Şimdi Ara

AMD Experience Black etkinliğinden detaylar ve 4870 X2 özel videosu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
0
Favori
31.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: AliKocoglu

hala niye tek gpu ile 2 karsilastirilmis deniyor. Adam daha ucuza boyle bir güç yaratabiliyor sen saçma sapan yorum yapiyorsun. ayni fiyata nvidia cift gpulu ayni performansli ekran karti yapsin onu görelim. nvidia da bu aralar işler kötü gidiyor. umarim düzelir cunku tekellesme asla bizim işimize gelmez bkz 8800GT nin 600-700YTL olduğu donemler...

ona bakarsan GTX280 750ytl GX2 1000ytl ama 280 daha guclu ve %25 daha ucuz
    ati de boyle bir sey yapsın goreyim
  • 1.4 Milyar transistör ilen Çift GPU iiii süper Harika.Ben DH'nın Testlerini bekliyorum O zaman tamam denir Tabiki Kanımca
  • nvidia ya tek konuda kızıyorum
    asırı ucuk fiyat veriyor

in asagı kazan musteriyi
  • Videoda MS olayından bahsetmeyi unutmuşlar.Yemedi herhalde..
    4870 in rakibi gtx 280 di .peki ya 4870x2 nin rakibi kim? 55 nm gtx280 mi yoksa daha farklı bir kart mı?
    Nvidia buna bir cevap versinde öyle konuşalım.
    Ayrıca Vantage testlerinde Nvidia'nın PhysX sürücülerini koydular mı acaba? - Bence hayır !
    Lost Planette de bu 2 kartın forumlarda güvenilir kullanıcı testlerinden geçmeden inanasım gelmedi.

Nvidia performans sekmesinde buna iyi bir karşılık vereceğini tahmin ediyorum ama fiyat sekmesinde herzamanki gibi uçuk bir rakam olur.

Fiyat/Performansa daha çok önem veren biz Türkler Ati'yi daha çok sevicez gibi görünüyor.Avrupa ve Amerika'da durum nasıl olur bilemiyorum ama tahminim performans sekmesine daha çok önem verecekleri için daha çok satılır gibime geliyor.(tabi Nvidia Performans konusunda öne geçerse)

Ati hazır popülel iken oyun optimizeleri ve yazılım konusundada bir atılım yaparsa , Nvidia'nın soğuk terler dökeceğine hiç şüphem kalmayacaktır.

Detaylı inceleme için fx57 'ye teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetkep -- 17 Ağustos 2008; 1:05:33 >

• Nvidia baya pahalı fiyatlara piyasanın kaymağını uzun bir süre yedi.Ati biraz dengeyi sağladı da biz kullanıcılar nvidia'nın ne fiyatlara neler verdiğini görmüş olduk.Ne ati ne nvidia ne intel ne amd önemli olan her zaman son kullanıcının kazanmasıdır.O yüzden sürekli kafa kafaya gitmeleri bizim yararımıza...
  • İnsan beyni 30 watt mı çekiyor muş bende elektrik faturaları neden yüksek geliyor diyordum..crossfire bağlamamak gerek beyinleri :PPp
  • Yorumlar çok komik valla millet 2-3 ay sonra çıkacak ve ne sonuç vereceği belli olmayan kart ile 4870 x2 yi karşılaştırıyor.o zaman bizde atinin 40 nm ile yapacağı kartları karşılaştırırız onlar çıktığındayenilgi böyle garip yorumlar yaptırıyor işte nvidacılara
  • quote:

Orjinalden alıntı: sulo61gun

Yorumlar çok komik valla millet 2-3 ay sonra çıkacak ve ne sonuç vereceği belli olmayan kart ile 4870 x2 yi karşılaştırıyor.o zaman bizde atinin 40 nm ile yapacağı kartları karşılaştırırız onlar çıktığındayenilgi böyle garip yorumlar yaptırıyor işte nvidacılara

sarhoş falan değilsin dimi sen
    4870x2 nin 2 ay önce çıkan gtx280 ile neden kıyaslandığını açıklarmısın ozaman?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetkep -- 17 Ağustos 2008; 1:42:11 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ahmetkep

Videoda MS olayından bahsetmeyi unutmuşlar.Yemedi herhalde..
    4870 in rakibi gtx 280 di .peki ya 4870x2 nin rakibi kim? 55 nm gtx280 mi yoksa daha farklı bir kart mı?
    Nvidia buna bir cevap versinde öyle konuşalım.
    Ayrıca Vantage testlerinde Nvidia'nın PhysX sürücülerini koydular mı acaba? - Bence hayır !
    Lost Planette de bu 2 kartın forumlarda güvenilir kullanıcı testlerinden geçmeden inanasım gelmedi.

Nvidia performans sekmesinde buna iyi bir karşılık vereceğini tahmin ediyorum ama fiyat sekmesinde herzamanki gibi uçuk bir rakam olur.

Fiyat/Performansa daha çok önem veren biz Türkler Ati'yi daha çok sevicez gibi görünüyor.Avrupa ve Amerika'da durum nasıl olur bilemiyorum ama tahminim performans sekmesine daha çok önem verecekleri için daha çok satılır gibime geliyor.(tabi Nvidia Performans konusunda öne geçerse)

Ati hazır popülel iken oyun optimizeleri ve yazılım konusundada bir atılım yaparsa , Nvidia'nın soğuk terler dökeceğine hiç şüphem kalmayacaktır.

Detaylı inceleme için fx57 'ye teşekkürler..

herşeyden önce beklenen kart geldi... gelecekleri degil gelenleri degerlendirmemiz lazım. herkes cvp verir o ona verir o ona verir faln filan. şu anki durum önemli.. amd fanı olarak inan senin kadar bende MS olayını merak ettim. cf yapmamış birisi olarak göz yanılma oranını bilmiyorum. bunda nasıl olur onu da bilmiyorum. şu bi gercek. şu anda kral amd... helal olsun diyorum ve başarılarının devamını diliyorum. forever amd&ati. saygılar...

• quote:

Orjinalden alıntı: metin

bu videoyu hazırlayan kimse çok acımasızmış

• quote:

İnsan beyni 30 watt mı çekiyor muş bende elektrik faturaları neden yüksek geliyor diyordum..crossfire bağlamamak gerek beyinleri :PPp

Bence senin saatte arıza var . Ben beyinleri cf yaparken ışıkları kapatıyorum daha az fatura geliyor

Bu arada Nvidia aynı özelliklerde kart yapsa şu olur bu olur diyenler bi düşünün bakalım ozamana kadar ati daha neler yapar.
    Şu fanatik Nvidiacılar artık fx 5500 leri değişin hala fiyatların düşmesini bekleyip heder ettinizkendinizi yazık.Beklemeyin düşmez düşsede fayda etmez bu saatten sonra
  • quote:

quote:

Yorumlar çok komik valla millet 2-3 ay sonra çıkacak ve ne sonuç vereceği belli olmayan kart ile 4870 x2 yi karşılaştırıyor.o zaman bizde atinin 40 nm ile yapacağı kartları karşılaştırırız onlar çıktığındayenilgi böyle garip yorumlar yaptırıyor işte nvidacılara

ben değilim ama sen öylesin galibaHangi kartla karşılaştırılmasını istiyosun istersen 2015 yılındaki nvida kartı ile karşılaştıralım tabiki aynı fiyat düzeyindeki en iyi nvida kartla karşılaştıracak yoksa nvidanın gtx280 den başka performanslı kartı varda benim haberim mi yok. komik nvidiacılar sizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulo61gun -- 17 Ağustos 2008; 1:58:04 >

• quote:

Orjinalden alıntı: mpy

quote:

İnsan beyni 30 watt mı çekiyor muş bende elektrik faturaları neden yüksek geliyor diyordum..crossfire bağlamamak gerek beyinleri :PPp

Bence senin saatte arıza var . Ben beyinleri cf yaparken ışıkları kapatıyorum daha az fatura geliyor

Bu arada Nvidia aynı özelliklerde kart yapsa şu olur bu olur diyenler bi düşünün bakalım ozamana kadar ati daha neler yapar.
    Şu fanatik Nvidiacılar artık fx 5500 leri değişin hala fiyatların düşmesini bekleyip heder ettinizkendinizi yazık.Beklemeyin düşmez düşsede fayda etmez bu saatten sonra

sizin beyin cf yaparken odukça MicroStuttering yapıyo galiba.ne fx5500 ü.sen çok geride kalmışsın ,2008 yılındayız.

• video güzel olmuş ama nvıdıa daha rakip kartlarını çıkartmadı gt200 gpusunda son comboyu yapmadan seviniyor ati
  • quote:

sizin beyin cf yaparken odukça MicroStuttering yapıyo galiba.ne fx5500 ü.sen çok geride kalmışsın ,2008 yılındayız

Anlayan anladı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: demircibu

video güzel olmuş ama nvıdıa daha rakip kartlarını çıkartmadı gt200 gpusunda son comboyu yapmadan seviniyor ati

çıkarsın çıkarsın 1000$ alırsınız artık. sizi gidi nvidacılar sizi
  • Arkadaşkar konu nerden nereye gidiyor yazık ediyorsunuz cidden !!!!Şu an en iyi kart 4870x2 ve ona rakip olabilecek kart gtx280 bunu üsttede yazdım tabiki 2 si kıyaslanacak neden anlamıyorsunuz?Neden hala başka yerlere çekiyorsunuzki muhabbeti ?Ayrıca o tek bu çift gpu muhabbetine girilecek olsa o zaman tek başına gtx 280 fiyatıyla ülkemizde maşallah 3 gpu yerine konup yüz karası olur x2 karşısında...Biraj objektif olun subjektif değil!!Şu an en iyi 2 kart belli tartışmaya bile gerek yok..Ati hep önde giriyor bu muhabbetlere(ddr 5 ddr4 55nm dx 10.1) bazen iyi oluyor bazen fiyasko yaşıyor ama nvidia o fiyatlarla çıkarır ise ne rekabet kalır neden mantık....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi espada1 -- 17 Ağustos 2008; 2:09:41 >
  • quote:

çıkarsın çıkarsın 1000$ alırsınız artık. sizi gidi nvidacılar sizi

Öyle deme fiyatı düşünce alıcak arkadaşlar cod15 , pes18 fln oynicaklar okartlarla
  • quote:

quote:

quote:

ben değilim ama sen öylesin galibaHangi kartla karşılaştırılmasını istiyosun istersen 2015 yılındaki nvida kartı ile karşılaştıralım tabiki aynı fiyat düzeyindeki en iyi nvida kartla karşılaştıracak yoksa nvidanın gtx280 den başka performanslı kartı varda benim haberim mi yok. komik nvidiacılar sizi

rakam kavramında bir problem yaşıyorsun şu an.ben 4870x2 nin ,gtx280 nin rakip kartı olmadığını ,önümüzdeki ay çıkaracağını söylemeye çalışıyorum.verdiğin örnekte 2 ay sonraya gidemiyorsun ama 2 ay öncesi çıkan kartla kıyaslamayı biliyorsun.2015 te nerden çıktı .bence uyku vaktiniz gelmiş sizin.yatın ,dinlenin.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• AMD uykudan uyandı gençler :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.