Şimdi Ara

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] (346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.206
Cevap
165
Favori
506.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU]

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rx 6800 düz model için undervolt rehberi vs varmı ben bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: babtheking

Satış fiyatı 6000 lira olması gereken fe ürünün Outlet ve iade versiyonu 7800 lira fiyat iyi ? Arkadaş siz bu garip bakış açınızı değiştirmedikçe firmalar daha çok ekmeğini yer.

Allahtan yavaş yavaş kazıklanmaya aç herkes faiş fiyatlardan kartlarını aldı. Noel sonrası yavaştan piyasa oturur.

tamam
  • Daha önce siteden alışverişim olmuştu bir sıkıntı çıkmadı
    Hatta outlet ürün almıştım
    İlgilenen arkadaşlar için sitede outlet kutu deforme
    MSI rx 6800 XT var 7600 TL.fiyat belirlenmiş igilenenler bakabilir

https://www.tekramarket.com/urun-detay/AE00000020

• semoniok kullanıcısına yanıt

Kutu deforme olayına sakın kanmayın. Burdan daha önce ryzen 5 3600 aldım. Yine kutu deforme yazıyordu. Telefon edip teyit ettim sipariş öncesi. Kargo geldi, kutu açık, işlemcinin üstü temizlenmiş ama termal macun sürüldüğü belliydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: pathofneo

Display port ile yaptım bağlantıyı?

display port da yapabiliyor malesef, dark marka dp almıştım internetten o da yapmıştı aynı problemi iade ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: semoniok

Daha önce siteden alışverişim olmuştu bir sıkıntı çıkmadı
    Hatta outlet ürün almıştım
    İlgilenen arkadaşlar için sitede outlet kutu deforme
    MSI rx 6800 XT var 7600 TL.fiyat belirlenmiş igilenenler bakabilir

https://www.tekramarket.com/urun-detay/AE00000020

kart sorunsuz çalışmaktadır diyor. Yani kartı kasaya takmışlar.

• İade ürünler, outlet olarak satılır genelde, bilginize.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

İade ürünler, outlet olarak satılır genelde, bilginize.

Bu outlet ürünlerde alan kişi iade etmek istese iade de almazlar galiba ?

birde bunlarda galiba garanti işleyişleri farklı mı oluyordu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ` quaD. -- 26 Aralık 2020; 16:15:8 >
  • Fatura kesim tarihinden başlar garantide sorun olmaz. Ama bazen test ürünleri satılır , onlara 6 ay garantili derler , genelde dist. satıcıdır bu durumda.

İade şansı yine var ama bunu firma belirliyor, bazı ürünlerde iade yok derler satarken sözle değil yazılı konusmak lazım.

• quote:

Fatura kesim tarihinden başlar garantide sorun olmaz. Ama bazen test ürünleri satılır , onlara 6 ay garantili derler , genelde dist. satıcıdır bu durumda.

İade şansı yine var ama bunu firma belirliyor, bazı ürünlerde iade yok derler satarken sözle değil yazılı konusmak lazım.

https://www.tekramarket.com/garanti-iade

Outlet ürün hakkında iade koşulları belirtmemişler.

• Outlette ya tanıdık olacak yada kasa gibi ürünler alınmalı , diğer türlü çok cazip olmadiktan sonra ben çok tercih edilmesini önermiyorum. Bu fiyat outlet bir ürün için yüksek mesela. Ciddi düşünen varsa pazartesi arasın sorsun net olarak durumunu öyle karar versin

• quote:

Outlette ya tanıdık olacak yada kasa gibi ürünler alınmalı , diğer türlü çok cazip olmadiktan sonra ben çok tercih edilmesini önermiyorum. Bu fiyat outlet bir ürün için yüksek mesela. Ciddi düşünen varsa pazartesi arasın sorsun net olarak durumunu öyle karar versin

Maalesef ki işin arka planında; (özellikle ülkemizde) kendini akıllı sanan bazı firmaların, outlet ürünleri neredeyse sıfır fiyatına satma çalışması yatıyor.

• semoniok kullanıcısına yanıt
    Bu kartı ben almıştım. Cw var diye iade ettim. Fazlaydı çünkü. Kutuda da deforme yoktu. Bnden başka iade eden olduysa bilmiyorum belki başka bir iadenin ürünü olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seko.tr

Bu kartı ben almıştım. Cw var diye iade ettim. Fazlaydı çünkü. Kutuda da deforme yoktu. Bnden başka iade eden olduysa bilmiyorum belki başka bir iadenin ürünü olabilir.

Bu "Kutu Deforme" muhabbeti kartın cw yüzünden iade alındığını yazamadıkları için bence. Başka ne yazacaklar ki, "kartta cw" var veya "kartta çizik var" benzeri şey yazsalar kimse almaz. Kutu deforme bahanesi genel geçer bir söylem, "kargocu çocuk yapmıştır" derler sorarsanız. Ayrıca Outlet ürün için çok fazla bir fiyat, 6000TL-6500TL civarı belki düşünülebilir 6800 XT için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoSebo -- 26 Aralık 2020; 18:5:35 >
  • quote:

Cw asiri cok muydu sizde? Kasa kapali olsa bile rahat duyuluyordu galiba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Aynen kasayı kapattıgım halde çok net duyuluyordu. O sesle devam edemezdim.
  • quote:

Benim deneyimlerime göre NVIDIA RTX 3000 serisi ve AMD RX 6000 kartlarda, cw için 2000Mhz sınır bir değer gibi. Ancak işin ilginç yanı AMD kartlarda 2000Mhz altı değerlerde cw yokken(en azından benim denediğim 2 adet kartta öyleydi) 2000MHz üstü duyuluyordu fakat NVIDIA kartlarda 2000Mhz altı değrlerde bile duyuluyordu(deneyimlediğim 3 adet kartta, ROG, TUF ve VISION).

• quote:

Cw olmasa idi referans kart sogutma ve fan sesi hakkinda dusunceniz ne olurdu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Cw olmasaydı iade etmez kullanırdım. Memnundum performanstan. Sıcak çalışıyordu ama custom ayarla çözüyordum ısınma işini. Şimdi 3080 aldım. Onda da çok az var cw ama duyulmuyor. Kulağımı dayamam lazım.
  • 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.