Şimdi Ara

AMD Phenom II X4 965 Black Edition C3 revizyon ile dünya rekorunu kırdık (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
58.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tebrikler, güzel değer, helyum ile 7ghz+ isteriz.
  • Depoda kalan bir miktar sıvı azot ile rekor kırmayı başarmış. Tebrik ediyoruz.
    Acilen Kocaeli'ndeki HABAŞ fabrikasını sponsor edinmemiz lazım. Sıvı helyum onlarda olması lazım. Recep "hey" Kulan gibi bir hızaşırtma üstadının sıvı helyumdan mahrum kalmaması gerekir.
    Bu arada son kullanıcılar için işlemcinin hava soğutma ile kaç GHz e kadar gittiğini merak ediyorum. 4,5 GHz civarı olabilir mi?
  • donanım haber coştu..
  • @showstopper41

Hava soğutma ile 4GHz günlük kullanılabilir.
  • Tebrikler sayenizde göğsümüz kabarıyor Rekor kıran işlemci kadar göze çarpan başka birşey daha var sitedeki inceleme ve video kalitesi hergeçen gün dahada artmakta.Çalışmalarınızın devamını dilerim.
  • sıvı helyum olsaydı 7ghzde cpuz alabilirdiniz belki..
  • Tebrikler görün görün ve sponsor olun artık
  • yurdum insanı bu kadar yoklul ve ekonomik kriz arasında bu tür başarılara imza atarak bu areneda ben de varım diyebiliyor ya,işte başarı budur helal olsun ! bir de tüm olanaklara sahip olunsa demekki bu alanda TÜRK lerin borusu ötecek.
  • tebrikler
  • Türk ekibinden de amd hızaşırtma bekliyoruz dedik bir gün sonrası video yu verdiler :D
  • Gerçekten çok güzel bir başarı.

Recep kulan'ı tebrik eder,başarılarının devamını diliyorum.

Forever AMD

• bravo valla...hıza bak
  • helal walla rekortmen donanım haber :D
  • tebrıkler..
  • arkadaşı tebrik ediyorum güzel bi iş çıkarmış.bunun yanında donanımhaber videolarının da geliştiğini görmek çok güzel
  • K2 Network
  • tebrikler
  • Tebrikler,Türk insanının üstün zekası bunuda alt etmeyi becerdi.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Bu bizi ışınlamaya yeter sanırım
  • videolar daha bi güzellesmeye başladi ee yakında tv kanalida acarsiniz böyle giderse
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.