Şimdi Ara

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.206
Cevap
165
Favori
505.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU]

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş

• BhdrBss B kullanıcısına yanıt

yok hocam başka hiçbir sitede satışa açılmadı.

• video çözerken/oynatırken 48w harcamak nedir ya?

edit: ortalama oyun tüketimi gayet iyiymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre1393 -- 18 Kasım 2020; 18:12:41 >
  • No Way Out kullanıcısına yanıt

nerede paylaşıldı bu hocam

• MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

Hocam nereden aldınız ?

• Bugün vatancomputer Msi Ventus RTX3070’i 6600’e bıraktı mağazada
    Rx6800xt’nin çıkış fiyatına oranlarsak rx6800’ün de 6700₺’den çıkacağını varsayabiliriz.
    Vram ve SAM düşünüldüğünde Rx6800 daha mantıklı bir seçenek.
    Stok gören duyan arkadaşlar paylaşırsa ben de bir tane edinmeyi çok isterim 5600x’in yanına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qlex -- 18 Kasım 2020; 18:14:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Paper launch'u arar olduk. TR sınırları içinde 1 adet ürün yok. amazon .de .com .fr .co.uk hiçbirine stok girmedi.

• Watch dogs 4k ultraya bakarsan bütün kartlar rezil 3090 bile 60fps altı.

• Çok güzel kartlar olmuş.neyse gidim de strix vega 64'ümün tozunu silim gözüm gibi bakayım.bişey olsa yerine yenisini alamam fiyatlar maşallah.

• Hocam 3 aydır kartsız kaldım psikolojimi bozdu bu firmalar. Sırf tedbir amaçlı satın aldım bende 6800xt beğenirsem devam ederim .d

Sayenizde cpu ve gpu stok bitmeden yakaladım, bunu için çok teşşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harmonyt -- 18 Kasım 2020; 17:16:42 >
  • 2 aydır kasada ekran kartı slotu boş yatıyor mübarek Nvidia 'dan sonra AMD 'de yeni kartlarını TR 'de satışa sürüldü lakin piyasada yine kart yok herhalde 1-2 ay da böyle geçecek. AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] 

• Bu ay çok para harcadım (işlemci, soğutucu aldım hemde vergi ödemem var biraz önce yapılandırması için başvuruda bulundum) tüm referans kartlar çıkmadan acele etmem bütün modelleri takip ederim acele etmem diyordum ama bu 7500 TL'lik kartları görünce gözüm cüzdanı aramadı değil. 1 saattir evde acaba alsamıydım diye geziyorum. Umarım 1-2 ay sonra da bu fiyatları da görebiliriz.

• Yok hocam yaklaşık 20 dkda bitti 🤗 çeyrek geçe stok tükendi incehesapta. On kala falan başlamışlardı satışa.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaş biz tüketiciyiz ya kapı kapı ürün mü arayacağız, rezillik valla.

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.