Şimdi Ara

AMD hız kesmiyor; ATi Radeon HD 5870 X2 gün ışığına çıktı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
7.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

bu karta bi haf-932 gider :)

armor + kasayıda eklerim bu anlamda...
  • bundan sonra kart alırsam böyle birşey alıcam fiyatıda uyguna benziyoo performansıda iyi olursa hiç düşünmem
  • Açıkcası sorun olan gerçek ısı ve güç değerlerini çok merak ediyorum.
  • sanırım 4870x2 yi değiştirme zamanı geliyorr
  • basketbolcuların kartı 5870 x2:))

o ne uzunluk yuh.hdd yuvalarını kesip 5.25 yuvalara hdd takarsam bu kart benim kasaya sığarmı acaba.:)) bide kasaya para verirsek yandı gülüm keten helva
  • Resimdeki amcanın aklından geçenler : (Cem Yılmaz'ın doritos reklamının kamera arkasını izleyenler iyi bilir.)

Abicim sen benim malımı gördün mü? Keser sapı gibi diyorum sana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husNUKE -- 25 Eylül 2009; 21:50:20 >
  • o tek fan kartı sogutmaz 3 tane 80 mm fan lazım ustune
    biride 4870x2 satma zamanı gelmiş diyor neyine yetmiyor D
    zaten piyasada birtane gerçek dx10 oyunu var gerisi hikaye
  • hakikatten boyu abartılı olmuş nano metrik iş yapıyorlar ama kartın boyutunu küçültemediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UzmaN345

o tek fan kartı sogutmaz 3 tane 80 mm fan lazım ustune
    biride 4870x2 satma zamanı gelmiş diyor neyine yetmiyor D
    zaten piyasada birtane gerçek dx10 oyunu var gerisi hikaye

sen hiç voodoo ekran kartıyla halflife oynadın mı.
  • mütiş hızlı çalışıyorlar bakalım performansı nasıl olucak.bu gidişle nvidia nın işi gerçekten zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

bu karta bi haf-932 gider :)

Aynen Öyle... :)
    Çok Şık Olur..
    Ama Tasarım Bİle Aklımda Değil... Aklımdaki Tek Şey : PERFORMANS
  • Fiyatı gayet uygun. GTX300 performans olarak bunu geçebilir ama fiyatı 750$ dan aşağı da olmaz bunu bilin.
  • amd'nin ekran kartı bölümü çok çalışıyor .cidden tebrikler.işlemci kanadından da böyle ataklar bekliyorum ama zor gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: LAVMAN

quote:

Orijinalden alıntı: kuruwa

LAVMAN tek çift farketmez kı onemlı olan becerılerı seye benzedı bu boyu değil işlevi önemliye neyse amd istese oda yapar ama zar buyuyecek otamatıkman nvidia yapıyor ama termal yapı yı oturtamadıklarkı şimdilik ses yok adam tek buyuk gpu yapacagına ufak iki tane yapmakta ama yinede tek gpu geçmekte ama bakalım nvdia bu sefer geçirecekmı ynaı diğer cıkmadan tek gpu yu filan salla çıksın bakarız güç tüketiminde ati geçerse performansı aynı bile olsa ama fiattan amd ucuzsa isterse 4 çekirdek olsun amd sankı çift gpu luyu ilk deneyen nvidia değldi sankı 6 serısını hatırlayın

açıkcası bize 2. nobel ebebiyat ödülü kazandırabilecek kalitede bi blok olmuş

.
    Kardeşim hiç noktalama işareti görmedin mi sen?

• walla arkadaşlar teknolojinin önüne geçmek mümkün değil bugün piyasada olsa o kart 2 gün sonra bi üst modeli cıkar bu işler böyle ne alırsak alalım hemen üst modeli cıkıyor :D
  • İşlemciler yakın olmuş gibi. Bir de X2'lye normal modeli sadece boydan ayırt edebileceğiz sanırım.
  • bu bizim binanın kofrasını patlatır, hatta onla yetinmez mahallenin trafosunu patlatır
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.