Şimdi Ara

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] (447. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.207
Cevap
165
Favori
506.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU]

(En Son Oy Tarihi: 24.4.2024)
Giriş
  • 5600x 6800xt ekran kartım var yeni aldım kartı fakat oyunlarda bazen sistem kendini resetliyor wattman hatası mı var yine bu serilerde anlamadım :( Oyundayden 2 saat sonra sistem reset atıyo bilgisayar tekrar başlıyor napmam lazım ?
  • By_ChatLaK35 B kullanıcısına yanıt
    Servise yollamanı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OssiiE

Hocam valla diğer oyunlarda yapsa hiç takmam ama EFT de yapınca o kadar emek harcayarak yaptığın envanter gidince çıldırıyorsun. Tamam sigortalamıştım ama geleceğini hiç sanmıyorum itemlerin.

Koşarken siyah ekrana düşmesi ayrı bir saçma geldi bana

Gece gece uğraşmak istemedim ama yarın ilk işim ekran kartını söküp 3080 OC yi takmak olacak.

Aslında AMD'nin spesifik oyunlarda sıkıntı yapması normal karşılanabilir ama gönül ister ki hiç sıkıntılar olmasın. AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: By_ChatLaK35

5600x 6800xt ekran kartım var yeni aldım kartı fakat oyunlarda bazen sistem kendini resetliyor wattman hatası mı var yine bu serilerde anlamadım :( Oyundayden 2 saat sonra sistem reset atıyo bilgisayar tekrar başlıyor napmam lazım ?

650W PSU kullandığınızı belirtmişsiniz.

Sadece wattman hatası olsa hadi neyse denebilir ama reset vakaları genelde yetersiz PSU kaynaklıdır. PSU modeliniz nedir? 650W zaten 6800 XT için sınır denebilir, akabinde kaliteli bir PSU da değilse suçlu belli gibi.

• İlk 88 fps verdi , sonra driverleri güvenli modda kaldırıp 0 dan yükledim , 92 fps oldu. Bios update edip tekrardan sam için ayarları aktif ettim , sonuç muazzam 107 fps 😛😂

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CA06FE1EE

İlk 88 fps verdi , sonra driverleri güvenli modda kaldırıp 0 dan yükledim , 92 fps oldu. Bios update edip tekrardan sam için ayarları aktif ettim , sonuç muazzam 107 fps 😛😂

Iyi bari senin teste istinaden 3700xten gecsem mi diyodum 5600x e. Ayni degerleri almisiz zaten degismeme gerek olmadigini bir kez daha anladim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• recep054gs kullanıcısına yanıt
    3600 x den geçeceksen bence 5800x olmalı , zaten 3700 x 5600x arasında 200-300 TL fark var pekte yok😂
  • OssiiE kullanıcısına yanıt

EFT hangi oyunun kısaltması?

• Yoizhik kullanıcısına yanıt

Escape From tarkov'un kısaltması

• recep054gs kullanıcısına yanıt

Valhalla işlemci karşılaştırması için bakılacak son oyunlardan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6800XT'nin içindeki şu termal Pad ile Termal macunu gördükten sonra Kartlara eziyet edildiğini düşünüyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OssiiE -- 28 Şubat 2021; 22:57:29 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseymert -- 4 Mart 2021; 1:59:59 >
  • caseymert kullanıcısına yanıt
    Hata veriyor mu direk donuyor mu

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseymert -- 4 Mart 2021; 3:4:58 >
    Peki PC açıldığında Watmann hatası almış oluyormusun. Ekran kartı ayarları sıfırlanmış oluyor mu

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseymert -- 4 Mart 2021; 2:0:23 >

Reddit'te aynı sorunu yaşayan bir kaç kişi var. RAM'lerden kaynaklı olduğunu belirtmiş. RAM'lerde OC var ise normal değerlere alıp denediniz mi ?

3080 OC ve 6800 XT ile COLD WAR oynarken Win 2004 sürümünde hata vermezken 20H sürümünde hata verip kapanıyordu bu sorunu yaşadım çok kez.

• 
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.