Şimdi Ara

Amd Radeon Hd 6610m Driver

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar casper cn tkı 2450b bilgisiyarım var.Bilgisiyar amd radeon hd 6610m ekran kartına sahip fakat bu sürücünün driverini bulamıyorum lütfen yardım .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Casper'in sitesine baktınız mı?Bu ekran kartı ara kart olarak üretilmiş test sitelerinde bile rastlamak zor çok dandik bir kart koymuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

Casper'in sitesine baktınız mı?Bu ekran kartı ara kart olarak üretilmiş test sitelerinde bile rastlamak zor çok dandik bir kart koymuş

Cevabınızınız için teşekkürler buldum

• quote:

Orijinalden alıntı: burki de faso

quote:

Casper'in sitesine baktınız mı?Bu ekran kartı ara kart olarak üretilmiş test sitelerinde bile rastlamak zor çok dandik bir kart koymuş

"burki de faso" bende aynı dertden yanıyorum banada yardımcı olabılırmısın acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihkizmaz

quote:

Orijinalden alıntı: burki de faso

quote:

"burki de faso" bende aynı dertden yanıyorum banada yardımcı olabılırmısın acaba?

Kardeş eğer elinde driverın cdsi yoksa casperın sitesinden sürücüler bölümüne gir modeli cme olarak işaretle bulursun

• bende cme olarak işaretledim 505 mb lık dosya iniyor yaptıktan sonra fps 30 lardan 150 ye fırladı
  • Furkan 99 F kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

sisteminden en iyi performansı almak için en güncel sürücüleri kurmalısın. casperın sitesindekiler eski tarihli sürücülerdir. AMD Mobility Readon HD ekran kartı ve tümleşik intel ekran kartı bulunmakta bu iki ekran kartı sistem yanlış kurulduğunda siyah ekran hatasına neden olmaktadır.

çözümü :

1. Öncelikle Windows 8.1 update 1 işletim sistemini laptopunuza temiz bir format ile kurun.
    2. Kurulumu tamamlarken hızlı ayarları kullan seçeneği geldiğinde bu seçeneği seçmeyin
    3. Özel ayarları kullanı seçin ve Windows update ile beraber Windows sürücülerini otamatik olarak yükle seçeneklerini kapatın
    4. denetim masasını açın arama kutusuna windows update yazın. güncelleştirmeleri denetleyin.
    5. güncelleştirmeler den yalnızca intel sürücüsünü kurun. Kesinlikle amd sürücüsünü kurmayın ati güncelleştirmesini gizleyin.(win update kurarsa siyah ekran hatası verir)
    6. ati nin sitesinden ekran kartı modelinizi yazıp en güncel sürücüyü indirin yada AMD Driver Autodetect kullanın
    7. işlem başarıyla tamamlanırsa siyah ekran hatası almazsınız kendim bizat kullanıyorum slim driver yükleyerek kalan sürücüleride güncelleyin.
    8. eğer durduk yere update otomatik olarak ati sürücüsünü yüklerse siyah ekranda kalırsınız çözümü ise basittir. bilgisayarı ağ desteği ile güvenli modda başlatın aygıt yöneticisinden atiyi kaldırınhttp://www.wagnardmobile.com/DDU/ bu linkten Display Driver Uninstaller programını indirin program ile sadece ati sürücüsünü temizleyin sistemi yeniden başlatın internet bağlantısını kesin ve indirmiş olduğunuz ati sürücüsünü yükleyin sorun çözülecektir.

sonuç en güncel işletim sistemi ve sürücülerini sorunsuz şekilde çalıştırabileceksiniz kalan sürücüler için slim driver veya driver pack solution öneririm

• beyler ben casperin sitesinde cme ye tıklayınca açılmıyor siz linki atarmısınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.