Şimdi Ara

AMD Phenom II C3 revizyonu sağlam geliyor gibi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • vallahi yabancı forumda gördüm onların yalancısıyım rev C3 iyi gözüküyor.
    http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=236120

bana göre çok iyi bir değer voltajı fazla yükseltmeye gerek kalmıyor ama bu bana yapılırmı tamda X4 975 kullanıyoruz diye sevinmiştim

AMD Phenom II C3 revizyonu sağlam geliyor gibi

• Hade yav ,şaka mı bu dafault v ile overclock mu? bi de utanmadan stok fan kullanmışlar öyle mi ? vay utanmazlar..
    Kardeş sen şansını zorlama yalnız; x3ü x4 yapmışsın bi de o yetmiyomuş gibi 3600mhz..mazallah nazr değer tüttü.tü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 575m -- 26 Ekim 2009; 19:09:27 >
  • @575m sağolasın vallahi ben daha fazlasını şimdilik istemiyorumda şu rev C3'ler manyak gibiler galiba tabii elimizle tutmadan daha birşey 4.1 Ghz benim için pisikolojik sınırın 100mhz üstü birde amd herhalde Phenom II olarak en son 4.0 Ghz'lik X4 995 çıkaracak herhalde 2010'da bence Phenom III'leri görebiliriz Rev C4 ile
  • Valla Phenom II.5 de olur o C3ün üstüne tanımam abi ..) 4ghz bi işlemci çıkarsa deli olur yalnız..bi de önbellek-fsb falan da artıyomuş ohaa..abarttım mı ne .))
  • Felaket şaşırdım. 6 ghz le 3 dmark skoru almışlar. c3 eğer böyle gelirse çok tutulur gibime geliyor..
  • Zaten Phenom II x2 ler overclockta oldukça başarılıydı, C3 ile iyice aşıcaklar sanırım kendilerini
  • başka hangi işlemciler c3 revizyonu ile gelcekler? Athlon II lerden c3 rev çıkacak mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.