Şimdi Ara

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.207
Cevap
165
Favori
506.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU]

(En Son Oy Tarihi: 24.4.2024)
Giriş
  • referans kartla nitro arasında sadece 2 derece fark olması ilginç bir durum oldu. referanscılar kartlarınıza sahip cıkın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadlover -- 25 Kasım 2020; 17:15:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadlover

referans kartla nitro arasında sadece 2 derece fark olması ilginç bir durum oldu. referanscılar kartlarınıza sahip cıkın :)

Asus bekliyorum hocam, beklediğim gibi çıkarsa eldekini çıkarır onu alırım AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Bu mesaj silindi.

Henüz detaylı bakamadım ama biraz öyle gibi...

• MetronoM M kullanıcısına yanıt

red devil da nitro da patates olmuş , 2 derece fark var ikisiyle de. asusla hadi 5 derece fark olsun (ki olmayabilir) , aradaki fiyat farkına değer mi onu değerlendirmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sadlover

red devil da nitro da patates olmuş , 2 derece fark var ikisiyle de. asusla hadi 5 derece fark olsun (ki olmayabilir) , aradaki fiyat farkına değer mi onu değerlendirmek lazım.

asus tuf 3080 serisinde harikalar yarattı hocam, bence beklemekte takip etmekte fayda var.

• Manyaqçocuk M kullanıcısına yanıt
    Hakikaten tipi çok hoş değil mi nitro+ se'nin ya 🙄
  • Referans kart tam boy vapor chamber kullanıyor bu en pahalı soğutma çözümü üstüne kullanılan vrm bileşenleri oldukça kaliteli, pcb kalın. AMD muhtemelen referans kartı kar etmeden sadece piyasaya kart girebilsin diye üretiyor, ocak sonuna doğru referans üretimini bitirir, referans alacakların bilgisi olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 25 Kasım 2020; 17:35:57 >
  • Manyaqçocuk M kullanıcısına yanıt

AMD nin referans kartı AIB'lerin yetişemeyeceği bir çıtada yapması kendi ayağına sıkması demek olacaktı. Sonuçta GPU'larını üreticilere satması lazım :) Muhtemelen bilerek öne geçmek istemediler ama makası feci kapatmışlar bu sefer. Partnerler sıkıntı çıkarabilir bu duruma. Bence şu an ortada olan durumdan dolayı referans kartlar hızlıca bitecek ve yok olacak piyasada. (amd kendi yok etmek zorunda kalacak partnerleri mutlu etmek için)

• quote:

Orijinalden alıntı: Manyaqçocuk

Bu mesaj silindi.

Elbette karta lafım yok ama arada özel bir soğutma deneyimi sunan hiç bir özelleştirme göremedim.

Bu nedenle asus tuf dedim. Onu da bakmak lazım. Çıkınca buradan bakarız karşılaştırırız. Zira tuf 3080 serisinde çok iyi iş çıkartmıştı, onu refere ederek söylüyorum AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] 

• Ya sen ne tatlı şeysin öyle AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] 

• Yurt dışı aib fiyatlarını gördükten sonra aib daha da beklemem. Referansı koyar keyfime bakarım.

• der8auer adam olsun. almış elini nitro'yu atar yapıyor 2700 gördü diye. 2800mhz'e vuruyoruz biz burada adamın haberi yok AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU]  Bu arada limit olmasa 2800 üzerini bile göreceğiz demek ki. Tam 2800mhz'de duruyor 2801 bile olmuyor.

REF AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyaqçocuk -- 25 Kasım 2020; 17:39:8 >

• Ayrıca AIB kartları inceleme için çok az kişiye yollamışlar demek ki üretim o kadar az. Zaten nitro ve devil dışında yok bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 25 Kasım 2020; 17:38:44 >
  • AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU]

Eski kasayla beraber anakartin vidalarını da yollamisim aslında elimdeki herşeyi yollamisim yanlışlıkla perişan durumdayım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • No Way Out kullanıcısına yanıt

Asus aio var hocam Liquid Cooler versiyonu.

• Aslında bir 5 7 kat fazla olacak rtx30'lardan diye bir şeyler söyleniyordu sanki ama göreceğiz bagalım.
  • Muten Baba kullanıcısına yanıt

Ankara'da iseniz vida konusunda yardımcı olabilirim bolca mevcut elimde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bosgezenadam -- 25 Kasım 2020; 17:42:44 >
  • 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.