Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

AMD orjinal sogutucu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
123
Tıklama
Giriş
    96 Mesaj
    merhabalar...
    AMD 3500+ (soket 939) siparisi verdim ve 1 haftaya kadar umarim elime gececek...
    satin aldigim bilgisayarci bana extradan "COL ThermalTake Silent Boost K8" sogutucuyu 40 euro gibi bir rakama önerdi... nedeni ise AMDnin orjinal paketinden cikan sogutucunun cok iyi olmamasi ve özellikle oc yapinca sorun cikartmasiymis...

ben ilk kez AMD islemcisi kullanacagim ve oc ile simdiye kadar profesyonel olarak ilgilenmedim 4-5 yil önce 1-2 denemem var hepsi o...kaldiki bu islemci ile en azindan ilk dönemler ocye pek ihtiyacim olacaginida sanmiyorum ama yinede meraktanda olsa deneyecegim...

herneyse benim sorum sizce orjinal sogutucu simdilik bana yeterli olurmu yoksa performans icin burdaki bilgisayarcinin önerdigi sogutucuyu almalimiyim...
    eger extradan bir sogutucu almam gerektigini düsünüyorsaniz lütfen önereceginiz marka ve modelide yazarsaniz cok yevinirim...

simdiden tsk...

|
    |

• Yarbay
    2028 Mesaj
    oc yapmıcaksan ıslemcıyle gelen fan kasa havalandırman ıyı ıse fazlasıyla yeterlı olucaktır.
    |
    |
    tt almanı tavsiye ederim
    |
    |
    Samsung SyncMaster S27B750
    /

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,229
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.