Şimdi Ara

AMD neden 4 haneli numaralandırmadan vazgeçti?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
194
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> AMD neden 4 haneli numaralandırmadan vazgeçti?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1751 Mesaj
    Çok havalı geliyordu bana.

Heleki o HD serisi varya.

İsminin asaleti var diye Gtx 680 satıp HD 6850 almıştım. Kışın kombi yakmazdım. 5 ay sonra yandı.

Evet siz ne düşünüyorsunuz üstadlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michael Giacchino -- 9 Aralık 2017; 18:50:0 >

|
    |
    Demek 680 Ti satıp HD6850 aldın

Çıkmayan kartı satmakta iyiymiş.
    ❖ Ryzen 5 3600 @4.2ghz ❖ XFX RX5600 XT Thicc II Pro ❖ ASUS B350 Prime Plus ❖ Gskill Ripjaws V 16GB 3200mhz ❖ ACER XF272UP 1440p 144Hz Freesync HDR400 ❖ XPG XS8200 Pro 512GB ❖ Crucial BX100 240GB ❖ WD 2TB Blue ❖ Corsair 300R ❖ Corsair VS650 80+ ❖ Asus TUF M3 7000DPI ❖ Hyper X Cloud II ❖ Razer Goliathus XXL ❖
  • Binbaşı
    1751 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PatlıcanMusakso

Demek 680 Ti satıp HD6850 aldın

Çıkmayan kartı satmakta iyiymiş.

yav kafayı yemişim ben galiba saolun direct cu 2 yi ti olarak hatırladım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Allah belasını versin hd serisinin.HD 7950 kartım garantisi dolar dolmaz yandı.

Orijinalden alıntı: ydagli42

Allah belasını versin hd serisinin.HD 7950 kartım garantisi dolar dolmaz yandı.

O nvidia ve intel mühendislerinin siber saldırısıydı hocam inanmayın. Oyuna gelmeyin.

|
    |
    Ati ve Sapphire işbirliğiyle birçok kişi Hd serisinden mağdur oldu birnevi Ad değişikliği.
    quote:

Orijinalden alıntı: MogoLKhan

Ati ve Sapphire işbirliğiyle birçok kişi Hd serisinden mağdur oldu birnevi Ad değişikliği.

Hocam güzel seriydi yapmayın etmeyin. Hd 6850 vardı bende oynamadığım oyun yoktu kart canavardı. Tek sıkıntısı 5.ci ayda alev almıştı ama olsun evin sigortası halletti işi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michael Giacchino -- 9 Aralık 2017; 20:30:15 >
    quote:

Orijinalden alıntı: Red Wheelbarrow

quote:

Orijinalden alıntı: MogoLKhan

Hocam güzel seriydi yapmayın etmeyin. Hd 6850 vardı bende oynamadığım oyun yoktu kart canavardı. Tek sıkıntısı 5.ci ayda alev almıştı ama olsun evin sigortası halletti işi.

Benim kartında belleklerinde sorun vardı oyunda masaüstünnde garip garip şekiller çıkıyordu oda yetmiyip arada gri ekran verip pc me reset atmak zzorunda kalıyordum kartı her servise yolladığımda utanmazlar bişe yok diyip geri yolluyordular.

O yıllarda Halaoğlundada bi Hd sapphire serisi kart vardı ondada oyundayken kara ekran verip kartın fanları son hız dönüyordu ve yine servisde bişe yok diyip geri şutluyordular.

Atiyi ve Amd yi bence Sapphire batırmıştır bizzzat sorun yaşayan biri olarak diyebbilirim.

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,196
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.