Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

AMD PHENOM 560 X2(4 ÇEKİRDEK)KAPILI ÇEKİRDEKLİ GARANTİLİ

1
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Anakart & İşlemci >> AMD PHENOM 560 X2(4 ÇEKİRDEK)KAPILI ÇEKİRDEKLİ GARANTİLİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      59 Mesaj
      Referanslar: 6

Katılım Zamanı
      11 Nisan 2009

Durum
      Forumda değil

09 Nisan 2012 19:09:56 Konu Sahibi
      Bilgisayarım bozuldu üniversiteye gidicem inşallah masfar yapmak istemiyorum bunun için bütün parçaları satıyorum

CPU AMD PHENOM 560 X2 (((4 ÇEKİRDEK)) //KAPILI ÇEKİRDEKLİ SONRADAN AÇILABİLİR VE 4 ÇEKİRDEK OLARAK KULLANABİLİRSİNİZ --1.5 YIL VATAN GARANTİLİ 200 TL PAZARLIK YOKTUR

ZOTAC GTX 275 896MB 448BİT EKRAN KARTI HİÇ ARIZA VERMEDİ DÜZENLİ OLARAK MACUN DEĞİŞTİRDİM SIKINTISI YOKTUR 200TL PAZARLIKSIZ

MİCROSOFT SİDEWİNDER X8 MOUSE TEMİZ 65TL

A4 TECH X7 KLAVYE 20 TL

HLEVEL 4GB RAM DDR3 40 TL GARANTİLİ

FEEL HURRİCANE KASA BOŞ 35 TL

TP-LİNK ÇİFT ANTENLİ GARANTİLİ 25TL

5.1 CREATİVE SES KARTI 2 AYLIK 30TL

SATA DWDRW 25 TL

LC POWER 550 W GERÇEK PSU 50 TL

BU ÜRÜNLERİN HEPSİNİN KUTULARI MEVCUTTUR YAZICIOLUNDA GERİP GÖREBİLİRSİNİZ

RESİM YOK KUSURA BAKMAYIN AMA HİÇBİRİNİN SORUNU KIRIĞI ÇIKIĞI YOKTUR SADECE EKRAN KARTININ ZOTAC STİCKERİNİ SÖKTÜM ALTINDAN BÜYÜK NVİDİA ÇEKİLLERİ ÇIKTI DAHA GÜZEL OLDU SOĞUTUCUN RESİMLERİNİ DÜKKANA GİDİNCE ÇEKİP KOYUCAM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canuri -- 18 Şubat 2013; 15:09:47 >

|
      |

• Yarbay
      3748 Mesaj
      Referanslar: 30

Katılım Zamanı
      04 Mayıs 2005

Durum
      Forumda değil

10 Nisan 2012 08:01:04
      2 üst ilanda adam phenom II x4 955 i 160 liraya satıyor sen bu işlemci için 200 lira sitemişsin çokmu
      |
      |
      REFERANSLARIM:vgulgeç/ shanke/ goofy17/ alitopal/ cengiz_vga/ yaskoo_87/ cakemos/ ShaRLoot/ [ TURİ ]/ menem/ zeus1907/ BeFeD/ By-Crosshair/ Quartamin/ tacettineren/ scerit/ hapymyday/ demircibu/ 1906nedir/ diabloxt/ cavador/ rdvnkaya/ ıeven/ rattler/ ozzzy222/ ozanbaseski/ jakooo23/ ve hatırlayamadığım bir çok insan
      sorunlu alışverişim: gargoylesgezgin-KAMİL KILIÇ (AÇIKCA SAHTEKAR ve DÜZENBAZ)
Reklamlar
sohbet
son dakika
Ankara Web Tasarım
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,117
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.