Şimdi Ara

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.471
Cevap
137
Favori
238.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 599
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 137
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Timeguard (733 mesaj) Muten Baba (468 mesaj) Guest-C8633B5F6 (448 mesaj) Manyaqçocuk (419 mesaj) -erna- (283 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6528 mesaj) Mobil (2312 mesaj) Mini (246 mesaj) Uygulama (377 mesaj) (8 mesaj)
  • @
45 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    188 Mesaj
    1080p için 5600xt veya 5700xt mi almak mantıklı yoksa 6000 serisinde muadil kart beklemek mi? 2-3 hafta içinde almak istiyorum o yüzden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    12045 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/cd/17/52/cd175252dce344d87d1b9fe1f0413ce9.gif&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Yarbay
    11118 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ciri

1080p için 5600xt veya 5700xt mi almak mantıklı yoksa 6000 serisinde muadil kart beklemek mi? 2-3 hafta içinde almak istiyorum o yüzden.

Daha önce de dile getirdiğimi hatırlıyorum; 2-3 hafta içinde o seviyedeki rekabetçi kartların AMD tarafında gelmesi mümkün görünmüyor.

Eğer sızıntılar doğru çıkarsa NV tarafında kasım ayı içerisinde 3060 Ti modeli bekleniyor ve 8GB gelecek. Hedefler arasında RX 5700 XT varsa ondan biraz daha pahalı olacaktır. Tabii yurt dışı fiyatlarını baz alıyorum, TR'de 6K'dan falan açarlar gibi duruyor.

*Kesin bir GTX 3060 Ti lanse edilecek bilgisi bulunmuyor ama günlerdir art arda gelen birçok sızıntı mevcut.

• Binbaşı
    1825 Mesaj

Doları göz önünde bulundurmadan söylüyorum; bekleyin.

|
    |
    Ciri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    20880 Mesaj
    3070 i 6999 sattılar hemde palit, yemin ediyorum tiksindim bıktım artik.. Strix 6800XT ye doğru gidiyorum.. Hayırlısı.

|
    |
  • Teğmen
    188 Mesaj

Evet hocam daha önceden de konuşmuştuk. Ama inanın zar zor para kazanıyoruz şu ülkede, kazandığımızında değeri yok zaten o yüzden en iyi en değer şekilde harcamak istiyorum. Çöpe gitsin istemiyorum.

|
    |
    REDSTONE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • DH Yönetici
    7108 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Özgür

Çok güzel duruyor ama mevcut kurla maalesef çok maliyetli bir iş

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    20880 Mesaj

• Yarbay
    11118 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ciri

Evet hocam daha önceden de konuşmuştuk. Ama inanın zar zor para kazanıyoruz şu ülkede, kazandığımızında değeri yok zaten o yüzden en iyi en değer şekilde harcamak istiyorum. Çöpe gitsin istemiyorum.

O zaman dövizde kalınmalı ve mümkünse yurt dışı tercih edilmeli. Dövizde kaldıktan sonra bekleme süresi de problem değilse 2-3 ay sonra daha oturmuş bir piyasa göreceğiz.

|
    |
  • Yarbay
    11118 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Darth Mentor

Çok güzel duruyor ama mevcut kurla maalesef çok maliyetli bir iş

Bence de AMD combo yapacaklar için gayet güzel olmuş.

|
    |
  • Yarbay
    11118 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

2410 MHz boost...  

• Çavuş
    50 Mesaj

Ben yorum yapmıyorum dostlar. Siz kendiniz yorumlayın..

(Yeni performans kralı)

:D

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/78/c1/c2/78c1c281fc24071886f1d1a785f8b134.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
    KurtBeğ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4562 Mesaj

Intel 10ncu seriyi sunacak AMD nasıl başa çıkacak diyenler vardı. 5000 serisi gümbür gümbür geliyor. Nvidia 3000 leri sunacak AMD nasıl başa çıkacak diyenler vardı.

|
    |
  • Yüzbaşı
    812 Mesaj
    Nvidianın 3070 fiyatlarını gördük bugün , 7000 en ucuzu palit markaydı , stoksuzluğun kar marjını satıcılar kullanıcılara fena geçiriyor, yurt dışın mesela msi trio 6.300 + Kargo ile geliyor , en iyi modellerden tr de 8 -9 arasına iyi modelleri satıldı , umarım amd de yeterli stokla gelir kanser olmayız :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    11118 Mesaj

• Yarbay
    7379 Mesaj
  • Yüzbaşı
    377 Mesaj

Lanse edilse bile stok yok 5 10 tane kart satıp kart çıkardık diyorlar bu şekilde 2 aydır nvidia kart bekleyenler var , zamanı kıymetli insanlar var 2 ay uzun bir süre

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
kripto para haberleri
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.