Şimdi Ara

AMD FX Serisi İşlemci Kullananlar Kulübü: 895 Kullanıcı (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.617
Cevap
30
Favori
135.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Admine mesaj at bende başka bir konuyla ilgilenmediği için mesaj attım ve konu bana devredildi sürekli aktif birinin alması lazım konuyu istemeyen varsa bende alabilirim
  • fx 8350 m5a97 r2.0
  • Fx4100 4.3GHz MSI 760GM-P23 (FX)
  • FX 8320 3.50 Ghz , Gigabyte 970A-UD3P (anakart) 4 aylık fx kullanıcısıyım. çokta memnunum. benide ekleyin lütfen.
  • kullanmıyorum ama yarın takacağım çok mutluyum i3 2120 den fx 8320 ye geçtim bakalım nasıl olacak . anakart gigabyte 97a ds3p. eklersen sevinirim .2-3 ss ile destekleyeceğim sabah konuyu.
  • FX8320
    ASUS M5A97 R2.0 @4.01GHZ O/C li
  • Ekler misin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _ToxiCity_ kullanıcısına yanıt
    Derecelendirme testi yap

• quote:

Orijinalden alıntı: AhmetY58

Derecelendirme testi yap

Win 8.1 de derecelendirme testi yok diye biliyorum ama eve gidince bakacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ToxiCity_

quote:

Orijinalden alıntı: AhmetY58

Derecelendirme testi yap

Win 8.1 de derecelendirme testi yok diye biliyorum ama eve gidince bakacağım

Eve gidince bakmayın çünkü win 8.1 de derecelendirme yok
    8 de var ama 8.1 bilmiyorum bir bak sen yine de

• AMD FX 6300

M5A97 R2.0
  • m5a97 r2 fx6300
  • 8320
  • Demekki sorunu ancak format ile çözeceğim

• Konuya bakan arkadaş ilgilenmiyor sanırım. Kaç zaman önce yazdım. Listede ekli değilim.
  • Kac zaman once 6100 yazdim geçenlerdede 8350 yazmis olabilirim kisacasi yokum

• quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

Kac zaman once 6100 yazdim geçenlerdede 8350 yazmis olabilirim kisacasi yokum

İşin ilginç tarafı yukarıdaki bazı üyeler de şikayette bulunmuş. Kimse bakmıyor sanırım. En komiği de konu sahibinin başka bir konuya mesaj attığını gördüm geçenlerde.
  • Arkadaşlar imzamdaki sistem var. Şu an 7 64 bit kullanmaktayım. Aşağıdaki SSD yi aldım. Win 8 kullanmadım hiç. SSD ye hangisini kurmamı, nedenleriyle yazarsanız sevinirim. Tşk.
    http://www.vatanbilgisayar.com/240gb-vertex-460-serisi-sata-30-ssd-540mb-okuma-_-525mb-yazma.html
    İşletim sisteminde öyle yazması sorun teşkil etmiyorsa sizin için ve uğraşmak istemiyorsanız öyle kalsın bence. Sonuçta gerçek hızı diğer programlar göstermiş. Aradaki hız farkını uygulamalarda da görüyorsanız, formatlık duruma kadar kalsın derim.
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.