Şimdi Ara

AMD FX 6100 - Gigabyte 990XA-UD3 - SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    AMD FX 6100 - Gigabyte 990XA-UD3 ( overlock canavarı, zamanın üst sınıf anakartlarından )

Fiyat CPU ve Anakart için Toplam; 425TL. SATILDI.

AMD FX 6100

6 Çekirdek

Ana işlemci hızı 3.3GHz
    Max Boost hızı 3.9Ghz

Benim sürekli kullandığım hız 4.0Ghz

Anakart için Ekran kartı ve Ram slotundaki işaretlediğim yerlerde bulunan tutacak diller çıktı. Ram ya da Ekran kartını bu slotlara takarken herhangi bir zorluk ya da sorun yaşamıyorsunuz.

Ram slotunda ram yine sorunsuz yuvaya oturup çalışıyor. Bu anakartı çıktığı ilk günden beri 2017 civarına kadar kullandım. ikinci ayında bu dil çıktı. Onlarca parça ekleyip çıkardım herhangi bir sorun yaşatmadı.

Aynı şekilde GPU yeri de öyle.

İşlemci kısmında Vida eksikliği için, herhangi bir elektronik ıvır zıvır satan yerde muadil vida bulabilirsiniz. Farklı bir soğutucu kullanacaksanız ve soğtucu kızağını kullanmıyorsa, zaten bu kızağı çıkartacağınız için bir sorun kalmaz.

Ayrı ayrı satış yapmıyorum.

Kutusu, kitapçığı, kasa arkasına takılan, alimünyum arkalığı vardır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knisath -- 20 Ekim 2018; 0:27:9 >

• Ankara'ya nasıl gönderebilirsiniz ?? ödemeyi ürünleri test ettikten sonra yapmak isterim ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: itsuptome

Ankara'ya nasıl gönderebilirsiniz ?? ödemeyi ürünleri test ettikten sonra yapmak isterim ??
    Çanakkale'de bir tanıdığınız var ise elden teslim edebilirim ya da Ankara'ya kargo ile gönderebilirim. Sahibinden get açarak tarafınıza gönderim gerçekleştirebilirim.
  • Anladım üstadım, ankara'da bir ürün buldum, onunla görüşeyim, olmazsa size dönüş yapacağım ok. Saygılar. Sahibinden uygundur. Teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.