Şimdi Ara

AMD FX Serisi İşlemci Kullananlar Kulübü: 895 Kullanıcı (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.617
Cevap
30
Favori
135.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben görüp şüphelendiğim biri olursa imzalardan kontrol ediyorum listeyi eğer tutmuyor ise çıkarıyorum listeden
  • Arkadaşlar bende grubunuza dahil olmak istiyorum ama FX8350 almam lazım. Eğer satan olursa pm ile ulaşsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FX 8300 ile yola devam.
  • Hala alım varsa benide alın
    Fx 8300 (4.5ghz/1.44vcore) / M5a78l -m/usb3 kullanıyorum. Yarın kısmetse MSI 970a g43'a kavuşacağım.
    970a g43 kullananların yorumlarını merak ediyorum. Vrm sıcaklıkları hep uçta diyorlar, hali hazırda kullandığım 2. el bu anakartta da vrm soğutucusu yok ama 5.0 ghz'i bile görürken ısıtamadım hiç
  • leonkennedy35 kullanıcısına yanıt
    Ekledim listeye, G43 sıfırmı aldın?
  • Evet hocam 0 aldım. İndirimlerle birlikte oldukça uygun fiyata geldi. Malum 970 çipsetli bir anakart dolar saolsun bugünlerde bile ciddi anlamda pahalı. Heleki ryzen/am4 platformu çıkmış olmasına rağmen Oldukça ucuza gelmiş olsada siparişi iptal etsemmi bilemiyorum
  • Vallahi uzun zamandır fx 8350 kullanıyorum, sanırım 3.ncü senem. İlk aldığımdan beri diyebilirim ki 4.7 ghz de kullanıyorum bana mısın demedi şimdiye kadar. En son upgrade yaptığımda Asus rx480 O8G aldım, 8 gb ddr3 1866 mhz ram daha aldım ve anakartı pert ettim gittim vatandan sıfır Asus m5a99fx pro r2 aldım 276 tl ye :) Şaka gibi. Kutusuna baktım açılmamış, bios update yapılmamış yani kullanılmamıştı. 800 küsür liralık anakartı 276 tl aldım. Şunu belirteyim fx 8350 çokta kötü bir işlemci değil. Rx 480 e darboğaz yapmadı, geçen gün gtx 1070 armor getirdi arkadaş taktım, drive'ını yükledim oyun oynadım. Hiç birinde darboğaz olayı yaşamadım.
  • CagriErcan kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni anakartınız hayırlısı olsun, o fiyat tek seferlik mi?Mümkünse nerden nasıl aldığınızı söyler misiniz? Yani hangi vatandan aldınız? İnternette stoklarda gözükmüyor diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonkennedy35 -- 21 Mart 2017; 13:20:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonkennedy35

Hocam yeni anakartınız hayırlısı olsun, o fiyat tek seferlik mi?Mümkünse nerden nasıl aldığınızı söyler misiniz? Yani hangi vatandan aldınız? İnternette stoklarda gözükmüyor diyor.

Hocam son bir tane kalmıştı, onu da ben aldım :) Şans işte. Şu an ikinci eli bile 400-450 ediyor. Eski anakartım m5a99x evo idi, şimdiki fx pro r2. Ve oc potansiyeli sanırım daha iyi gibi geldi bana. Daha bir ay oldu alalı :)
  • CagriErcan kullanıcısına yanıt
    Vay be şansa bak herkese nasip olmaz böyle şeyler keşke bizede şöyle bir saber denk gelse bu şekilde
  • Hocam şaka yapıyorum sanacaksın ama sabertooth 459 tl ye buldum vatanda, ama inanın nakit çıkaramadığım için alamadım :) .yoksa kartın kutusunu açtım, daha ambalajı bile açılmamıştı. Kredi kartı falan kullanmadığım için de alamadım :)
  • amdfanatic A kullanıcısına yanıt
    700 volt 80 bronz 54 amper single

• Beyler 6300 var bende sizce eskidimi bu işlemci ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuke12

Beyler 6300 var bende sizce eskidimi bu işlemci ?

Neye göre?

Misal oyun ve render ile işiniz yoksa 5 sene daha gider

• Fx-6300 ekle!!!

• quote:

Beyler 6300 var bende sizce eskidimi bu işlemci ?

ekran kartı ne ? 1050 ti ise 3 sene daha gideri var
  • huso kullanıcısına yanıt
    Oyun şimdi ben ekran kartı harddiak falan değiştiricem ama işlemci götürümü beni biraz daha anakartıfa yeni aldım en azından 2 sene götürür mü

• erenfb1907 kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı hd7770 ama gtx 1050ti alıyorum 1-2 aya oyunlarda sıkıntı çıkartır mı ? Alalı 3 sene oldu

• quote:

Ekran kartı hd7770 ama gtx 1050ti alıyorum 1-2 aya oyunlarda sıkıntı çıkartır mı ? Alalı 3 sene oldu

Ben de de 7770 1050ti götürür yazmışlar arkadaşlar en kotu cakarsiniz bir 8370 ya da 8370e devam olmadı tak bir 6gb 1060 akit gitsin oyunlari :)

• Hahaha yok hocam 1060 gönül ister alayım ama nerdee 1050ti en uygunu bence 7770 artık yenisini al diye yalvarıyor

• 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.