Şimdi Ara

Amd mi intel nvidia iklisi mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: LEON-X

quote:

Orijinalden alıntı: Devilsh59

quote:

quote:

quote:

quote:

Ekran kartını intel almanı tavsiye ederim daha sağlıklı ve ısınma konusunda seni yarı yolda bırakmaz.

İşlemciyi Intel al demek istedin sanırım ?

**

Amd-Ati/Amd ya da Intel-Nvidia vs. gibi takıntılardan vazgeçin, Intel ile Nvidia daha uyumlu, Intel alırsan Amd ekran kartı alma vs. gibi durumları artık sallayın, bende i5 işlemci kullanıyorum, o zaman Nvidia kart mı almam lazım yani, bazı fanatik boş beyinler bu tür şeyler uyduruyor bunlara kulak asmayın, paranızın karşılığını hangi parça veriyorsa onu tercih edin.

Hayır ekran kartından bahsettim. Amd ekran kartından hiç bir zaman tam verim alamadım ben ısındı bozardı oyunu kastırdı işlemci konusu sizlere kalmış bir şey ben intel işlemci almam her zaman favorimdir amd ;)

Ekran kartını Nvidia al diyecektin sanırım o zaman

Kardeşim alakası yok, Amd kartlar da heralde bir ben sorun yaşamıyorum, yani Nvidia da kullandım benim için değişen bir şey yok, ikisi de aynı benim gözümde, o an bütçeme ne uygunsa onu alırım, sonuçta performansları da o bütçe dahilinde ki kartlar da benzer oluyor.

Doğru ama şöyle bir şeyde varda ndvia ' nın güncellemeleri daha önce geliyor . Bu konulara benim için çok önemli.

Foruma bakarsak biz her ay driver güncellemesi yapmamız lazım kardeşim...

Amd kartlar da ben yıllardır ne sürücü sorunu yaşadım, ne de performans düşüklüğü yaşadım, şuan da 270X Vapor-X var mevcut sürücüsü ile tam performans alıyorum zaten, yenisi çıksa da hemen güncelleme yapıyım diye bir derdim ve takıntım yok, diğer yandan Nvidia kullandığım modellerde de sorun yoksa driver güncellemesi yapmadım, performans düşüklüğü ise yine yaşamadım yani, malesef bu sürücü vs. olayları çok abartılıyor...

Kartların ömrü zaten belli millet peynir ekmek gibi kart alıp-satıyor, 2-3 sene sonra karta sürücü çıksa ne olur çıkmasa ne olur, o kart ne kadar verimli olabilir yani.

Tabi dileyen istediğini alır, kimseye onu al bunu alma diyemeyiz

tamamen katılıyorum.. Zira ben bile 5 senelik driver kullanıyorum sürümü 258.96 Yeni driver kurunca cortluyorda işin komik tarafı o kadar çok abartıyorlar yok nvidia driver güncellemesi çok sık yok sürekli driver geliyor.. yok şu bu... Aga ben gördüğümemi inanayım bunlaramı ? her ay driver çıkıyorsa neden biz göremiyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: steps14

Yeni toplama bilgisayar alıcağım fakat amd işlemci amd ekran kartı mı yoksa intel nvidia mı yapacağım karar veremedim.Hangisi daha iyi ve kulanışlıdır?

Amd işlemci + nvidia ekran kartı alsan nolur ? Günahmı?

İşlemcide intel ekran kartında amd alın.
  • quote:

Ekran kartını intel almanı tavsiye ederim daha sağlıklı ve ısınma konusunda seni yarı yolda bırakmaz.

Wat ?

2000 TL butceye onboard mi?

Yoksa nvidiayimi kastettin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ForeverY-

quote:

Wat ?

2000 TL butceye onboard mi?

Yoksa nvidiayimi kastettin ?

Ndvia dostum aynen.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.