Şimdi Ara

AMD Free Sync Desteki ViewSonic VX57 Serisi Türkiye'de (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
6
Favori
6.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatı henüz belli değil, gelince buradan da paylaşacağım.

Tabiki medyada incelemeler yayınlacak gelir gelmez onu da organize edeceğiz.
  • Viewsonic Türkiye kullanıcısına yanıt
    144hz freesync destekli bir monitör arayışındayım. ViewSonic XG2401 24-inch modelini getirecek misiniz merak ediyorum?
  • Nvidia ekran kartım var.
    Amd free sync desteği olan bu monitorü alsam oyunlarda sorun yaşarmıyım ?
  • G.USTA kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

XG2401 modeli mayıs ayında Türkiye'de olacak. TR fiyatı henüz netleşmedi ama buradan duyuracağız.

Detaylar içinhttp://goo.gl/YuI1Af
  • sake_16 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

AMD Free Sync destekli VX57-MHD serisinde herhangi bir ekran kartı üzerinden 1ms 75hz 'de görüntü alabilirsiniz.

Eğer AMD ekran kartınız varsa Free Sync aktif olacaktır. (display port üzerinde)

Eğer NVIDIA kartınız varsa normal olarak 1ms 75hz 'de oyunlarınızı oynayabilirsiniz.
  • bir türli gelmedi vx2457 nin incelemesi hepsıburada da ekstra yuzde 10 ındırım için son gün napsam bilemedim ...
  • garmen G kullanıcısına yanıt
    Haklısınız inceleme biraz gecikti. Şu an TechnoPat ve TeknoSeyir editörlerinde bir hafta 10 gün içerisinde en geç incelemeler yayınlacak.
    fiyat tahminen ne kadar olur XG2401'in ona ????????
  • berkay1074 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Tahmini tavsiye son kullanıcı fiyatının 369usd + KDV olmasını planlıyoruz. Günlük kura göre fiyat farklılık gösterecektir ama bugünün kuru ile 1250tl seviyesinde olarak düşünebilirsin.
    Eyv. Teşekkürler 1 ay daha beklerim ohalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VX2457 monitörünü kullanmaya başlayalı biraz oldu. Monitör fiyatına göre baya bir kaliteli diyebilirim. Yalnız Türkiye'de kaliteli DisplayPort kablo bulmak sıkıntı. Önce DARK'ın DPL300 (3m) modelini kullandım, ekranda gidip gelme çok oluyordu, flickering de cabası. Sonrasında kabloyu değiştirdim ve DPL150 (1.5m) modelini aldım (bu başlıkta da tavsiye edilen model). Diğer uzun kabloya göre daha verimli çalışıyor diyebilirim ama bu %100 sorunsuz çalışıyor demek değil. Monitörü kullandığım her 2-3 saatte 1 flickering yaşattı (1-2 sn). Tabi tüm bunlar AMD Freesync ON ve 75 Hz de başıma geldi. Monitörü HDMI ile kullanınca bu sıkıntıların hiç biri olmadı ama 75 Hz de yakalayamadım (60 Hz). Şuan için DPL150 kullanmaya devam edeceğim. Bu kablo dışında tavsiye edebileceğiniz bir kablo varsa yeniliklere açığım. Bu monitörü almak isteyenler de varsa gönül rahatlıyla alabilirler, tavsiye ederim.

Ekran kartım : Sapphire R9 390x
    Monitör: VX2457 MHD
    Kablo: DARK DPL150

• quote:

Orijinalden alıntı: sake_16

Nvidia ekran kartım var.

Free sync özelliğini nvidia kart ile kullanamassın,onun haricinden sorun yaşamassın, senin nvidia ya ait olan gsync monütör alman lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

quote:

Nvidia ekran kartım var.

Free sync özelliğini nvidia kart ile kullanamassın,onun haricinden sorun yaşamassın, senin nvidia ya ait olan gsync monütör alman lazım.

Kart gtx670 eskimeye başladı artık.
    İlerde ati ekran kartı almaya niyetim var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sake_16 -- 13 Nisan 2016; 22:24:55 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

quote:

Nvidia ekran kartım var.

Kart gtx670 eskimeye başladı artık.
    İlerde ati ekran kartı almaya niyetim var.

Ama bu sekronizasyon işini nvidia nın yıllardan beri yaptığını hatırlatayım amd daha yeni bu işlerde ama tabiki iyidir belki bilmiyorum.

• Kanka amd freesync incelemem altta wiewsonic 75 hertz freesync monitörü var gayet uygun fiyatli almişken freesyncli al oyunlarda takılma yırtılma olmadan rahatca oynarsin

http://forum.donanimhaber.com/m_116142109//tm.htm#116157272
  • Uygun bütçe için ideal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viewsonic Türkiye

Haklısınız inceleme biraz gecikti. Şu an TechnoPat ve TeknoSeyir editörlerinde bir hafta 10 gün içerisinde en geç incelemeler yayınlacak.

Selam.
    Viewsonic VX257 ne zaman Vatan bilgisayar stoklarına gelir acaba? İyi çalışmalar....

NOT:Verdiğiniz ölü piksel tablosunu anlamadım 1 adet ölü piksel olsa bile ürün değişimi yapıyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yobo123 -- 21 Nisan 2016; 6:27:04 >
  • yobo123 Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

İlk sorunuza cevap verirsek, VX57 serisi Vatan Bilg. stoklarına geldi hatta ilk parti neredeyse bitti.
    Bir 10 güne kadar 2. partimiz stoklara girecek. Bu partide 27" VX2757-mhd modeli de geliyor.

2. sorunuza ise, her model ve boyuta göre farklı bir piksel politikası uygulanıyor. Ölü piksel değişimi için ürünün servisimiz KVK 'ya gitmesi, onların onaylanması gerekiyor. Ardından ürün değişimi gerçekleşiyor. Ama 1 piksel için değişim yapılmıyor.

Bu linkte 4. sayfa her serinin piksel bilgisi yer alıyor.
    http://www.viewsoniceurope.com/tr/support/warranties/turkey/tr-pixel-policy.pdf

• quote:

Orijinalden alıntı: Viewsonic Türkiye

Merhaba,

İlk sorunuza cevap verirsek, VX57 serisi Vatan Bilg. stoklarına geldi hatta ilk parti neredeyse bitti.
    Bir 10 güne kadar 2. partimiz stoklara girecek. Bu partide 27" VX2757-mhd modeli de geliyor.

2. sorunuza ise, her model ve boyuta göre farklı bir piksel politikası uygulanıyor. Ölü piksel değişimi için ürünün servisimiz KVK 'ya gitmesi, onların onaylanması gerekiyor. Ardından ürün değişimi gerçekleşiyor. Ama 1 piksel için değişim yapılmıyor.

Bu linkte 4. sayfa her serinin piksel bilgisi yer alıyor.
    http://www.viewsoniceurope.com/tr/support/warranties/turkey/tr-pixel-policy.pdf

Merhaba,
    Ürünün yakın tarihte tekrar stoklara gelmesine sevindim ama sırf viewsonic için değil tüm televizyon ve monitör üreten firmalar için söylüyorum sonuçta 1 tane bile ölü piksel olsa ürün ayıplı olmuş oluyor ayrıcahttp://www.hurriyet.com.tr/tv-de-olu-piksel-oyunu-bozuldu-23622410 artık kanunen 1 tane bile ölü piksel olsa değişim yapmanız gerekiyor mu?

• Merhaba arkadaşlar,

VX2457-MHD modelinin incelemesi yayınlandı izlemek isteyenlerhttps://goo.gl/fkjU57 tıklayabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.