Şimdi Ara

AMD Radeon RX 570 ekran kartı sızdırıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben 1080p cozunurluge raziyim. 4k gereksiz. gelsin yeniler. bf1 de 100fps versin yeter. serin calissin mumkunse ek powersiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Rx 480 değil de zaten karşısında ezilen 1060 ölü doğduktan sonra iyice öldü demektir. 570 çıkınca 470 600 lira seviyelerine de inerse al sana 1050 ti ölümü.

AMD değil rekabet candır can. Gözünü sevdiğim rekabeti sen ne güzel şeysin. Bizi rekabetsiz ortamda kevgir edenleri alkışlayanlar, fancıklar şuan ağlıyor.

1060 mı ölü doğdu? bu kadar fanlık yapmayın, biraz adil olun. Tüm testlerin %90nında 1060 önde, ayrıca daha az watt ile.

Ki son çıkan driverlar ile farkı tekrar görmek lazım. Ayrıca rx480'lerde ekstra watt çekiyor diye driverlarda performansı düşürdüler.

Ayrıca 8gb rx480 çıktığında o 200$ iddası yalan oldu ve millete 4gb olanı 200e, 8gb 250$'a sattılar.

Rekabet konusunda sana katılıyorum nvidia fiyat kırdı.

Ama gpu render için de amd yok zaten, biraz iş için de kullanacaksan elin nvidia'ya bağlı.

iyi forumlar
  • mugurgok M kullanıcısına yanıt
    Hocam fanboyluk durum yok.Fikir belirtmiş sadece arkadaş.Ha ölü doğmadı ama 1060 ama satışları istenen seviyede olmamıştır diye düşünüyorum bende.Ayrıca nasıl oluyorda testlerin yüzde doksanında 1060 önde oluyor.Ben ne zaman testlere baksam son 1aydır rx480 ya önde yada az farkla geride

• Gelsin gelsin çeşit iyidir
  • Orta seviyeyi ele geçirdi gibi Amd artık üst seviyede bir atak bekliyoruz. Şu Gtx 1080'nin de karizmasını bitisin bir zahmet.
  • sonerhac kullanıcısına yanıt
    Mümkün.

• Pazar payı bu sene de yakınlaşırsa çok güzel atılımlar görebiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Rx 480 değil de zaten karşısında ezilen 1060 ölü doğduktan sonra iyice öldü demektir. 570 çıkınca 470 600 lira seviyelerine de inerse al sana 1050 ti ölümü.

AMD değil rekabet candır can. Gözünü sevdiğim rekabeti sen ne güzel şeysin. Bizi rekabetsiz ortamda kevgir edenleri alkışlayanlar, fancıklar şuan ağlıyor.

Gtx 1060 ölü mü doğdu? Testleri inceleyip tekrar gelir misin?
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Bantgenişliği değil, rop eksikliği var, o da yeni eserlerde roplar kullanılmadığı için, ki bence bu geliştiriciler adına da kötü tercih. Piksel örneklemi rop programlama ile çok iyi olabiliyorken düz örnekleme kalıyoruz, sırf geliştiricinin değil ekran kartı üreticisinin elinde olup herkese yansıtılamayacağından bu teknolojiye sırt çevirdikleri için.
    Bu karttan ancak gölge hesaplayıcılara çok yüklenen eserler ve filtreler yararlanır ki zaten çoğunluk bu yönde ilerliyor.
  • bu fiyatlarla sadece ekran kartı parasına xboxone yad ps4 yanında 2 de oyun alıp idare etmek f/p çözüm oldu.
  • erco35coast kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum. Masaüstünde herşey zaten geliştiricinin kontrolüne geçmiş durumda. Tutup SSAA bile açamıyorsun, yapabileceğin çözünürlük düşürmelerin en hâsını zaten sana konsol geliştiricisi zaten yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Orta seviyeyi ele geçirdi gibi Amd artık üst seviyede bir atak bekliyoruz. Şu Gtx 1080'nin de karizmasını bitisin bir zahmet.

• TDP kaç bunların

• Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    290 ve 390 içinde aynısı deniliyordu fakat sürücülerle fark iyice açıldı.
    HD7970 280X'de aynı durum geçerli.Üreticiler yeni kartlar için daha iyi sürücü çıkarıyor.
  • Bu kartlar Vega değil.
  • Şu Vega kartlar sızsaydı keşke herkes vegayı bekliyor

• gcb1903 kullanıcısına yanıt
    sen rx480 gtx1060 rekabetinin sürecine çok hakim değilsin ki gtx1060ın ölü doğduğunu iddia ediyorsun. ilk rx480ler çıktığında millet satışa düşmesini beklerken kangren oldu. sonra satışa düşen referans modellerde ısınma problemi çıltığından millet almadı. o aralıkta nvidia gtx1060 modellerini ve hemen akabinde aib partner modellerini piyasaya sürdü. bu modellerle gtx1060 rx480in ortalama yüzde 15 önündeydi. ancak amd doom vulkan performansıyla övünüyordu. amd aib partner modellerini piyasaya sürene kadar gtx1060lar amazonun en çok satanlar tahtına iki ay kadar oturdu. senin ölü doğdu dediğin model peynir ekmek gibi sattı. amd driver optimizasyonlarıyla son 4-5 aydır aradaki farkı kapattı. suanda rx480ler ben bir minicik adım önde diyim sen eşit de. Adamlar o kadar çok satmışlar ki gtx1060 ile gtx1070in fiyatlarını aşağı çekme ihtiyacı bile duymadılar hala.

• Gelsin gelsin rekaber iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: brokengineer

sen rx480 gtx1060 rekabetinin sürecine çok hakim değilsin ki gtx1060ın ölü doğduğunu iddia ediyorsun. ilk rx480ler çıktığında millet satışa düşmesini beklerken kangren oldu. sonra satışa düşen referans modellerde ısınma problemi çıltığından millet almadı. o aralıkta nvidia gtx1060 modellerini ve hemen akabinde aib partner modellerini piyasaya sürdü. bu modellerle gtx1060 rx480in ortalama yüzde 15 önündeydi. ancak amd doom vulkan performansıyla övünüyordu. amd aib partner modellerini piyasaya sürene kadar gtx1060lar amazonun en çok satanlar tahtına iki ay kadar oturdu. senin ölü doğdu dediğin model peynir ekmek gibi sattı. amd driver optimizasyonlarıyla son 4-5 aydır aradaki farkı kapattı. suanda rx480ler ben bir minicik adım önde diyim sen eşit de. Adamlar o kadar çok satmışlar ki gtx1060 ile gtx1070in fiyatlarını aşağı çekme ihtiyacı bile duymadılar hala.

Pardon gtx 1060 larla 1070 ler indirime girmedimi hangi galaxide yaşiyorsun acaba :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.