Şimdi Ara

AMD FX 8350 16 GB DDR3 RAM MASAÜSTÜ BİLGİSAYARI SADECE KASA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 AMD FX 8350 16 GB DDR3 RAM MASAÜSTÜ BİLGİSAYARI SADECE KASA
    Merhaba, bilgisayarımın anakart işlemci ve ram bellek yenilediğimden dolayı hali hazırda kullandığım pc yi satıyorum. Cihazlar 3 sene önce alınmıştır garanti süreleri dolmuştur hiçbir sorunu arızası yoktur. Sadece kasanın kutusu mevcuttur. Bilgisayara bir tek ekran kartı masrafı yaparak son çıkan oyunları sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz orta seviyenin üstü bir bilgisayardır. Ben Bf1 Pugb Owewatch Cs Fifa 18 tüm oyunları ultra ayarlarda oynadım.

Kasada bulunan parçalar;

Anakart: Gigabyte 990FXA-UD3

İşlemci: AMD FX-8350 4.0 GHZ Piyasa Fİyatı: 775 TL

Ram: Corsair DDR3 16GB(4x4GB) Vengeance Pro1866MHz Ram Bellek

Psu: 400 Watt

Philips Dvd Okuyucu-Yazıcı

Harddisk: Samsung 1 TB 7200 Rpm

İşletim Sistemi: Windows 10 Pro 64 Bit

Sisteme 2 önde 1 arkada egzos 2 yanda 2 de üste olmak üzere 7 soğutucu fan bulunmaktadır. Anakartın LAN girişi sorunlu olduğundan TP Link 100/1000 MbPS yüksek kaliteli Ethernet kartı bulunmaktadır.

Sormak istediğiniz bir soru olursa lütfen sorun anında cevaplanacaktır.

AMD FX 8350 16 GB DDR3 RAM MASAÜSTÜ BİLGİSAYARI SADECE KASAAMD FX 8350 16 GB DDR3 RAM MASAÜSTÜ BİLGİSAYARI SADECE KASAAMD FX 8350 16 GB DDR3 RAM MASAÜSTÜ BİLGİSAYARI SADECE KASA
    Fiyat : 1500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Antalya Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Kusura bakmayın ama yazdıklarınızı ve fiyatı biraz üfürme olarak gördüm 400w psu olan bir sisteme ne kadar iyi bir kart takıpta pubg'yi ultra ayarlarda oynadın sormak isterim. Bu arada garantisiz fx 8350 nin forum fiyatı 250-300 tldir.
  • furkan4256 kullanıcısına yanıt
    Oncelikle secmis oldugunuz kelimelere dikkat edin. Serbest piyasada herkes istedigi fiyati isteyebilir almak zorunda degilsiniz bende size satmak zorunda degilim. Aciklamayi tam okursaniz anlarsiniz ekran karti masrafi yaparak demisim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• nako8 kullanıcısına yanıt
    Seçtiğim kelimeler sizi kırdıysa kusura bakmayın fakat 400w sisteme hangi ekran kartını taktınız da pubgyi ultra ayarlarda oynayabildiğini merak ediyorum. Birde yanlış yönlendirme olduğunu düşünüyorum 250-300 TLlik parçayı piyasa fiyatı 775 TL diye lanse etmek kesinlikle yanlıştır bir nevi konu hakkında tam bilgisi olmayanı dolandırmaktır. Bana göre yaptığınız 700 800 tlye toplanabilecek bir bilgisayarı Sahibinden üzerinden gamer pc her oyunu oynatır gta 5 oynatır fena diye lanse edilip bilmeyene 2000 tl fiyatlarında satanlardan farksızdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan4256 -- 19 Nisan 2018; 2:22:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.