Şimdi Ara

Amd İşlemci?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni sistem topladım, geriye sadece işlemci ve klavye-mouse kaldı.AMD Phenom II X4 955 Black Edition ı güvenilir hiçbir sitede bulamıyorum, bende 965 BE'na bakıyorum,sizlerin önerebileceği güvenilir ve uygun fiyata bu 2sinden birini alabileceğim bir site varmı? (exa,inventus, teknobiyotik,vatan,nova harici)

• teşekkürler,bizde hesaplı comu bikaç saattir inceliyorum, araştırdım fakat emin olamıyorum, bizdehesaplı com sitesinden alışveriş yapan arkadaşlarda yardımcı olursa memnun olurum...exa ve teknobiyorikten alışveriş yaptım zaten,kargoyu bekliyorum, 955 BE bulamadıgım için teknobiyotik ve exadan sipariş geçememiştim.
  • vatanın bazı magzalarında var ..
  • vatandan neden almıyorsun ki...
  • vatan dahil coğu yerde stokta yok, o yüzden alamıyorum, bulundugum sehirdeki mağazasındada pahalıya satıyorlar, world kartta olmadıgı için indirimden yararlanamıyorum, vatan mağazası kdv indiriminide kafasına göre belirlemiş, %18 olması gereken kdv indirimi %15 lerde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: exulsa

teşekkürler,bizde hesaplı comu bikaç saattir inceliyorum, araştırdım fakat emin olamıyorum, bizdehesaplı com sitesinden alışveriş yapan arkadaşlarda yardımcı olursa memnun olurum...exa ve teknobiyorikten alışveriş yaptım zaten,kargoyu bekliyorum, 955 BE bulamadıgım için teknobiyotik ve exadan sipariş geçememiştim.

ucuz sattigina gore paralel ithalattir.vataninki disttir.islemci soz konusu oldugu icin cok arastirmana gerek yok amd islemci icin kolay kolay garantiye ihtiyac olmaz ama hic olmaz da degil.ben zamaninda btx kasada fan zor takildigi icin rami gevsetmisim islemci yanmisti garantiden degistirmislerdi ama satici garantisi cunku dist degistirmez boyle durumda.satici sen aldiktan sonra batsa bile islemcide garanti cok onemli degil cakmasi da degildir 45nm lazer bulacan yapacan filan zor is.

• araştırmamdaki kasıt 955 BT yi bulamamam, bizde hesaplı com güvenilir bir firmaysa ordan almayı düşünüyorum
  • vatan çin'den getirtiyormus ama son revizyon e0 satiyor 1090 ve 1055'i.garantisi vatan en ufak kelekte adamlar mallarinin arkasinda.bizde hesapli.com hic guvenilir bir firma degil iki sonra batacak islemci garantisiz elinde kalacak diyelim.ben ne diyorum sen ne diyorsun islemci diyorum bozulmaz diyorum al gec ucuza buldugun yerde ya da vatan bayram kampanyasi yapar mi diye bekle ama kalmayabilir bayrama millet deli gibi aliyor simdi.ben vatanin net kampanyasindan once islemciyi aldim sonra fan ve macun aldim aradan cok gecmemisti belki bir sigara molasi kadar ama siparis numaralari arasinda 410 bin fark var.pahali almayacam diye vatandan almiyorsun burasi guvenilir mi diye soruyorsun olmaz boyle ya biri ya digeri bitiyor diyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.