Şimdi Ara

AMD FX Serisi İşlemci Kullananlar Kulübü: 895 Kullanıcı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.617
Cevap
30
Favori
135.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FX 8320 ve gigabyte 990 fxa-d3 ile benide ekleyin listeye aldım ekipmanları :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TİTAN-X -- 24 Şubat 2013; 23:21:53 >
  • FX6300 Stok fanla voltajsız 4.1 daha fazla gider mi ki ?
  • fx-6300 with 970a-ud3
  • Selamun aleyküm.

FX-6300 -- GİGABYTE 990FXA-D3
  • Stok fanla o hız vay anasını be

İİşlemcinin o hızlarda ateşi hayli yükselir ee soğutucuda iyi olmalı...

Senin o yaptığın ego tatmin.avi..

Senin gibilere tek kelime sölenir..
    http://****.com/bitmediniz.swf
  • arkadaşlar ben de yıllardır amd ve ati kullanırım.çok sayıda sistem kullandım ve dostlarıma kullandırdım.standart bir kullanıcıyım.11 tane bilgisayar değiştirdim.hiç overclock yapmadım,nasıl yapılırmış diye merak dahi etmem.ancak son 2 sistemimde bu sistemler beni iyice yordu.fx 4100/asus m5a78lmlx/powercolor 5670 ekran kartlı sistemimde gayet mutluydum.ne olduysa sapphire 6850 ekran kartı aldıktan sonra oldu.birçok oyunu oynayamaz oldum,oynayabildiklerime de çok uğraşarak ulaşabildim (dll yüklemeler,çeşitli crackler falan)biraz soğudum.sonrasında sistemi komple satıp fx6100/m5a78lmlx v2/sapphire 7850 sistem topladım.eski sistemimden hiçbir parça bırakmadım ama sonuç değişmedi.yine oynayamadığım oyunları oynayamamaya devam ediyorum.oyunlarda bir sorun yok,defalarca bilgisayara aynı şekilde kurulup aynı crackler kullanarak sorunsuz oynanmıştır.farklılık dx11 destekli ekran kartlarına geçmemdi.ekran kartı veya işlemci geriye dönük dx10 tabanlı oyunları da çalıştırabilmeli mantıken ama olmuyor işte,bazısı oynuyor bazısı hiç açılmıyor bile.bu sorunların çözümleri için bakmadığım forum, denemediğim yöntem kalmadı.windows 7 64 bit,32 bit hatta xp bile denedim ancak sonuç yok.her oyun yükleyişimde bilmemne exe çalışmayı durdurdu hatası beni bu donanımlardan iyice soğuttu.evet intel-nvidia bileşenlerinde de bu sorunlar mevcut ancak benim denediğim onlarca yöntemden bazıları o sistemlerde sorunları çözebiliyor.bu havalarda bile işlemci sıcaklığının yükte 70 derece civarında olması da cabası.yaz aylarında neredeyse 10 derecenin üzerinde bir artış olacaktır.sessizliğe aşırı önem veren birisiyim. intelde bu sıcaklıklar daha yüksek ancak mevcut ssistemimde sessizlik için fanı değiştireceksem intelde de değiştirebilirim.neden aynı performansa 1,5 kat para veriyorum sorusunun cevabı budur sanırım.daha az sorun.bu nedenle en kısa zamanda bu sistemden kurtulup intel-nvidia dünyasına geçmeyi düşünüyorum.so olarak burada da sorayım:
    fx serisi işlemci + m5a78lmlx veya m5a78lmlx v2 anakart + 6850 veya 7850 ekran kartı kullanıcısı olup (bu üç bileşen aynı anda sisteminde olup) crysis warhead oyununu çalıştırabilen var mı acaba? ben bütün kombinasyonlarda bu oyunu çalıştırmayı başaramadım da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi id2003 -- 24 Şubat 2013; 1:48:46 >

• Amd 6300 + Asrock 990fx extreme3
  • quote:

Orijinalden alıntı: zetronom

FX 8320 ile benide ekleyin listeye aldım ekipmanları :)

boardun nedir ?

liste güncellenmiştir
  • Fx-6200
    Asus m5a97

Eklersen sevinirim.
  • 8320 ile benide eklerseniz sevinirim.
  • FX-8320 ...... GİGABYTE 990FXA-D3
  • Benide ekleyebilirsin FX 8350 MSİ 990FXA-GD65
  • Fx 6100 - asus m5a99x evo .. 4.2 ghz stabil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fx 8150 yi Gigabeyte 970a-d3 ile kullanıyorum eklersen sevinirim :)
  • 8320 4.5 ghz sıcaklık yükte bile düşük :)
  • Listeye benide ekleyin Fx 4100 3.6 Ghz işlemci Gigabayte 970a-ds3 anakart
  • quote:

Orijinalden alıntı: scrol01

Stok fanla o hız vay anasını be

İİşlemcinin o hızlarda ateşi hayli yükselir ee soğutucuda iyi olmalı...

Senin o yaptığın ego tatmin.avi..

Senin gibilere tek kelime sölenir..
    http://****.com/bitmediniz.swf

Dostum sanırım bana söyledin.Ego tatmini yaptığım yok forumda aynı işlemciyi 4.5'de kullananlarda var.Ayrıca işlemci boşta 30 yük altında 60 Dereceyi geçmiyor biraz bilgin olsaydı sanırım voltaj verilmeden işlemcinin ısısının artmayacağını bilirdin.
  • Nasipse yakında bende kulübe katılmayı düşünüyorum.
  • beni de ekler misiniz?
    sistemim imzadaki.
  • FX-8320 GİGABYTE 990XA-UD3 ile aranıza katıldım.

FX-8320 kullananlar stabil overclock sonuçlarınız nelerdir ve herkeste çekirdek ısıları hepsi aynımı görünüyor.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.