Şimdi Ara

## AMD Phenom Logolarını Resmen Duyurdu ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
3.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 64 bit 4 çekirdekli işlemcilerimiz ile ışınlanmaya hazır olun gibisinden birşeyler anlatmaya çalışıyor galiba logoda
  • gerçekten çok süper olmuş logo! zaten logo herşeyi anlatıyor 64 bit!!! ışık hızına hazır olun anlamı taşıyo
  • sade ve güzel bence...
  • bence firmanın grafik tasarım kısmı ar-ge'si kadar başarılı değil
  • logo gayet güzel.. sanırım anlamı tek işlemcide 4 çekirdek gibi bir şey. çünkü ucu bir noktayı(işlemciyi) sonu ise 4 lü olmuş(4 çekirdeği işaret etmiş) hatta sonu biraz nazi işaretine benzemiş

edit: yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhdmr -- 13 Eylül 2007; 22:44:14 >
  • bence güzel olmuş ve inşallah işlemçide logo gibi güzel olur.
  • valla ben çok beğendim tek kelime ile süper.
  • o kadar da ağam şaham bişey olmamış,sönük kalmış yahu.adam şöyle,X2 6400 ün kutusu gibi şavşatalı bişeyler yapardı,yani daha iyi olabilirdi logo.beğenmedim,sönük...
  • logoyu gordukte esas test gorsek daha ıyı olacak
  • sanki biraz basit olmuş gibi daha yaratıcı bişe beklerdim amdden heralde bu aralar logoyla uğraşacak vakitleri yok
  • cok yavan olmus biraz daha yeşilli olabilirdi cok siyah olmus...
  • çok güzel bir logo inşallah stikerlarıda böyledir kasaya yapıştırınca hoş bir görünüm sağlar :)
  • Logo fena değil ama asıl olan işlemcinin kendisinin nasıl olduğu
  • bide işlemcileri görsek
  • quote:

Orjinalden alıntı: GpRsCi

64 bit 4 çekirdekli işlemcilerimiz ile ışınlanmaya hazır olun gibisinden birşeyler anlatmaya çalışıyor galiba logoda

Haklısın galiba bende sana katılıyorum.
  • hayırlısıyla bi çıksaydı. logo fena değil
  • kendide logosu gibidir umarım...
  • Logo Müthişşşşş
    Herzaman AMD Kullanmışımdır taaaa K6 zamanından beri ve çok yol kat etti AMD. Kailteyi ucuza vermesi şuanda ki işlemcileri athlon 2x ler core 2 duo larla baş edebiliyosa siz düşün phenomlar neler yapacak üstelik İntell de yeni mimari nin gelmesi daha baya bir var 2008 -2009 yılları amd yılları olacak
    not: İnteli aşağlamak gibi bi derdim yok lütfen İntell ciler yanlış anlamasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: the tnt

Logo Müthişşşşş
    Herzaman AMD Kullanmışımdır taaaa K6 zamanından beri ve çok yol kat etti AMD. Kailteyi ucuza vermesi şuanda ki işlemcileri athlon 2x ler core 2 duo larla baş edebiliyosa siz düşün phenomlar neler yapacak üstelik İntell de yeni mimari nin gelmesi daha baya bir var 2008 -2009 yılları amd yılları olacak
    not: İnteli aşağlamak gibi bi derdim yok lütfen İntell ciler yanlış anlamasın

yıne kavga cıkarıyosun denıcek ama arkadasın yazısıda cok komık olmus 2008-2009 45 nm gelıyor az kaldı o zaman amd yıne ındırıp yapıp ucuza hızlı ıslemcı satma gelenegını surdurecek merak etme

• Kardeş mimari aynı kalacak sadece 45 nm ile üretilecek 45 nm faydası birazda ha mhz artışı olacak mimari değişmesi lazım eminim amd athlon 2 x lerde 45 nm de üretilse intelin çıkacak olan 45 nm lerede kafa tutar şimdi ki kafa tuttuğu gibi sonuşta athlon x2 mimarisi daha eski core 2 duo lardan intell core 2 duo lardan daha neler yapabilirim dye uğraşıyor aynı mimari yi 45 nm olarak piyasa ya sürecek benim demek istediğim amd k10 mimarisi ile 2008-2009 yılı amd yılı olacak tıpkı athlon 64 leri çıkardığı yıllar gibi şu anda görünen o ama ileride ne olur bilinmez Tekrar söylüyorum intell i aşağılamak gibi bi niyetim yok Saygılar Sevgiler İyi Ramazanlar
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.