Şimdi Ara

amd işlemci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    elimde msi 790GX-G65 model bi anakartım var sadece işlemcisi eksik önerebileceğiniz bi işlemci var mı sadece pes13 oynamak istiyorum ve elimde
    şimdilik kullanacagım 1gb 64 bit ekran kartı 320gb hdd ve 2gb ram bulunmakta tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: brunchplus

merhaba arkadaşlar,
    elimde msi 790GX-G65 model bi anakartım var sadece işlemcisi eksik önerebileceğiniz bi işlemci var mı sadece pes13 oynamak istiyorum ve elimde
    şimdilik kullanacagım 1gb 64 bit ekran kartı 320gb hdd ve 2gb ram bulunmakta tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

İşlemci: AMD Phenom II X4 955 BE AM3 3.2 GHz 8 MB Cache

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-amd-phenom-ii-x4-955-black-edition-146961596/detay

PSU: High Power 500 Watt (12V kanalı 380 Watt)

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-cok-temiz-ve-az-kullanilmis-super-sessiz-143551438/detay

RAM: Kingston 2 GB DDR3 1333 MHz CL9 Tek Modül

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-kingston-2gb-ddr3-1333mhz-cl9-pc-ram-147099394/detay

Bu parçaları ekle sisteme o oyunu rahat oynamak istiyorsan.. Ayrıca ekran kartın da yetersiz, onu da 2. elden daha güçlü bir model ile değiştirmeni öneririm.. :)

• teşekkür ederim çok işime yaradı peki anarkartım nasıl sizce iş görür mü?
  • quote:

teşekkür ederim çok işime yaradı peki anarkartım nasıl sizce iş görür mü?

Anakartın gayet sağlam bir model kardeşim.. FX işlemcileri desteklemese de, 16 GB DDR3 1333/1600 (O.C.) MHz RAM desteği, çift PCI Ex. ekran kartı slotu, 125 Watt TDP işlemci desteklemesi, 6x USB 2.0 portu, DVI, VGA, HDMI bağlantıları, IDE, SATA 2.0, e-SATA portları, kaliteli ses çipi ve 8 kanal ses çıkışıyla epey işini görecektir daha..
  • teşekkür ederim çok işime yaradı
  • quote:

teşekkür ederim çok işime yaradı

Rica ederim kardeşim, işine yaramasına sevindim..
  • quote:

merhaba arkadaşlar,

1gb 64 bit e.kartınla pes'i full grafikte açamayabilirsin. belkide sana işlemciden çok e.kartı lazımdır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: forvet09

quote:

merhaba arkadaşlar,

1gb 64 bit e.kartınla pes'i full grafikte açamayabilirsin. belkide sana işlemciden çok e.kartı lazımdır..

doğru söylüyosun ama önemli olan bilgisayarında çalışması ekran kartını degıstırıcem tabiki de :)

• brunchplus B kullanıcısına yanıt
    uygun fiyatlı x3-x4 işlemciler ile daha performanslı 9xx serisi işlemci bakabilirsin.
  • quote:

uygun fiyatlı x3-x4 işlemciler ile daha performanslı 9xx serisi işlemci bakabilirsin.

ilgin teşekkür ederim AMD Phenom II X4 955 BE veya AMD Phenom II X4 965 BE düşünüyorum bunları da başka bi arkadaş önerdi yarın daha ayrıntılı bilgi alır buraya yazarım
  • quote:

quote:

ilgin teşekkür ederim AMD Phenom II X4 955 BE veya AMD Phenom II X4 965 BE düşünüyorum bunları da başka bi arkadaş önerdi yarın daha ayrıntılı bilgi alır buraya yazarım

önemli değil. 955 işlemci bulabilirsen çok iyi olur.
  • eyvallah bu kadar güzelse iki kat arıcam :)
  • malesef işlemciyi bulamadım am3+ destekleyen bi anakart almayı düşünoyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.