Şimdi Ara

İlan mesaj silinsin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOB_FARUK06 -- 15 Ağustos 2020; 21:25:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu paraya yeni nesil sistem toplanıyor, bakınız; Ryzen 3100, B450 , 16GB DDR4 hemde sıfır olarak.

Hatta şunuda koyayım, söylediğimizin bir ispatı olsun

İlan mesaj silinsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donda -- 10 Ağustos 2020; 9:10:50 >
  • i5 10400
    h410m
    16gb ram

2500 tl ye toplanıyor

ilan fiyatını yarıya çekerseniz ve onun üstüne de pazarlıkla belki satarsınız. 9 yıllık ürünlere 2500 demek, ne bileyim yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donda

Bu paraya yeni nesil sistem toplanıyor, bakınız; Ryzen 3100, B450 , 16GB DDR4 hemde sıfır olarak.

Hatta şunuda koyayım, söylediğimizin bir ispatı olsun

Şuan Bu parçaların 2. El fiyatlarına bakıp tek tek topla fiyatları ne ediyor bi bak istersen.. Ryzen 3100 karşılaştıracağın işlmeci fx 4100 serisidir.. Fx 8370 ryzen 7 serisinin alt modelidir. Ramler ise şuan sıfırı 240 tl civarında.. 2. Eli 160 tl civarında 4 rem eder 640 tl.. Anakart desen b serisine eş değil x570 serisine eş değer. Şuan sıfırı amazonda 272 usd +vergiler +kargo olarak satılıyor.. Sıfır ve 2. El fiyatları araştır bi istersen..

• quote:

Orijinalden alıntı: muskeder

i5 10400
    h410m
    16gb ram

2500 tl ye toplanıyor

ilan fiyatını yarıya çekerseniz ve onun üstüne de pazarlıkla belki satarsınız. 9 yıllık ürünlere 2500 demek, ne bileyim yani.
    Senin söylediğin işlemci 4 çekirdekli. Bu işlmeci 8 çekirdekli.. İ7 işelmcinin alt modelidir.. Anakart pro gaming serilerine tekabul yapar. 4 gb corsair ddr3 remin sıfırı 240 tl 2 elleri 160 tl.. 4 ile çarp 640 tl yapar. Şuan 2. El fiyatlarına göre. Belirlendi. Fiyatları bi araştır.. İşlemci anakart serisinine denk muadil parçalar ile karşılaştır..

• quote:

Orijinalden alıntı: BOB_FARUK06

Şuan Bu parçaların 2. El fiyatlarına bakıp tek tek topla fiyatları ne ediyor bi bak istersen.. Ryzen 3100 karşılaştıracağın işlmeci fx 4100 serisidir.. Fx 8370 ryzen 7 serisinin alt modelidir. Ramler ise şuan sıfırı 240 tl civarında.. 2. Eli 160 tl civarında 4 rem eder 640 tl.. Anakart desen b serisine eş değil x570 serisine eş değer. Şuan sıfırı amazonda 272 usd +vergiler +kargo olarak satılıyor.. Sıfır ve 2. El fiyatları araştır bi istersen..

Alıntıları Göster
    Siz beni güldürdünüz, Allah'da sizi güldürsün hocam

• donda kullanıcısına yanıt
    Amin cümlemize hocam 😁

• Gördüğüm en güzel fiyat, kapanın elinde kalır bu fiyata, bence fiyatı gözden geçirin, ucuza gitmesin bu koç gibi sistem.
  • Yeni serilere eşdeğermiş , onca yatırımı ve çalışmayı boşa yapıyorlar zaten...
  • aynı sistemin 8320'li olanını kullanıyorum tamam muazzam bir sistem ama 2200 biraz uçuk hepsine 500'er istesen 1500 yapar max. Arkadaşlar bana sat yenisini topla diye baskı yapıyolar satmamak için bu fiyatlara letgo'ya koyuyorum. Sen de ben gibi satmak istemiyorsan ayrı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.