Şimdi Ara

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.207
Cevap
165
Favori
506.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU]

(En Son Oy Tarihi: 24.4.2024)
Giriş
  • Bende anlamadım, herhalde yazılımcı arkadaşlar bir şeyler deniyor AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] 

• Muten Baba kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darth Mentor

Bende anlamadım, herhalde yazılımcı arkadaşlar bir şeyler deniyor  

Bir şey denedikleri kesin, selamlarımızı iletelim. AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] 

*Bildirimler kısmı da günlerdir deneme tahtasına dönmüş durumda. AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] 

• Kargoyla 135TL ye geliyor corsair den ne kadar iyi acaba kullanan varsa yorum yaparsa sevinirim. Işıksız fan arıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Manyaqçocuk

Bende bir düzine p14 var vıyom vıyom   sesi yapıyor sessizlik için önermem galiba.

Düz P'ler pek iyi değil, bende de var kullanmıyorum, uğultu yapıyor.. Bionix'ler elden geçirilmiş hali, onlar iyi.

• Arkadaşlar stok gelecek mi bilgi var mı bir yerlerden :)

Çok büyük fırsat olmazsa normal 6800 veya alamazsam 3070 almaya karar verdim artık heyecanla olacakları bekliyoruz bakalım.

HP markasına önceden beri önyargılı yaklaşmışımdır hep nedense bir türlü ısınamadım. Ürünün incelemesine ise burada bakıp karar verilebilir.

http://www.jonnyguru.com/blog/2014/10/06/high-power-astro-gd-1200w-power-supply/

Unyka yı ise ilk defa duydum ve incelemesine baktım ama bulamadım ispanyol markası sanırım. Ben PSU konusunda biraz dar görüşlüyüm belli başlı ana üretici markalar var ve onlar tercih edilmeli bence. Sonuçta 10 sene garanti veriliyor ve alınmışken de mümkünse plt ve tit en kötü gold sertifikalı olanlar tercih edilmeli.

• Stoklar duruldu gibi, yarın tekrardan bir hareketlenme görürüz umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Kargoyla 135TL ye geliyor corsair den ne kadar iyi acaba kullanan varsa yorum yaparsa sevinirim. Işıksız fan arıyorum

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bir uyuyayım uyanayım fan olayını düşüneyim kendime geleyim

• berdush42 kullanıcısına yanıt
    Çok pis reklam yaptınız:)

Bende 4 tane noctua (3 14 intake 1 12 egzos) var, gerçi anakart öyle ayarladım ki gece çalışırken çıt çıkmıyor yüke girince de zaten mutlaka kulaklık oluyor. Ama şeytan da dürtmedi desem yalan olur. Noctua dan hissedilir derecede sessiz mi?
  • arkadaşlar rx6800,rtx 3070 den kesinlikle daha mı hızlı?Baktığım 1-2 yerde fiyatları aynı seviyede

• Sapphire referans ilk izlenimler:
    Acaip serin bir kere. AC VALHALLA 2K her şey açık/en yüksek ayarlarda. Ryzen 5 3600 ile resimdeki gibi. OC falan yapmadım işlemciye. Darboğaz yapmadı hiç. Ram 2x8 3200 cl16, psu da hp performance gd 750. 1x7200 Hdd, 1xm.2 ssd var.

Fanları az biraz açtım tabii. Hiç dokunmayınca 78 derecelerdeydi 1000rpm civarında. Kasam da resimde. Önü yarı mesh tek fan, 1 arkada 2 üstte fanla böyle.

Herhangi bir hata çökme kasma ile karşılaşmadım. Zorlamadım tabii şimdilik testle falan. O kadar hakim de değilim test olaylarına. Default kullanıcıyım yani.
    CW falan da yok bir de. En azından zorlamadan bu frekanslarda yok. İleride olursa paylaşırım yine.
    Valla ben bayıldım. Ufak tefek upgrade ile ben bunu 5 yıl kullanırım 😅

• quote:

Orijinalden alıntı: DRAGUT

Highpower iyidir ancak sonu B ile biten seri mining serisi fan sürekli en yüksek hızda çalışır,gürültülüdür.Sonu C ile biten seride ısı ve yüke göre fan hızı mevcut.

diğer ürünü tanımıyorum ancak 1000w psu için 4 pciex ve tek 8 pin eps çok az ,kaliteli bir ürünü benzemiyor.Corsair,Evga,Seasonic,FSP,CM, vs gibi markalarda 1000w ve üzeri min 80+ gold serisi hemen hemen hiç bir ürün sizi üzmez.

• RGB'li olacak ama pwn fan arayan olursa aliexpress'ten alseye markasını tavsiye ederim çok başarılı. Hem TR'de pwn 4 pinli fan fiyatları pahalı hem de çok fazla çeşit yok. Bir ay kadar önce bu markadan 2 tane fan aldım 10 günde geldi. Kule tipi soğutucunun fanları yerine taktım sessizde çalışıyorlar. Markanın kule tipi soğutucuları da var uygun fiyata. Eminim onlarda sağlamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asaidb -- 25 Kasım 2020; 23:0:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nosfecagri

Çok pis reklam yaptınız:)

Bende 4 tane noctua (3 14 intake 1 12 egzos) var, gerçi anakart öyle ayarladım ki gece çalışırken çıt çıkmıyor yüke girince de zaten mutlaka kulaklık oluyor. Ama şeytan da dürtmedi desem yalan olur. Noctua dan hissedilir derecede sessiz mi?
    Sessizlikte bana gore en iyisi fuma2 uzerindeki synthe fani. Silent wings 3, u12a fani kullandim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uchanmimar

Sapphire referans ilk izlenimler:
    Acaip serin bir kere. AC VALHALLA 2K her şey açık/en yüksek ayarlarda. Ryzen 5 3600 ile resimdeki gibi. OC falan yapmadım işlemciye. Darboğaz yapmadı hiç. Ram 2x8 3200 cl16, psu da hp performance gd 750. 1x7200 Hdd, 1xm.2 ssd var.

Fanları az biraz açtım tabii. Hiç dokunmayınca 78 derecelerdeydi 1000rpm civarında. Kasam da resimde. Önü yarı mesh tek fan, 1 arkada 2 üstte fanla böyle.

Herhangi bir hata çökme kasma ile karşılaşmadım. Zorlamadım tabii şimdilik testle falan. O kadar hakim de değilim test olaylarına. Default kullanıcıyım yani.
    CW falan da yok bir de. En azından zorlamadan bu frekanslarda yok. İleride olursa paylaşırım yine.
    Valla ben bayıldım. Ufak tefek upgrade ile ben bunu 5 yıl kullanırım 😅

Hocam gökte ararken yerde buldum sizi. Bende de 3600x var. Sizin kart 6800xt mi düz mü? Ben darboğaz yapar diye düz 6800 almayı düşünüyordum. Elinizde bulunan oyunlarda 2k darboğaz durumunu paylaşabilirseniz çok memnun olurum.

• 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.