Şimdi Ara

AMD FX-9590 işlemcisinin test sonuçları çıktı; Intel Core i7-4770K'yı yakalıyor (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
417
Cevap
2
Favori
15.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amd 9xxx serisi ile resmen gelişime kapalı olduğunu kanıtladı geliştiremedikleri işlemciyi belki 8350 alıpta oc yapamayanlar wardır biz onların yerine oc yapıp satıyoruz ocyi bilmeyenler bunu alsın diye sürdü piyasaya intele rakip olması normal tdp ve frekansa bakınca bi zahmet yetişsin diyor insan ama öte yandan amd ancak böyle bi tarafını yırtarak 5ghz 220w ile ancak intele yetişiyor vishera güzel toplamıştı ama amd yine s.çtı sıvadı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoSöDoKöKo

FİYATIN DÜŞTÜĞÜ FİLAN YOK.. SADECE TEK BİR YERİN İNTERNETE ÖZEL SINIRLI STOK İÇİN YAPTIĞI KAMPANYA VAR.... GENELLEMEYİN...

quote:

sadece limitli bir stok için internete özel bir kampanya için o fiyat..

AMD NİN GENEL FİYAT İNDİRİMİ DEĞİL

mesela bu adamın elinde şu an itibarı ile 2 adet kalmış ve stok tükenince fiyatı 648 pound
    http://www.aria.co.uk/Products/Components/Processors/AMD+CPUs/FX+%28Piledriver%29+-+Socket+AM3%2B/AMD+%28Piledriver%29+FX-9590+4.70GHz+%285.00GHz+Turbo%29+Socket+AM3%2B+8-Core+Processor+-+OEM+?productId=56227

AMD FX-9590 işlemcisinin test sonuçları çıktı; Intel Core i7-4770K'yı yakalıyor

hani bize arasıra stok limitli çok ucuz kampanyalar yapılıyor ya... heh işte bu öyle birşey

normal fiyat için amazon a bakın... amazon böyle şeyleri kaçırmaz... amazondaki fiyat genel geçer dünya fiyatıdır.
    http://www.amazon.com/AMD-FD9590FHHKWOF-FX-9590-FX-Series-Edition/dp/B00DGGW3MI

dediğin gibi olsaydı aynı fiyattan size getirtelim diye ibare koymazlardı oraya. biraz beyin pls.

• iyide ne gerek var abi cache bellek 128 mb ve CORE 16 olsa anlasım saat frekansı 5 ghz için değermi zaten 8350 ile 4.2 alıp biraz saat hızıyla oynayınca 5 e çıkarırken buna bu kadar para vermek mantıksız ki 8320 ile bile yaparsın bu işi...

birde şöyle bişey var zaten senin uygulaman senin işletim sistemin buna hazır değilki yani şuna benziyor ferrarin var ama yolun yok tarlada hız yapmasını beklemek gibi bişey...

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

@WinteR

kaçak elektrik kullananlar ne zamandan beridir fatura ödüyor?

ayrıca kaçak elektrik kullananlar ne zamandan beridir diğer semtlerde 60 tl fatura gelirken sırf bakırköy`de ikamet ediliyor sebebi ile kafadan 120 tl fatura döşeme sonucu haraç gibi fatura ödemesine maruz kalıyor bana bir söylermisin?

ayrıca buradaki elektrik firmasının son ödeme tarihi ayın 27`si olan fatura ödenmediği için 28`inde gelip elektriği kesecek kadar gözünün döndüğünü belirteyim! (bu sayede elektrik açma kapama masrafı bahannesiyle faturayı daha da bir şişiriyorlar)

sen onu geçte bu intel size ne kadar veriyor onu bir söyle; sigoratalı mı çalıştırıyor maaşı iyi olmalı kendinizi böyle paraladığınıza göre

260 tl fiyata satılıpta yüksek çözünürlülükte oynatmadığı oyun olmayıp bir ekran kartı güncelemesi ile 5 sene rahat idare edebilecek işlemciyi yerden yere vurmanın mantğına başka bir açıklama getiremiyorum çünkü.....

açma kapamadan kurtulmanın yolu öğrenciyken yapardık internetten öde 12tl açma(şimdi kaç bişmiyorum) bedeli var onu hiç ödeme sadece faturayı öde açma bedeli ödenmediği için tekrar yazamıyorlar biz hep geç yatırıyorduk ..
    .....şirketi adamlar 1 gün geçse hemen 12 tl dayıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: helloween

quote:

FİYATIN DÜŞTÜĞÜ FİLAN YOK.. SADECE TEK BİR YERİN İNTERNETE ÖZEL SINIRLI STOK İÇİN YAPTIĞI KAMPANYA VAR.... GENELLEMEYİN...

quote:

mesela bu adamın elinde şu an itibarı ile 2 adet kalmış ve stok tükenince fiyatı 648 pound
    http://www.aria.co.uk/Products/Components/Processors/AMD+CPUs/FX+%28Piledriver%29+-+Socket+AM3%2B/AMD+%28Piledriver%29+FX-9590+4.70GHz+%285.00GHz+Turbo%29+Socket+AM3%2B+8-Core+Processor+-+OEM+?productId=56227

hani bize arasıra stok limitli çok ucuz kampanyalar yapılıyor ya... heh işte bu öyle birşey

normal fiyat için amazon a bakın... amazon böyle şeyleri kaçırmaz... amazondaki fiyat genel geçer dünya fiyatıdır.

dediğin gibi olsaydı aynı fiyattan size getirtelim diye ibare koymazlardı oraya. biraz beyin pls.

Sen mi millete beyinden bahsediyorsun?

• Çok iyi sonunda amd i7 ile kapısabilecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

quote:

quote:

quote:

evet intelciler yine çıldıracak ama FX 9590 şuan 239 sterline kadar düştü... sizin 1 haftalık dediğiniz indirim 2 aydır devam ediyor. ne indirimmiş yahu.. boşuna beyin lazım demiyoruz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

quote:

quote:

quote:

evet intelciler yine çıldıracak ama FX 9590 şuan 239 sterline kadar düştü... sizin 1 haftalık dediğiniz indirim 2 aydır devam ediyor. ne indirimmiş yahu.. boşuna beyin lazım demiyoruz

intelciler çıldıracak mı? İşlemci tarihinin en fail işlemcisinden bahsediyoruz. Farkıdasın değil mi? Acaba kafanı kullanıp düşünüyor musun bir işlemci nasıl oluyor bu kadar ucuzluyor? 8350 ve 4770 varken kafası yerinde kimse bunu almaz. O yüzden sürekli indirim yapıp duruyorlar. Çünkü kimse almıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagataykoroglu -- 19 Eylül 2013; 23:41:34 >

• Lemanyak, lombak almaya gerek yok.
    Fanboyların yorumları kopartmaya yetiyor
    Eğlenceli bi 7 sayfaydı; teşekkürler.
  • 350 dolar olmuş.

• Şaka gibi eğer söylenenler doğru ise. 3 kat tdp değeri, 3 kat fiyat... biri de go to hell İntel yazmış ya şaka gibi
  • Yeni bir indirim daha geldi fiyat 350 Dolar seviyesinde. Daha önce söylediğim gibi 300 dolar seviyelerini görmesi muhtemel.

www.donanimhaber.com/islemci/haberleri/AMD-FX9590-islemcisinin-fiyatinda-600-indirim-yapildi.htm
  • ülkemize gelirse i7-4770K dan daha ucuz olmalıki tercih sebebi olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eScapeeXc

quote:

Orijinalden alıntı: Patronage

quote:

Orijinalden alıntı: eScapeeXcHell yeah!! Sonunda be! Nihayet bir oyun kasasi toplayabilicem. Yetti bu intel tekeli! Go to Hell Intel!
    tabi 900 küsür dolar ödedikten sonra sisteminizi toplamaya başlayabilirsiniz :D

Merak etmeyin, Amd'nin ürünleri sürekli ayni fiyat seviyesinde durmuyor. Ürün ciktiktan 3-4 ay sonra fiyati düsecektir. Core i3 fiyatina bu islemciyi alabiliriz demek oluyor bu da ;)

Bu yorumu eksileyenler nerde şimdi. Adam kahin

• Yanında extreme bi soğutma sistemi ile falan geliyor herhalde ondan bu kadar pahalı diyecem ama soğutucu ile ilgili birşey göremedim :)
  • eScapeeXc kullanıcısına yanıt
    adam bilmiş ya la eksi verdiydim affet beni
  • hahahaaa intel firmasının artık hiçbir geleceği kalmadı ben diyorum ya alman malı iyidir amerikan malını napıcaksın xbox serisini gördük işte intel kapatsın firmasını gitsin açsın bitane dönerci dükkanı idare etsin

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

hahahaaa intel firmasının artık hiçbir geleceği kalmadı ben diyorum ya alman malı iyidir amerikan malını napıcaksın xbox serisini gördük işte intel kapatsın firmasını gitsin açsın bitane dönerci dükkanı idare etsin

çok saçma yazı okudum ama böylesini ilk defa görüyorumneyin etkisinde kalarak böyle bir mesaj yazdın acaba
  • İntel her zaman stokta iyi bir iş çıkarmıştır , fakat AMD yakalıyabiliyorsa gerçekten de başarmış demektir.

Özellikle 290 dolar ile fark atmasını saymıyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.