Şimdi Ara

AMD işlemci fiyatlarında 50$'a varan indirim yapıyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
9.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • TR ye ne zaman yansır fiyatlar merak ediyorum doğrusu.
  • amd bişiler karıştırıyor fiyatları aşağıya çekmesi yeni bi işlemci alameti bence inşallah bu sefer şöle sağlam bişi çıkartırda şu i7 leri tahtından indirir:D
  • abi bu amd iyilik meleğimidir nedir
  • fiyatlar süper.
  • İyilik meleği değiller belki ama kötülük meleği de değiller. İntel gibi israil de işgal toprakları üzerine fabrika açıp durmadıkları için bile Amd tercih edilebilecek, daha iyi yerlere gelmesi ümit edilebilecek bir oluşum. En azından benim adıma böyle.

Bu klişeleşmiş, belki ajite edilmiş bir konu olabilir fakat gerçekleri değiştirmez.
  • indirime gidecekler bekle demişlerdi ama kdv indirimi bitmeden 2-3 gün önce x3 720be almıştım. şimdi aldığım yere bakıyorum 20 lira zam gelmiş amd nin indirimi 30 lira. 10 lira için beklemeye değmezmiş.
  • Bu indirim yapıldımı yapılcakmı AMD Phenom II X3 720 Black Edition nasibini aldımı indirimden arkadaşlar?
  • Yansır Türkiye'ye fakat önce yabancı alışveriş sitelerinden takip etmek gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyalForce

amd x4 965 black modelini türkiyede gören varmı

yoksa amd türkiye yurt dışında x4 965 modelinin satıldığı fiyattan burda x4 955 satmayı dahamı kolay görüyor

üçkeğatçılığa gerek yok amd

türkiyeyi kaçıncı sınıf müşteri görüyorsun acaba

http://www.exa.com.tr/amd/cpular/amd_phenom-325-9260.html
  • AMD diyorum başka birşey demiyorum. birde ürünlerin ilk piyasaya çıktığı ülkeler arasında yer alsak tamamdır.
  • Askerliğim Bitene kadar kimbilir daha ne kadar ucuzlayacaklar. ( Şafak 287) o zamanın şartlarına göre yeni bir sistem alırım Ahhhhhhh Ahhhh..
  • AMD Forever.
  • i5 serisi bu fiyattayken zaten amd phenom II 9xx serisini satamaz. onların fiyatı zaten inecek, darısı 720 ve 810'ların başına.
  • forever amd...
  • keşke 2 çekirdeklilerdede indirim yapsalardı
  • Başlığı görünce umutlandım.

Tarihi görünce.. anladınız siz onu.

Keşke AMD phenomları yenileyip piyasaya sürse.

975 mesela

3.8 ghz stok hızda ve 10 nm ile. gtx1050 rahat besleyen bir işlemci olur. Daha az enerji tüketerek. Tam bir F/P işlemcisi olur.

Her koldan saldırmalaı amd. Mesela İntel hala pentium la devam ediyor yenileyip yenileyip az biraz performans artışı ile sunuyor.

Aynı şeyi amd phenom ile yapmalıydı.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.