Şimdi Ara

Amd mi İntel mi ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
2
Favori
33.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bybarone

quote:

Orijinalden alıntı: tr123456

quote:

Orijinalden alıntı: ErenOlca

quote:

paran varsa intel gereksiz çokk AMA Amd 8350 al rahat et hız aşıtırma yapıcaksan çok idael bence ben stok fanla 5ghz gördüm sıcaklık bosta 23 derece resme bak
     Amd mi İntel mi ?

orda ekran kartıda 18c balkonda çalıştırıyosun kasayı sanırım stok fan 1.456v iyiymiş..

hayır normal evde suanda duruyor balkona çıkarsam ne fayda edicekkki gerek yok balkona filan

Amd mi İntel mi ?

Sana inanmak istiyorum aşırı şekilde çünkü bende 8350 sahibiyim ama aşırı kolpacısın gibi geliyo bana ?

madem 8350 kullanıyorsun ozamn biliyorsundur boss laf yapma

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

paran varsa intel gereksiz çokk AMA Amd 8350 al rahat et hız aşıtırma yapıcaksan çok idael bence ben stok fanla 5ghz gördüm sıcaklık bosta 23 derece resme bak
     Amd mi İntel mi ?

orda ekran kartıda 18c balkonda çalıştırıyosun kasayı sanırım stok fan 1.456v iyiymiş..

hayır normal evde suanda duruyor balkona çıkarsam ne fayda edicekkki gerek yok balkona filan

Amd mi İntel mi ?

Sana inanmak istiyorum aşırı şekilde çünkü bende 8350 sahibiyim ama aşırı kolpacısın gibi geliyo bana ?

İlk olarak üslubunu düzelt düzgün konuş ! senin askerlik arkadaşın yok karşında

ikinci olarakda ben daha işlemciyi kullanamadım çünkü daha diğer parçaları almadım
    ve kolpacı gibi geliyorsun dedim öylesin demedim... çünkü fotoğraflarda Ctrl+X Ctrl+C İzleri belli oluyor o yüzden dedim onuda....

• Bence kolpacı olup olmadığı önemli değil. Stok Fanla kesinlikle bu arkadaşın yaptığını inanıp da yapmaya çalışmayın. Ben FX 8350'yi overclock edecem diye H100i aldım onunla bile 5GHz kimse bana hikaye anlatmasın
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Amd mi İntel mi ?

Amd mi İntel mi ?

İlk olarak üslubunu düzelt düzgün konuş ! senin askerlik arkadaşın yok karşında

ikinci olarakda ben daha işlemciyi kullanamadım çünkü daha diğer parçaları almadım
    ve kolpacı gibi geliyorsun dedim öylesin demedim... çünkü fotoğraflarda Ctrl+X Ctrl+C İzleri belli oluyor o yüzden dedim onuda....

benim üslubum düzgün sen kolpacı filan ayıp yani sana yalanmı söylüyeceğim fanların fotosunuda çekeyim stok fan olduğuna inanmıyorsun daha
     Amd mi İntel mi ?

Amd mi İntel mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 12 Mart 2013; 13:50:58 >

• kardeşim, sen monitör felan dahil 2500tl bütçen var, bu yüzden sana amd öneriyorum, fiyatı yüzünden. Ama sadece kasaya 2500tl bütçe ayırsaydın sana intel'i tavsiye edeceğimide bilmen lazım, çünkü amd düşük bütçeliler için intel ise yüksek bütçeliler için işlemciler üretir. Kaç yıllık sorunun cevabı budur.
  • düşük bütce icin amd yuksek butce icin intel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu video herkes için çok yararlı olacak sonuna kadar izleyin ve sonuca siz karar verin

Youtube

Ben AMD Diyorum...
  • Ben halen bu soruyu soranlara MEŞE öneriyorum.

İsteyene seçimlik GÜRGEN de bulunur.
  • :D iyi güldüm ya arkadaş bıkmadınızmı şu tartışmadan görende sancakki bu yorum yapanlar amd ile intelin şirket ortakları nasıl da ateşlenmişler, amd nin işlemcileri kötü değildir stok fanla %20 oc kadar bi seviyeye ulaşırsın ısınma devri felan bitti , 2 firmanında işlemcileri iyidir benim fikrim render vs. şeyler için amd , oyun için intel alman.
  • ben 580 tl ye kasa topladım yeni içinde asus m78la anakart, zotac nvidia 2gb gt630 ekran kartı .4 gb kingston ram. Amd athlon 2 x2 işlemci var 3.4 ghz, 300 w x5tech kasa var.. amd de ısınma sorunu falan yok ben ekstra fan almadım 8 cm 12 cm falan saatlerce oyun oynamama rağmen ısınmıyor .parasının hakkını veriyor fazlasıyla.3.4 ghz işlemci 3.52 ile stabil çalışıyor.
  • Pentium 4 3.2 GHz HT bile bana şu an bile yetiyorsa, şu an bile ben hiç hız aşırtma yapmıyorsam, en yeni oyunları azıcık kasma ile oynayabiliyorsam intel al derim. Hiç Amd kullanmadım onu bilmem. Emektar bilgisayarım 5 yıllık oldu. Hala işe yarıyor. Bütçen varsa i7 al derim. Intel böyle ama Amd nasıl dediğim gibi bilmem. Ama intel iyi, orası kesin. Amd de iyiyse benim için hiç fark etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orenen

Sanırım sorunun cevabı olur:

http://www.donanimhaber.com/islemci/haberleri/AMDnin-8-cekirdekli-FX8150-islemcisi-video-inceleme.htm#

8150 belki yeteri kadar iyi olmayabilir ama 8350 güzel işlemci bence.tabi 2600k varken tercih edilmez.Fakat aradaki fiyat farkı çok fazlaysa sonuçta oyun bilgisayarı olduğunu da düşünürsek amd 8350 almak daha mantıklıdır.Aradaki fiyat farkıyla ekran kartına yüklenilebilir ve daha güzel performans verir.Sonuçta oyun pcsinde adam 1920x1080de oynayacak.O çözünürlükte iki işlemci de aynı performansı verir bence

• arkadaşlar konuyu nereye yazaçagım bilmiyorum bende buraya yazdım ben amd işlemçi alaçam şüyle
    Çekirdek Sayısı:6
    Soğutucu:Var
    Güç Tüketimi:95 W
    İşlemci Kodu:FX-6300
    İşlemci Ailesi:AMD FX Serisi
    İşlemci Hızı:3,50 GHz
    İşlemci Tipi:Masaüstü
    İşlem Sayısı:6
    Ön Bellek:12 MB
    Soket Tipi:AM3+
    Turbo Boost:Var
    Turbo Boost Hızı:4,10 GHz
    ........................................ işlemci olarak eksik bir parçası varmı bide benim bilgisayar herşeyi intel sadece ekran kartı amd
    ben bu işlemci alırsa bilgisayara uyarmı yardım larınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsumkut

arkadaşlar konuyu nereye yazaçagım bilmiyorum bende buraya yazdım ben amd işlemçi alaçam şüyle
    Çekirdek Sayısı:6
    Soğutucu:Var
    Güç Tüketimi:95 W
    İşlemci Kodu:FX-6300
    İşlemci Ailesi:AMD FX Serisi
    İşlemci Hızı:3,50 GHz
    İşlemci Tipi:Masaüstü
    İşlem Sayısı:6
    Ön Bellek:12 MB
    Soket Tipi:AM3+
    Turbo Boost:Var
    Turbo Boost Hızı:4,10 GHz
    ........................................ işlemci olarak eksik bir parçası varmı bide benim bilgisayar herşeyi intel sadece ekran kartı amd
    ben bu işlemci alırsa bilgisayara uyarmı yardım larınızı bekliyorum

anakart intel uyumlu ise bu işlemciyi kullanamazsın. anakartının modeli nedir? (içime doğdu, alacağım cevap:kespırt galiba)

ya da biri billur geçti, ben de sazıp atladım

Ha bir de; Türkçe yazmak zor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rabitelli -- 2 Ekim 2013; 2:58:13 >

• rabitelli kullanıcısına yanıt
    kusura bakma ben geç çevap yazdım çevap için teşekür anakart nedemek oluyor ekran kartımı benim bilgisayar konusunda bilgim yok ekran kartı amd
    ben bilgisayarımı ttnette aldım çift çegirdek ghz 2.93 her oyun oluyor yanlız gta 5 çıkaçak sanmıyorum bilgisayarıma olur oyüzden bu işlemçiyi almayı düşündum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahsumkut -- 4 Ekim 2013; 4:03:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsumkut

kusura bakma ben geç çevap yazdım çevap için teşekür anakart nedemek oluyor ekran kartımı benim bilgisayar konusunda bilgim yok ekran kartı amd
    ben bilgisayarımı ttnette aldım çift çegirdek ghz 2.93 her oyun oluyor yanlız gta 5 çıkaçak sanmıyorum bilgisayarıma olur oyüzden bu işlemçiyi almayı düşündum

İngilizce yazsaydın daha kolay anlardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Angelo kullanıcısına yanıt
    küsura bakma kardeş benim okma yazmam fazla yok
  • Arkadaşlar intel 9000 TL ye pc topladım,2 aydır kullanıyorum ve kesinlikle AMD TEVSİYE DİYORUM.eski sistemim amd

Çok yoğun bir şekilde autocad premium paketi ve excel programları kullanmaktayım.
  • bana bu tartışmalar Daffy Duck ve bugs bunny i hatırlattı

tavşan sezonu ördek sezonu

uzayıp gidiyo.....

Amd mi İntel mi ?
  • şaka bi yana bence yapacağınız işe göre internetten araştırp f/p oranı bütçeye en uygun olan seçilmeli çünkü farklılık oluyor yapacağınız işe göre mükemmel herişi yapan ucuz işlemci yok ya oyuna yada uygulamalarda yavaş yada aşırı pahalı...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.