Şimdi Ara

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] (459. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
15.206
Cevap
165
Favori
506.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU]

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
  • Ooo format konusu nerden nereye gelmiş. Ben çok cahil kalmışım format konusunda. Tüh her ekran kartı değiştirdiğimde toplam 30dk süren formatla boşa uğraşmışım.Windows ms dos dan beri hiç format atmayarak update ler le windows 10 sürümüne gelmiş arkadaşların engin tecrübelerinden faydalanayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 7 Mart 2021; 0:23:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeGetBe

Msi'da X570 edge gaming wifi'ye 2 gün önce Agesa 1.2.0.1 bios güncellemesi verdi, ne getirisi olacak, bize ne katar bilmiyorum. Şimdilik flaşlamaya üşeniyorum. Ayarları falan tekrar yap, yük geldi

Hocam bende parayı karta gömdüğümden sıkışık zamanda, soğutmaya el atamadım. Kasa modlama işimde kaldı. Full noctua dizmek lazım şu 12x25 ler bir gelsin bakalım black olanlar. D15 ile görücez. H80i v2 kurtarmıyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apache Air Fighter -- 7 Mart 2021; 2:11:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• XFX 6900 XT ile aranıza katılacağım haftaya inşallah. İlk defa AMD kart kullanacağız bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

XFX 6900 XT ile aranıza katılacağım haftaya inşallah. İlk defa AMD kart kullanacağız bakalım.

hayırlı olsun, işlemci nedir?

• Çetooooo kullanıcısına yanıt

XFX merc en iyilerden birisi mi hava soğutmada hocam?

• MetronoM M kullanıcısına yanıt

5600x hocam.

• Zerathull kullanıcısına yanıt

Hem evet hem hayır. Evet ciddi iyi soğutucu bloğu vardır. Ama kartın bios ayarını 80 dereceye kadar sessiz çalış fan eğrisi yaptıkları için, yüksek sıcaklıkta çalışır. Manuel fan ayarı yaparsanız tadından yenmez.

• DeGetBe kullanıcısına yanıt

Miningde kullanıyorum şu an 6800 ve 6800XT merc'leri, fan ayarını elle ayarladım hocam 60 dereceyi geçmiyor kartlar. Gerçekten güzel yapılmış.

Ama diğer kartlarla karşılaştırılması nasıl onu bilemediğim için sordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 7 Mart 2021; 2:5:4 >
  • O kartı hangi akılla böyle bir eğriye ayarlamışlar, bana anlamsız geliyor.

• @Zerathull Tuf'ı tek geçerim :)

Strix almıştım ben aslında, ama hala göndermediler. O yüzden bunu takacağım.

Dikkatli bakarsanız, 6800xt Tuf'da, 3080 rog strix soğutma bloğunu kullanmışlar. Sıvı soğutmalı olanına rog strix dediler.

Biraz uv yapıp %40 fan hızı ile 4 K oyunda bile full yükteyken ortalama 2400 saat hızı kullanıyorken 52-55 arası değişiyor derece:)
  • Xfx Merc Black 6900xt kullanıyorum. Kart biraz ağır 3070 den geçmek zorunda kaldım. Projeye uymadı 3070.

6900xt den baya memnunum hocam, kartın fan eğrisine manuel bir ayar yapmam gerekti Sadece ama isterseniz size kart için yaptığım özel profili gönderebilirim.

• Bu konuda gördüklerim beni çok şaşırttı çok. Her gün yeni birşey öğreniyor insan.

Bellekler kaç derecelerde seyrediyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.