Şimdi Ara

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] (399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.197
Cevap
165
Favori
505.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU]

(En Son Oy Tarihi: 27.3.2024)
Giriş

Bende AIO'ya pus up yapsın diye 3 tane arctic p12 aldım, bugün geldi taktım ortalama 2 derece fark etti. Değdi mi derseniz emin olamadım AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] 

• Timeguard T kullanıcısına yanıt

Bakıcam ama menüsü gerçekten dandik duruyor modlar var gamer 1 23 vs diye kontrast parlaklık ses ıvır zıvır var tam hakim değilim neyse teşekkürler kurcalarak bulmaya çalışıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 Derece 2 Derecedir AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] 

bende 500 D RGB SE var temper cam ile kasa arasında boşluk kalıyor. oraları izole etmem lazım. çıkan havayı görsen odayı soğutur AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU]  Ama ilk önce kartı iade etsem mi etmesem mi onun kararını vermem lazım.

• Timeguard T kullanıcısına yanıt

Kullanım kılavuzu indirdim sanırım o menüye girmek için farklı tuş kombinasyonu var bugün kafam baya doldu yarın akşam bakarım artık teşekkürler bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni driverı deneyen oldu mu ?

• s1Lv3r S kullanıcısına yanıt

Hocam ramler 3600 veya 4000 mhz olsa ne kadar düşerdi acaba performans? Tahmininiz var mı?

• carman1tr kullanıcısına yanıt

yarın denerim o şekilde birlikte görmüş oluruz.

• s1Lv3r S kullanıcısına yanıt

Teşekkürler :)

• Yok hocam arka fanı intake yapma bence sirkülasyonu bozar ön fanları exhaust yapmazsan. 1 fan intake 2 fan exhaustta saçma olur. Diğer taraflara da yapılabilecek çok birşey varmış gibi görünmüyor. Senin custom sıvı soğutmaya geçme vaktin gelmiş sanki AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] 

• rainbowsuz hayatı tavsiye ederim AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: s1Lv3r

rainbowsuz hayatı tavsiye ederim  

6900xt, 6800xtden cidden baya guclu mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • carman1tr kullanıcısına yanıt

Olmaz. 1080p ile bile olmaz. Hatta ramler için en iyi ayarı bulmak çok zor. Bu dediğin normal insan için geçerli değil arada fark etse bile 0.2fps fark eder o kadar.

• Oc ile ikisi aşağı yukarı aynı kart oluyor. 6900xt iyi oc olmuyor genel olarak neden bilinmez. İyi oc olanı denk gelirse elbet en az %5 daha iyi. Gelmez ise kafa kafaya diyebiliriz.

Hatta iyi oc olan 6800xt daha bile iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyaqçocuk -- 23 Ocak 2021; 0:45:12 >
  • oyunlarda pek kıyaslamadım ama 3dmark değerlerine bakınca "baya" denilecek bi fark yok gibi 6900xt ortalama overclock olan bir model anladığım kadarıyla. Güzel bir şekilde oc edilmiş 6800xt ile benzer skorlarda iki kartıda def kullanılırsa belki bir miktar fark olur. uygun fiyata denk gelince az bir farkla custom 6800xt fiyatına 6900xt'yi aldım.

• 
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.