Şimdi Ara

AMD kapanabilir! Gücün Yetiyorsa Karşımıza Çık! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
0
Favori
11.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlık ciddiyetle başlayıp trollemeye doğru gitmiş, saatte bir başlık değiştiryorsun serkan üstad yeter
  • donanımcı123 kullanıcısına yanıt
    adamlar yalan konuşurken bişiy yok ? r3 leri pahalı çıkarken bişiy yok ama o zaman
    nedense sessizler
  • quote:

Orijinalden alıntı: minmaster

Ezik bir zavallinin populer kalma cabalari..

+1

İnsanlar cevap verdikçede devam edecek bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanerşen

adamlar kendi r3 lerinin pahalı olmasından hiç bahsetmiyolar ama ?

r3 bir gelsin youtube kanalı vs değilde forumda son kullanıcı incelemelerini görelim, intel tarafında ondan uygun ve daha performanslı bir işlemci olursa o zaman konuşuruz. Bende vururum ozaman amd ye merak etme

Edit: Bu arada bir efsaneden bahsedeceksek o Q6600 dür bence. Hala durur evde, zamanında hd4870 ve ikisini kombolayıp Crysis de akıyordum ne günlerdi yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doppio -- 18 Temmuz 2017; 21:31:46 >
  • lisayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanerşen

adamlar yalan konuşurken bişiy yok ? r3 leri pahalı çıkarken bişiy yok ama o zaman
    nedense sessizler

Tamam Amd ciler yalan konutuğunu iddaa ediyorsun. Benim evimde hem İ7 6700K Hem de Ryzen 1700 var. Sor merak ettiğini cevap verelim. Doğruları anlatayım sana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proxima35 -- 18 Temmuz 2017; 22:31:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Islemcilerin islemcisi kim kim... Amd mi?

Suraya da yazayim, baslik yine yeniden degisebilir... Konuyu acan muhterem aynen bunu yazmistir;

Islemcilerin islemcisi AMD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeviGerman -- 18 Temmuz 2017; 22:35:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim efsane hala canavar gibi çalışıyor

Eski günler daha güzeldi. Daha mutluydum sadece Q6600 ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johan Elmander

Benim efsane hala canavar gibi çalışıyor

Eski günler daha güzeldi. Daha mutluydum sadece Q6600 ile.

Kesinlikle eskinin tadı şuan yok, fx 5200 ve celeronlu bir sistem kullanırken grafik anlamında devrim gibi bir oyun crysisden sonra yeni sisteme geçiş yapmıştık, dolar kuru 1,20 falan tabi o aralar hd 4870 çıkalı bir iki hafta olmuş Mesut çevik incelemesini yapmıştı. Q6600 ve hd4870li sistemi almanın gecesi uyuyamamış sabahı sabah etmiştim, o gün sistemi alıp eve gidişimi bir ben bilirim. Şuan 1080ti sli tarzı bir sistem falan kursam o tarz heyecanı,keyfi birkez daha yaşayamam herhalde.

• proxima35 P kullanıcısına yanıt
    bizim öyle bir iddamız olmadı onu onlara sor, merak ettiğimiz yok
    gelsin r3 ler g4560 la kapıştıracaz gününü görecek
    biz sadece olan videoları testleri kanıt olarak sunduk
  • O zaman insanları yalancılıkla suçlarken biraz dikkat et istersen. Her ryzen kullananın yalancı olduğunu iddaa ediyorsun hem objektif bir cevap vermeye kalktığımız zaman öyle bir iddaamız yok diyorsun. Bir de ryzen 3 çıktığı zaman İntel tarafından piyasadan çekilmiş bir işlemciyi kıyaslayacaksın. O an satışta olan işlemcilerin f/p kıyaslaması yapılabilir.

• proxima35 P kullanıcısına yanıt
    o halde konunun açılış tarihine bak bakalım o tarihte böyl bir intel uygulaması varmıydı?
    cvbını veremeyeceğiniz konularda kesin çizgiler çekerek konuşmayın komik oluyosunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: proxima35

O zaman insanları yalancılıkla suçlarken biraz dikkat et istersen. Her ryzen kullananın yalancı olduğunu iddaa ediyorsun hem objektif bir cevap vermeye kalktığımız zaman öyle bir iddaamız yok diyorsun. Bir de ryzen 3 çıktığı zaman İntel tarafından piyasadan çekilmiş bir işlemciyi kıyaslayacaksın. O an satışta olan işlemcilerin f/p kıyaslaması yapılabilir.

Yahu şu psikolojisi bozuk varlığı ciddiye alıp ne diye cevap veriyorsunuz? belli ki ciddi anlamda sorunlu hatta özürlü olabilir yani bu kadar üstüne gitmemek lazım yazıktır. Yada hayatında ilk defa bir işlemci aldı o da G4560 ve haliyle böyle anasını, babasını savunur gibi savunuyor ne diyelim cidden yazık inşallah en kısa sürede iyileşir (zor gibi ama Allah'tan ümit kesilmez)

@serkanerşen Hee karşim aynen Gekıkbeşatmış züper bir işlemci her oyunda !%5436743%& fps alıyor hatta intel bu işlemciyi tasarlayan müyendisi kiralık katillere vurdurtmuş diyorlar ve elinde bu işlemci olan kişilere şirketin hisselerinin bir kısmı verilecekmiş ayrıyetten sanırım şirketin yıllık olağan mali toplantısında senin içinde şirket içinde ve dışında çok önemli rolleri varmış bu forumda ki çabanı(saçmalamanı) görmüşler hayran kalmışlar yeni işin hayırlı olsun ama mesaiye çok erken başlamışsın

Bu arada GTX1080Ti SLI sisteme G4560 mı alayım yoksa direk G4600 mı?

• Siyah Kalem kullanıcısına yanıt
    g4560 işlemci kullanmıyorum şuanda ama düşünüyorum malum ryzen bekleneni veremedi
    hakaretlerine gelince,
    zorlama istersen küfür yemek için istanbulda olsan g4560 ı üzerine saldırtmassam namerttim
  • Her popülerde gördüğümde farklı bir konu sanıp giriyorum. Yeter la bokunu çıkardıníz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birader şizofrensin sen... Altı üstü olması gerekenden 100 TL daha ucuza satılan bir işlemci işte. Öte yanda daha önce 5000 TL'ye satılan 6900k gibi bir işlemciye sahip olma ayrıcalığını 1300 TL'ye çeken AMD varken, lafı dahi edilmeyecek bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightsniffer -- 19 Temmuz 2017; 1:38:33 >
  • ryzen 2 lerde durum değişirmi ? amd bu konuda sabıkalı
  • bir şizofren varsa bu sen olabilirsin neden mi ?
    serhdemir açıklamıştı daha önce, fake hesaplarla geliyosun biz bunun farkındayız
  • Herkesi kendinle karıştırma evlat
  • amd ryzenları piyasaya pahalı sürmesi bizim sorunumuz değil, dahili gpusu yok tam performans
    almak için yüksek mhz ram almak gerekli , bioas sorunları v.s bunlar yalan değil
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.