Şimdi Ara

AMD FX-8350 İslemci İle TİTAN nasıl perfomans verir ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
2.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Joqure0

Yani hocam bana denen su TİTAN cok iyi bi kartmıs sanırım TEK GPU'lu ilerde Sli de yaparsın demıslerdı ucuzladıgı zaman sunu merak edıyorum acaba SLI yaptıgım zaman 700 WT yeterlı olucak mı yoksa almısken dırek 800 WT'la mı degıstırmelıyım ?

AMD İntelden kotu denılıyor sızce dogrumu oyunlarda ıslemcının cok etkısı varmı :S

titana gerek yok 2tane 7850 cf bile titanla kafa kafaya titan %1 daha iyi cfden parana yazık. titandan kalan parayla h100i alıp güzelce oc yaparsin gereksiz ama sırf zevk için
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Darboğaz olması kaçınılmaz olur. Titanı 3770k'dan aşağısı kurtarmaz.

artık bunu da yazdıysanız pes! 6300 bile şuan hiçbir karta darboğaz yapmıyor bunu nasıl söylersiniz?

6300 bile hiç bir karta yapmıyor derken ? 6300 ile 690 kullanacak değiliz herhalde ? Bunu demek istemediniz sanırım ?
  • fx 6100 ile hd 7970 açtım en ufak darboğaz sorunu olmadı fx 8 de kesinlikle olmaz bence

• quote:

8350 ve 3770K arasında büyütüLlecek bır fark yok.Fanboyluk yapmayalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ripskill

quote:

quote:

artık bunu da yazdıysanız pes! 6300 bile şuan hiçbir karta darboğaz yapmıyor bunu nasıl söylersiniz?

6300 bile hiç bir karta yapmıyor derken ? 6300 ile 690 kullanacak değiliz herhalde ? Bunu demek istemediniz sanırım ?

titanı 6300 ile kullanan var forumda ve kendisi gram darboğaz yapmadığını söylüyor.

• Bir darboğaz lafı başlamış dolaşmaya etrafta..
  • quote:

Orijinalden alıntı: wirexia98

quote:

8350 ve 3770K arasında büyütüLlecek bır fark yok.Fanboyluk yapmayalım.

Fanboyluk yaptığım yok. Kendim amd işlemci kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DonsuzBalık

fx 6100 ile hd 7970 açtım en ufak darboğaz sorunu olmadı fx 8 de kesinlikle olmaz bence

rütbe hayırlı olsun dostum yazın diyorum ki bi 990fx ile hd7850 cf bombası patlatsam mı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DonsuzBalık

fx 6100 ile hd 7970 açtım en ufak darboğaz sorunu olmadı fx 8 de kesinlikle olmaz bence

rütbe hayırlı olsun dostum yazın diyorum ki bi 990fx ile hd7850 cf bombası patlatsam mı

bence çok albenisi olan kart yani alırsın satarsınharcadığı enerji toplam 2 kartın 220 wat olcak yani wat başına yüksek performans veren şu anda tek kart kart öle bi kart ki 5770 gibi efsane bence gayet mantıklı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ripskill

quote:

quote:

titanı 6300 ile kullanan var forumda ve kendisi gram darboğaz yapmadığını söylüyor.

Dediğiniz kişi Kıvanç hocam sanırım, 6300 değil 6100 ile kullanıyor olması lazım. 4.6 GHz. Ve ben oyun esnasında yüzdelik kısmın yüksek olmadığını düşünüyorum, ha sizin darboğaz değilden kastınız %60-70 ise bilemem ama 6300 ile titan mitan kullanılmaz. Linkini attığınız konu da bile Fx işlemcilerden Ivy birdge e geçmiş Fatih ve bonser setek01 hocam da iyi açıklamış zaten.

• [mentoin]DonsuzBalık[/mentoin]

elimde vs 650 ve 7850 var zaten bitane fena olmazmi yeni anakart da almak zorundayim zaten cunku m5a78lle de cf destegi yok

• Gtx 690 ile Fx 8350 işlemci kullanmaktayım.Her sorun yaşadığım oyunda işlemcin yetmiyor o karta o işlemci olmaz darboğaz yapar dediler.Fakat nedense kısa süre sonra çıkan ekran kartı driverleri ve oyun patchleri ile sorunlu oyunlarım düzeldi.Şimdi ise Metro LL oyununda sorun yaşıyorum ve forumda yazsam hemen o karta o işlemci isterse 5 ghz olsun yinede olmaz diyecekler eminim.Fx 8350 çok iyi bir işlemcidir endişeye gerek yok.
  • FX6100 ile kullanan bile var :)
  • Yani şimdi benim 8350 yi degıstırıp i7 3770k veya 3930k mı almam lazım ?
    ne dıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joqure0

Yani şimdi benim 8350 yi degıstırıp i7 3770k veya 3930k mı almam lazım ?
    ne dıyorsunuz ?

AMD FX-8350 İslemci İle TİTAN nasıl perfomans verir ?

Gerisini sen düşün...

• Durum yukarıdaki ss kadar vahim değil.Daha az önce test yaptım ve aynı ayarlarda Fx 8350 4750 mhz'de ve Average Framerate: 70.67 almaktayım.
  • Ya ayip ya. okadar dedim. gram darbogaz yapmaz. fx 8350 4.6ghzde 7990 maltaya bile yapmaz

• Titan gerekirse işlemcinin görevini bile üstlenir. 2 bin lira yahu dile kolay
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.