Şimdi Ara

AMD FX X8 9370 Vatan stoklarında (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
2
Favori
13.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tr123456

quote:

Orijinalden alıntı: Can_R6

AMD FX X8 9370  Vatan stoklarında

tdp

Amd 8350 ile zaten 5ghz görüyoruz ne gerek var 9370 e

Kasa nasıl bu kadar serin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: rezes

Beyler h110 ile ne kadar sogütabilirim bilmiyorum ama birinuz bunu oyun performansı ile ilgili birşeyler paylaşabilirmi. 3930k ile durumu nasıl mesela bunun oc ile? Ha iyi ise haswell-e ye kadar buna bir geçiş yaparım.

sogütabilirim , birinuz laz detected
  • quote:

Orijinalden alıntı: THEKNIGHT

quote:

Beyler h110 ile ne kadar sogütabilirim bilmiyorum ama birinuz bunu oyun performansı ile ilgili birşeyler paylaşabilirmi. 3930k ile durumu nasıl mesela bunun oc ile? Ha iyi ise haswell-e ye kadar buna bir geçiş yaparım.

laz dedected

• bence değmez o işlemciye para vermeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: THEKNIGHT

quote:

Bizim servis çok sallayınca şivem kayıvermiş. Kim pilur vardır pir lazluk

Çok iyiydi kardeşim

• Oyunlarda i5-2500K kadar bile performans vermeyen işlemciye bu para verilmez Kaldıkı sitede 800$ dan bahsediyor FX-9590 için LINK

AMD FX X8 9370  Vatan stoklarında  AMD FX X8 9370  Vatan stoklarında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezes -- 20 Eylül 2013; 19:52:46 >

• quote:

Oyunlarda i5-2500K kadar bile performans vermeyen işlemciye bu para verilmez Kaldıkı sitede 800$ dan bahsediyor FX-9590 için LINK

o testler eski ve cımbızla seçilmiş testler. güncel testlere bakarsanız gerçeği görürsünüz... özellikle sekiz çekirdek destekli oyunlardaki skorlar çok iyi..

edit: 800$ felan da değil dostum fiyat lütfen bilmeden konuşmayalım. şuanki fiyatı 239 sterlin. ingiltere kdvsi dahil fiyatı hemde. ingilterede 199 sterline alınabiliyor bu işlemci. aynı fiyat dengesi türkiyeye gelirse ülkemize de yansır. 9370'e yansıdığı gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helloween -- 20 Eylül 2013; 21:11:33 >

• Birisi fx8320,fx8350,fx9370 ve fx9590'in 5ghz'de performanslarını karşılaştırsa da aydınlansak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crashday -- 20 Eylül 2013; 21:22:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • helloween kullanıcısına yanıt
    Valla FX-9590 yazdığımda karşıma gelen ilk testler böyle idi. O güncel dediğiniz testleri paylaşsanız da bizde görsek. Yok maalesef cpu durumu bu. Base 4.7Ghz boost 5.0ghz olan işlemcinin durumu bu maalesef hemde 3.3 GHz de çalışan 2500K karşısında. AMD umarım yakın bir gelecekte bu durumdan sıyrılır artık.

Ama ne demişler "yiğidi öldür, hakkını da ver". AMD cpu nu bu güç tüketimi üzerinde şöyle böyle olumsuz goygoylar yapılıyor tüm forumlarda OC lu 3960x bayrağı kimseye kaptırmamış baksanıza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezes -- 20 Eylül 2013; 22:26:03 >

• tdp berbat.8350 daha iyi gözüküyor.
  • Ben fx 8350 ile 4.7 ghz yapıyorum. .. bence bu parayı hak etmiyor FX 9370. fiyatının düşmesi gerek... Bana bunun 5.0 ghz ye overclock olabilen iyi 8350 lerin seçilip tekrar modellendirilip sunulmuş hali gibi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEKNIGHT -- 21 Eylül 2013; 2:43:44 >
  • Hayır Benim Anlamadığım Bişey Var Ya Sizin Kunllanacağınız GHz Zaten 3.4 3.5 Taş Çatlasa 4.0 Yani 4.0 Sonrasından Neden Sıkıntıya Giriyorsunuzki Hadi 4.0 Taşı Çatlattınız 4.5 Gördünüz Ya 4.5 Sonrası Zaten İşlemcinizi Sıkıntıya Sokar AMD De İntel Bilemeyeceğim Bu Performansı Ama İntelin İ5 Bile 3.5 Ghz Kat Kat Yettiğini Söylüyorlar Ki Test Sonuçlarındada Gördüğüm Kadarıyla Yetipde Artıyor Bile Cok Cok Üst Düzey Fuze Atacak Bi Proğramlama Yapmıyorsunuz Yada Uzaya Atacak Roket Bi İşlemlerinizde Yok Girdiğiniz Bi İnternet Sitesi Vs Oynadığınız Bi Kaç Oyun Gelmişsiniz İşlemciyi 5.0 Cıkaralım 5.5 Cıkaralım Vs Vs Bunlar Test Videolarını Bile İzledim Amd 5.5 Cıkartmak İçin Koskoca Radyatörlü Soğutucularla Deniyor Siz Gidip 100-150 TL 250-TL Fanlarla Denemeye Calışıyorsunuz Ondan Bassediyorsunuz
  • 10ghz'a çıksa ne olacak.. Ne yapacaksınız.. Neyi ıspatlayacaksınız.. Ay sonu gelen elektrik faturasına mı yanayım, ertesi gün güme gidebilecek işlemci korkusunu mu yaşayım.. 8350 kullanıyorum.. renderimi de yapıyorum oynumu da max oynuyorum.. ben mutlumuyum mutlu.. EEE ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: helloween

quote:

Oyunlarda i5-2500K kadar bile performans vermeyen işlemciye bu para verilmez Kaldıkı sitede 800$ dan bahsediyor FX-9590 için LINK

o testler eski ve cımbızla seçilmiş testler. güncel testlere bakarsanız gerçeği görürsünüz... özellikle sekiz çekirdek destekli oyunlardaki skorlar çok iyi..

edit: 800$ felan da değil dostum fiyat lütfen bilmeden konuşmayalım. şuanki fiyatı 239 sterlin. ingiltere kdvsi dahil fiyatı hemde. ingilterede 199 sterline alınabiliyor bu işlemci. aynı fiyat dengesi türkiyeye gelirse ülkemize de yansır. 9370'e yansıdığı gibi

Tabii senin için Crysis 3 testi de cımbızla seçilmiş değil mi? Zaten Crysis 3 en iyi tek çekirdekli sistemelrde oynanır. Herkes bu işlemcinin ne mal olduğunu gayet iyi biliyor. Çok matah olsaydı bu kadar indirime girmezdi. Ama senin kafa basmıyor. Senin için varsa yoksa amd

• quote:

Orijinalden alıntı: SaLiVa

10ghz'a çıksa ne olacak.. Ne yapacaksınız.. Neyi ıspatlayacaksınız.. Ay sonu gelen elektrik faturasına mı yanayım, ertesi gün güme gidebilecek işlemci korkusunu mu yaşayım.. 8350 kullanıyorum.. renderimi de yapıyorum oynumu da max oynuyorum.. ben mutlumuyum mutlu.. EEE ?

o işlemcinin faturaya etkisi ayda max 5 -- 6 tl olucaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

quote:

quote:

Tabii senin için Crysis 3 testi de cımbızla seçilmiş değil mi? Zaten Crysis 3 en iyi tek çekirdekli sistemelrde oynanır. Herkes bu işlemcinin ne mal olduğunu gayet iyi biliyor. Çok matah olsaydı bu kadar indirime girmezdi. Ama senin kafa basmıyor. Senin için varsa yoksa amd

intel fanboy alert... minibus seni almaya geldiğinde olay çıkarmadan git lütfen

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

quote:

quote:

intel fanboy alert... minibus seni almaya geldiğinde olay çıkarmadan git lütfen

Bana fanboy derken aynaya bakıp utanıp susman lazım. Verilen testlere bunlar cımbızlanmış diye ağlayan bir liseli bana fanboy diyor Bildiğin sesli güldüm.

• arkadaşlar. boşu boşuna intel fanlığı yapmaya gerek yok..ben halen a6 3650 işlemci kullanıyorum,ne bu işlemciye nede intel e bu paraları bayılmak mantıklı değil.. Makina da dar boğaz yapan yer olmasın yeterli bence ,bütün oyunları full çözünürlükte bir iki ayar kısarak oynuyorum günlük işler içinde yeterli..windows deneyim dizininde en alt puan 7.1 en üst ise 7.4........ Bir daha işlemci alacak olsam a10 6800k alırım düşünmeden.Daha fazla para verip hiç bir fark hissetmeyen BAHADIR arkadaşıma itafen yazıyorum bu yazıyı ,i7 makinasından sonra benim a6 yı kullandı bir iki gün, verdiği paraya yanıyor halen.. Bunu söylemeye utananlar intel fanlığı yapabilirler ÖZGÜRCE....Tabi olarak ne kadar paranız varsa ona göre sistem toplamak lazım ama fazlasını vererek ne kadar iyisini alıyorsunuz ona bakın 3-5 fps için yada işlemcinin bir kaç mhz ine dünyalar vermeyi bırakmak lazım artık...SİSTEM ÖZELLİKLERİ: a6 3650-asus hd6670 ekran kartı crossfire hd6530d-8\1600mhz corsair ram- asus fm1 anakart-120 ssd-hp x2301 led monitör-samsung story harici disk. vs.vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: Can_R6

quote:

Orijinalden alıntı: InsectKin

en merak ettiğim ise stok fanı acaba fx8350 ile birlikte gelen cooler master fanı mı acaba.. çok gürültülü yahu çekilmiyor onun sesi.. umarım aynısını vermezler bu işlemciyle yaf..

ben anlamıyorum neden millet övüyor amd yi? intel kalite kardeşim adamlar kanıtlamışlar isimlerini git şimdi pcden anlamayan bir adam bile i3 mü i5 mi i7 mi alsam diyor amd desen o ne ya der :)

bilgisayardan anlamayan adam "2GB ekran kartım var güzel mi?" de diyor. :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.