Şimdi Ara

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] (207. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.197
Cevap
166
Favori
505.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU]

(En Son Oy Tarihi: 27.3.2024)
Giriş
    Satıcıları farklı daha önce de demiştim. Dün satan hepsiburada idi o fiyattan. Bu Satıcı 7800 e satıyordu, yüz lira koymuş ama.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Timeguard T kullanıcısına yanıt

Bu kartların inceleme ve satış tarihleri ne zaman?

• quote:

Orijinalden alıntı: uchanmimar

Satıcıları farklı daha önce de demiştim. Dün satan hepsiburada idi o fiyattan. Bu Satıcı 7800 e satıyordu, yüz lira koymuş ama.

Bilmiyorum hocam ben genel manteliteden bahsediyorum..işlemci de de durum aynı. 4700 e satilabilen tray a şuan 8000 isteniyor teknobiyotik te msl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bezdumda

Bu kartların inceleme ve satış tarihleri ne zaman?

Yarın başlıyor 25 i

• 1 saat once amazon.de de 5800x islemci yaninda msi anakart ile 349a satilmis AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] 

ben alamadim ama alanlar var bakayim iptal olacakmi

• CrowRider kullanıcısına yanıt
    Onu ben başından beri diyorum hocam. Scalpera gerek yok bizde firmalar scalper zaten genel olarak. Arada dürüst düzgün iş yapan oluyor elbette. Onları ödüllendirip diğerlerini harcamak lazım. Bu iş ancak böyle çözülür. 8.5 üzerine xt alanlar var burada. Para onların irade onların elbette isterse yakar parasını kabul ama o paraları ödeyince birileri, yangına gazyağı dökmüş oluyor. Sonra bu yangında hepimiz yanıyoruz. Hepsiburada 7.6'dan incehesap 7.5'tan satıp kar edebiliyor (ki bence o bile yüksek ama iç dinamiklerini bilemiyorum). 8.8'den satanı ödüllendirirsek o firmalarda o fiyatları da göremeyiz. Ki incehesap aynı fiyat olmayacak sonraki parti diye cevap vermiş buradaki bir arkadaşa. Fiyatı talep belirliyor yani maliyet değil şu anda. (Özür dileyerek) İti köpeği beslemeyelim ki bizi ısırmasınlar. Bu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Termal macun pek fark yaratmamış.

Nedense bana böyle göründü.

https://www.igorslab.de/en/the-hotspot-the-radeon-rx-6800-x-thermal-conductive-paste-exchange-and-correct-installation-sequence/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 24 Kasım 2020; 17:25:53 >
  • Muten Baba kullanıcısına yanıt
    Ne güzel olur.

PCIe slotundan teoride 75w (pratikte 70-72w)
    PCIe kablosundan teoride 300w civarı.

Bakalım testi geçebilecek mi? FSP Aurum PT'nin kendi Yüksek Güç Koruması (OPP) devreye girip PSU'yu kapatacak mı?

Merakla beklemedeyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek pci-e 8+8 pin Y kablo çalışabilir.. Ama çok sorunlar çıktığı ve her psu da aynı kalitede olmadığı için önerilen değil artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 24 Kasım 2020; 17:42:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uchanmimar

Onu ben başından beri diyorum hocam. Scalpera gerek yok bizde firmalar scalper zaten genel olarak. Arada dürüst düzgün iş yapan oluyor elbette. Onları ödüllendirip diğerlerini harcamak lazım. Bu iş ancak böyle çözülür. 8.5 üzerine xt alanlar var burada. Para onların irade onların elbette isterse yakar parasını kabul ama o paraları ödeyince birileri, yangına gazyağı dökmüş oluyor. Sonra bu yangında hepimiz yanıyoruz. Hepsiburada 7.6'dan incehesap 7.5'tan satıp kar edebiliyor (ki bence o bile yüksek ama iç dinamiklerini bilemiyorum). 8.8'den satanı ödüllendirirsek o firmalarda o fiyatları da göremeyiz. Ki incehesap aynı fiyat olmayacak sonraki parti diye cevap vermiş buradaki bir arkadaşa. Fiyatı talep belirliyor yani maliyet değil şu anda. (Özür dileyerek) İti köpeği beslemeyelim ki bizi ısırmasınlar. Bu.

+++ yüzde 1000 katılıyorum hocam.. biz sabırsız bir milletiz 600 dolarlık kartı 1100 dolara kapışıyorlar resmen

• Arkadaşlar bu PSU muhabbetinde PSU'muzda iki tane ayrı PCIE kablosu varsa, bu yeni nesil güçlü kartlar için bir 8'i birinden bir 8'i diğerinden mi takmamız gerekiyor yani. Bu kesin bilgi midir? Çünkü bi ton kasanın içini yenilemem gerekecek PSU modüler değil.

• 1 saat civarında inceleme hazır olmuş olur arkadaşlar. Sürekliliği olan bir konu olmasını temenni ediyorum.

• babtheking kullanıcısına yanıt

aynen o şekilde. her bir 8pine ayrı ayrı kablo takılması lazım. yeni nesil kartların güç tüketimi çok olduğu için tek kablodan bir şekilde beslese bile olur olmadık zamanlarda sorun çıkartma şansı var. kartın stabil şekilde güç çekebilmesi için 2 ayrı kabloyla bağlanması gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

1 saat civarında inceleme hazır olmuş olur arkadaşlar. Sürekliliği olan bir konu olmasını temenni ediyorum.

• Timeguard T kullanıcısına yanıt

Zam yapılmamış birde böyle düşünün AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.