Şimdi Ara

AMD FX-8350 İslemci İle TİTAN nasıl perfomans verir ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
2.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TurboCore

Ya ayip ya. okadar dedim. gram darbogaz yapmaz. fx 8350 4.6ghzde 7990 maltaya bile yapmaz

Hocam dalga mı geçiyorsun? Arkadaş öyle demişmiş? Dar boğaz yapmıyormuş. Arkadaş deyince dar boğaz yapmamış mı oluyor?

Forum ne günlere kaldı, umarım konuyu açan arkadaş kimlere kulak vermesi gerektiğinin farkındadır.

Tabloyu küt diye koymuşlar, Bugün 8350 ile kullanılacak en ileri kart 680 7970'tir ki onlar bile kullanılmaz benim gözümde, 680'im 7970'im olsa Intel'e geçerim.

Hele ki 7870-660Ti CF SLI çözümleri ve üstü çözümlerde kesinlikle en az 2600K 3770K gibi işlemciler olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joqure0

Arkadaşlar Ben EXTREME intel i7 sistem kurucaktım elımdekı sıfır parcaları satarak bana gerek olmadıgı soylendı ve GTX TİTAN alıcam bu sıstemde sıkıntı cıkarır mı ? Titan İle 8350 uyumlu calısır mı perfomans ı oyunlarda benı memnun eder mı ?

Son bı sorum daha olucak Bende Corsair Gaming Series 700 WT +80 Psu var Bu Titan'da sıkıntı cıkarır mı ılerde veya ? Bunun ıcın 800 WT alsam daha mı ıyı 700'ü degıstırıp ?

Yardımcı olurmusunuz özellikle bilen kişiler yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler :)

AMD FX-8350 İslemci İle TİTAN nasıl perfomans verir ?

dostum titan'a o kadar para verme boşuna israftan başka bir işine yaramaz. Titan'a en az 2600tl para vericeksin, illaki performans istiyorsan ki oyunlarda 60 fps den fazlasını zaten insan gözü idrak edemiyor isterse 3000fps olsun. Yok ben oc yapıp benchmark kasarım diyorsan 1 tane titan ona da yeterli olmaz. Amacın genel itibariyle oyun oynayıp biraz da oc yapmak haa birde bunun yanında olmuşken çok sağlam grafik işlem gücüne sahip olayım diyorsan 2x crossfire yap. 2 tane özel tasrım Sapphire hd7970 dual fan modelin maliyeti en fazla 1900tl, 650tl daha versen intel i7 3770 alırsın. Cpu önemli eğer halen almadıysan kesinlikle intel al ben bundan 2 sene öncesine kadar amd kullanan ve intele ön yargılı bakan biri olarak söylüyorum arada hakikaten çok fark var özelliklede bulldozerler ve 2.-3.nesil i7 ler arasında. Amd şu anda 8 değil 16 çekirdek koysa hiçbirşey ifade etmiyor çünkü birincisi piyasada bu kadar fazla çekirdeği destekleyen ne oyun ne de program var ikincisi amd'nin mimari olarak yapamadığı bir şey var intel gibi performans vermiyor. Sonuç olarak titan'a vericeğin parayla çok sağlam bir işlemci ve kartlara biraz oc yaptığında titandan 2 kat daha güçlü grafik işlem gücüne sahip olan sistem toplayabilirsin. Ayrıca titan almayı veya çoklu ekran kartı kullanmayı düşünüyorsan bence psu'yu değiştir 1000w falan al ki kafan rahat olsun. Karar senin kararın ama Titan gibi tek gpu bir karta 2600tl den fazla vermek çok yanlış bana göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FantasyFiRe -- 20 Mayıs 2013; 16:05:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Titan gerekirse işlemcinin görevini bile üstlenir. 2 bin lira yahu dile kolay

duyduguna gore yemek falanda yapıyormus ayrıca bulasık-camasır yıkamada gayet performanslıymıs..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Titan gerekirse işlemcinin görevini bile üstlenir. 2 bin lira yahu dile kolay

ne 2bini dostum vatanda %25 indirimli 2610tl. Tabi o kadar para olunca insan bilgisayarın sadece anakart ve bir adet titan ile çalışmasını bekliyor. İşte oldum olası nvidia'nın milleti enayi yerine koymasına sinir oluyorum. Haa alan yok mu var ya çuvalla para olmasına kanarak yada beyin diye bi organ taşımadıkları için alan var. Adam zaten titanı alıp direk kafaya takınca daha fazla performans veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cianni

quote:

Ya ayip ya. okadar dedim. gram darbogaz yapmaz. fx 8350 4.6ghzde 7990 maltaya bile yapmaz

Hocam dalga mı geçiyorsun? Arkadaş öyle demişmiş? Dar boğaz yapmıyormuş. Arkadaş deyince dar boğaz yapmamış mı oluyor?

Forum ne günlere kaldı, umarım konuyu açan arkadaş kimlere kulak vermesi gerektiğinin farkındadır.

Tabloyu küt diye koymuşlar, Bugün 8350 ile kullanılacak en ileri kart 680 7970'tir ki onlar bile kullanılmaz benim gözümde, 680'im 7970'im olsa Intel'e geçerim.

Hele ki 7870-660Ti CF SLI çözümleri ve üstü çözümlerde kesinlikle en az 2600K 3770K gibi işlemciler olmalı.

FX-8350 Gtx 680'e darboğazmı yapar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İnsanlar 3570k ile gtx 690 ı rahat rahat kullanıyorlar.Tek titanın sorun olcağını hiç sanmıyorum.Yabancı forumlarda böyle konular var.Oradan da bakabilirsiniz.
    Bu arada parası olan istediği kartı alır.Bu yüzden kimse aptal da değildir.Titan şu andaki en iyi tek gpu karttır.Aynı zamanda çift gpu ile çalışan kartlardan da daha stabildir.Sadece fps olarak bakarsanız tabi laf edersiniz.Farklı donanım sitelerinde de görebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cianni

quote:

asıl sen dalga geçiyorsun heralde.O tablo 7970 CF ye ait.8350 default yeter gtx 680 ene

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.