Şimdi Ara

amd işlemci

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    18 Mesaj
    merhaba yeni bir sistem topluyorum ekran kartım gtx750ti işlemcim amd olacak açık söyliyim amd dedn hiç anlamam amd uyumlu anakart ve işlemci önerileriniz varmı bu arada oyun için topluyorum

|
    |
    Ekran kartınız 750 ti olacaksa daha sonra güncelleme planlamıyorsanız sıfır ürün fiyatları dolar kuru ile orantılı çok arttığı için amd de ısrarcı olmamanızı 2.el çok eski olmayan i5 işlemci anakart almanızı öneririm. Sizin için daha uygun fiyatlı olur.
    Intel Core i7-6700K + Asus Maximus VIII Formula + G.Skill Trident Z 32 GB 3000 Mhz + Evga GTX 1080 FTW Gaming ACX 3.0 + Samsung 512gb 970 Pro NVMe M.2 + Cooler Master Seidon 240M + Cooler Master HAF X 942 + Cooler Master Vanguard 1000 W Gold
  • Yarbay
    2377 Mesaj
    Mevcut sisteminizi ve bütçenizi yazarsanız yardımcı olmaya çalışır herkes.

<<<ASUS TF300T+DOCK TORCH RED KULLANICISI>>>
  • Onbaşı
    18 Mesaj

aliexpressten alıcam parçaları güncelleme de aklımda var o yüzden amd almak istiyorum inteli pek tercih etmiyorum yani güzel bir amd işlemci ve anakart önerirseniz sevinirim
    |
    |
    hknkck kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sıfırdan topluyorum bilgisayar ekran kartımı seçtimde işlemci için amd alıcam ve bir amd anakart ben amd den hiç anlamam o yüzden sordum bende aliexpressten alıcam parçaları yani güzel bir işlemci istiyom o kadar havalara uçmak değilde 300 lira falan 300-400 işlemciye ayıracağım kg
    |
    |
    ardaalisahin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
1
Reklamlar
Media Sözlük
Canlı Tv izle
emek server
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.