Şimdi Ara

AMD hız kesmiyor; ATi Radeon HD 5870 X2 gün ışığına çıktı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
7.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi hoşta güç tüketimi konusunda geliştirme yapmayacaklar mıydı 5870 x2 için? Güç tüketimi konusunda hiçbir bilgi yazmıyor haberde?
  • neymıs gt300 u bekleyemem.ortada kacan kaybolan azalan bıseymı varkı ılk cıkan kartlara yapısmak zorundasınız.egomu tatmın etmek ıcın alıyorum dıyorsan anlayısla karsılarım.yok alır oyun oynarım hayallerıne kapıldıysan (eger cıktıysa bır oyun mevcut kartların oynatamadıgı affola) yazık sana.aslınd bır yondende ıyı oluyo bastan balıklama gıdenler sayesınde yenı kartların gelmesıyle ucuzlayan fıyatlarlada ıkıncı ele kartlar hemen dusuyor.ozaman f/p kartlarını gercek anlamda bız alıyoruz. :D
  • Sanirim bu karta 700w assasi kesmez herhal :D :D

Tutan kisinin elleri minicik kalmis :D
  • yakında ekran akrtlarına ayrı kasa almak egrekecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

yakında ekran akrtlarına ayrı kasa almak egrekecek.

bende bunu düşünüyordum yeni kasa bakıyordum cm-690 filan ama şimdi anladımki yeni kasalar beklemek lazım 30cm civarı kart
  • ' yakında ekran akrtlarına ayrı kasa almak egrekecek. '

:D aynen
  • Biyerden geçiriyorken diğer yandanda birileri daha geçirin diye hesap yapıyolar :D
  • quote:

• Adamlar her seride artan güç olayına el attılar fakat hakkaten kartın fiziki özellikleri çok uçmuş bu sefer
  • quote:

Orijinalden alıntı: omkkio

Bu sefer PLC yongası kullanılmamış sanırım Gpular birbirine çok yakın konumlandırılmış boardda. Bu da GPU ların birbirleriyle direk haberleşebildiği anlamına gelir ki Crossfire'a eş veya daha yüksek başarım bekleyebiliriz böylece. Ring bus Memory arabirimi bu dahili haberleşme olayı için bırakıldı sanırım. GT300'ün (eğer ileride bir gün piyasaya çıkmayı başarırsa) başı ciddi belada demektir! Sonu HD2900XT'ye benzemez umarım :)

O kadar yorum arasında boş konuşmayan, gerçekten adam akıllı tek yorum diyebilirim...

BRAVO arkadaşım, kesinlikle katılıyorum tabii kart tam anlamı ile piysaya sürülüp detaylanmadan sağlıklı birşeyler söylemek zor gerçekten ama GPU ların birbiri ile direkt haberleştiği bir mimari kullanıldıysa ÇİFT GPU lu kartlar arasında devrim yapmış diye biliriz ATI ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: AfterEffects

quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

çok yakar bu

dizel i varmıdır acaba..

tüp taktırsak ayıp kaçmaz umarım

Bunun dizeli HD5850x2 olur artık. Kalkışlarda farkı hissetmezsin ama otoyolda(2560*1600 çözünürlükte) benzinliden biraz yavaş olur.
  • DX11 de belki önceki sürümlere göre daha performanslı ve istikrarlı çalışabilir.
  • of of cfx de 10 teraflop gtx 285 in 10 katı demek şimdi mahfolduk
  • ati uçuşa geçti nVdia'yaya iyi bir vurgun geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

of of cfx de 10 teraflop gtx 285 in 10 katı demek şimdi mahfolduk

niye mahvolucazki
  • ben 4870x2 kullanicisiyim. Su zamana kadar kart beni 2-3 oyun haricinde uzmedi, o oyunlarida tum ati kullananlar bilir genel driver sorunlari...

5870 tek gpu ile 4870x2 ve gtx295 i yakaldi bence cok ii bir basari....5870 in cf sonuclarida gercekten cok ii.

5870x2 performansini cok merak ediyorum umarim ati driver konusunda akillanmistir....donanim yapmak yetmiyor sadece yazilim ilede bunu desteklemesi lazim atinin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Révoltant

quote:

bende bunu düşünüyordum yeni kasa bakıyordum cm-690 filan ama şimdi anladımki yeni kasalar beklemek lazım 30cm civarı kart

sakın alma ben gtx260 ı zor sığdırdım ayrıca x58 anakartımın sata gırıslerı dışa bakıyor kabloları takabilmek için butun kablo toplayıcıları sökmem gerekti
  • anlam çevirisi yapılır kelime değil.. şuna online yada çevrimiçi bilgi işlem deyin...
  • kartın arkadsındakı bosluklar ne egzost falanmı sıcak havayı atmak ıcı..kartta bır nos eksık..
  • vallaha ben NV-690C NVİDİA EDİTİON a Gigabyte GTX275 O/C edition u zor sığdırdım bu hiç olmaz herhalde yakında ekran kartları için ayrı bir kasa gerekir herhalde....:))))
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.