Şimdi Ara

AMD FX Serisi İşlemci Kullananlar Kulübü: 895 Kullanıcı (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.617
Cevap
30
Favori
135.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Senātus

Hocam valla şuan poşette boş boş duruyor bütün sistem kuramadım salı günü kurucam

Sizce 4.5 Ghz'e zorlıyımmı işlemciyi yermi yoksa stabil olmazmı

o.c konusunda bilgi verebilecek kadar bilgim yok ama kullanıcı yorumlarına ve incelemelere göre stabil olarak çalıştırabilirsin tabi işlemci soğutucusuyla birlikte bilen arkadaşlar yardım ederler merak etmeişlemci soğutucusu aldınmı peki?
  • Yok henüz soğutucu almadım valla çok para tutta kasa para kalmadı elde avuçta bir aya alıcam bir soğutucu sonra 6.0 Ghz zorlucam ahahah
  • 6.0 ghz için iyi bir soğutucu lazım biraz paraya kıymanız gerekebilir ki gerekecek bence
  • aranıza ben de katılayım.yeni sistem tıoladım.asus crosshaır formula z ve amd fx8 8350 .
  • Fx 8320 + Asus M5A99x Evo ekleyiverin
  • Arkadaşlar sistemlerimizi en basitinden Aida64'ün bellek testi ile bi test edip buraya koysak nasıl olur.
    Forumdaki Corsair Vengeance 1866 testinden dolayı istedim bunu, oradaki sonuçlara göre Corsair uçuyor ama benim sitemde daha yavaş gözüküyor ramler. Tamam Timingler ile oynayarak hızlandırmak mümkün ki bende öyle yaptım fakat sistem çok kararsız bir hale geldi bende orj. ayarlara geri çektim timingleri. Orj. ayarlarda makinada hiç bir sıkıntı yok.

AMD FX Serisi İşlemci Kullananlar Kulübü: 895 Kullanıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ney69 -- 27 Mayıs 2013; 15:58:15 >

• Merhaba,

FX 8350 // Gigabyte 990 FXA UD 3 ile aranızdayım.
  • ekle beni hocam +++ anakartım aşağıda yazıyor...
  • Gigabyte 990 FXA UD 3
    Sabertooth 990FX R2.0
    ASUS M5A99FX PRO R2.0 990FX
    ASUS M5A99X EVO R2.0
    asus crosshaır formula z

Hangisi en iyi bunların acaba?(Fiyat önemli değil?
  • crosshair 1 , sabertooth 2 ,diğerlerini boşver

akşamüstü güncelleme yapılacak , tatilden döndüm de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 28 Mayıs 2013; 13:23:40 >
  • yaz beni de,

FX-8150,MSI 990XA-GD55
  • Benide yazın

FX 6300
    GIGABYTE 970A-UD3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magneetic

Arkadaslar fx 6300 islemcime coolermaster hyper 212x sogutucu aldim.Oyun sirasinda 62 dereceye civarina cikiyordu sicaklik.Simdi 42 43 dereceyi gecmiyor.Termal macun olarak sogutucu ile verilen termal macunu kullandim.

Isi olcmek icin hangi programa bakiyorsunuz ...

• Msi 990xa gd 55 anakart var.Msi control center programi ile bakiyorum.

• Burdaki konu daha derli-toplu ve güncel olmuş.Konuyu başlatan arkadaş süreklü güncel tutuyor.Onada burdan teşekkür ediyorum.
  • merhaba arkadaşlar fx 8350 için onboar ses kartı güzel olan (onboard lar arasında güzel ) bir anakart olarak ne önerirsiniz ? 300-400 tl aralığında
  • Bu anakartı inceleyebilirsiniz veya daha ucuza bir anakart alıp yanına ses kartı alabilirsniz.
    http://www.asus.com/Motherboards/M5A99FX_PRO_R20/
  • quote:

Orijinalden alıntı: intikam91

merhaba arkadaşlar fx 8350 için onboar ses kartı güzel olan (onboard lar arasında güzel ) bir anakart olarak ne önerirsiniz ? 300-400 tl aralığında

2. elini bulabilrsen Asus Crosshair V Formula yada Formula-z
  • Selam arkadaşlar;

Resimler biraz geç geldi. Pek vakit bulamıyorum.
    Buyrun AMD FX-8350, GIGABYTE 990FXA-UD5 (REV. 3.0), COOLERMASTER HYPER 412 PWM
  • quote:

Orijinalden alıntı: MightyMighty

Selam arkadaşlar;

Resimler biraz geç geldi. Pek vakit bulamıyorum.
    Buyrun AMD FX-8350, GIGABYTE 990FXA-UD5 (REV. 3.0), COOLERMASTER HYPER 412 PWM

hayırlı olsun güle güle kullanbu arada klavyeden memnunmusun ben kısayol atayamadım bir türlü oyun oluyor ama bilgisayarıma filan ulaşamıyorum tek tuşla

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.