Şimdi Ara

AMD DRİVER görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
50.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben aynı hatayı facebookta video chat yaparken almaya basladım nedendir bilmiyorum onceden saglamdı tam video acılıyor skype-facebook yazıyor yukleniyor derken donuyo 5 sn falan sonra normale geliyor ama videodan yanıtgelmiyor diyo nasıl cozebilirim bu sorunu yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyprosoft

bu sorun benim yeni aldığım 6020ST modelimde de var. Herhangi bir sonuca ulasan var mı?

aynı laptopu kullanıyorum.ekran kartı şu an amd de.ve orda kalacak intele geçmeyeceğim.
    şu saydam cam kısmını yaptım.
    sende hala devam ediyormu?
    servis filan bişey yaptınmı?
    veya başka birşeyle sorunu hallettiysen ne yaptın?

bende arada sırada yapıyor bunu;hiç pc kendini resetlemedi veya mavi ekran görmedim.sadece ekran 3-5 saniye donup uyarı sistem tepsisinde görünüyor o kadar.bu olurken de intele geçmiyor kart.amd çalışmaya devam ediyor.sende de aynı olmalı.dediğim gibi bilgi paylaşıp bir yolunu bulabiliriz belki
    saygılar
  • crossfire yapma sevdasıyla bende aldım ama aynı sorun bendede oldu bende kartı iade ettim
  • 1- Bilgisayarınızın markasına ait siteden (Örneğin HP anasayfasında Destek ve Sürücüler / Sürücüler ve Yazılım) size ait modelin ve işletim sisteminin BIOS güncellemesini yapın.
    2- Yine aynı site sayfasından ya da Ekran Kartının üreticisine ait sayfadan Ekran Kartının son güncellemesini yapın.

KESİN ÇÖZÜM. Problem ortadan kalktı.
  • Bende HD5650 var hiçbir sorunum yok oyunlar 80C i geçmez
  • http://downloads.guru3d.com/AMD-Catalyst-11.5b-Hotfix-driver-download-2722.html

sorunu yaşayanlar için yazmak istedim birçok kişi sorunu bu şekilde halletmişler deneyebilirsiniz.
  • Asus dizüstü bilgisayar aldım, 8 ay sonra şarj da bir arıza oldu servise gönderdim, anakart değişti, Ardından bu hatayı vermeye başladı ama sadece internetteki videoları seyrederken veya bir çok sekmede video açtığımda oluyordu, Crysis ve Nfs de hiç bir sorun yoktu. Sorun için tekrar servise gitti, harddisk değişti geldi sorun daha da artmış video da iki saniye ileri aldığınızda anında donuyordu birkaç kerede mavi ekran verip resetliyordu. Tekrar servise gitti, anakart tekrar değişti ve sorunum bu şekilde çözüldü.
    Servise gitmeden önce bu sayfada yazan neredeyse tüm şeyleri denedim düzelmedi
    .

AMD DRİVER görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti !

Vaio almadığıma pişmanım ama aynı özelliklerdeki vaio ile asus arasındaki fiyat farkı 600 TL idi

• Yukarıdaki arkadaşın yaşadıgı problemın aynısını bende yaşıyorum 2-3 haftadır video izleyemiyorum artık tek çare teknik servis mi?
  • quote:

http://downloads.guru3d.com/AMD-Catalyst-11.5b-Hotfix-driver-download-2722.html

sorunu yaşayanlar için yazmak istedim birçok kişi sorunu bu şekilde halletmişler deneyebilirsiniz.

..
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerkusaya

bende de aynı hatayı veriyor bu hata bilgisayarımda 2-3 gündür var daha önce hiç böyle birşeyle karşılaşmamıştım lütfen yardım edin

kart sorunu olarak göze çarpıyor malesef kartı servise gönderiniz. aşırı ısınmasından kaynaklanıyor herhalde.
  • quote:

http://downloads.guru3d.com/AMD-Catalyst-11.5b-Hotfix-driver-download-2722.html

ben bu yöntemle çözdüm şuan için bi problem yok inş'ta olmaz teşekkürler hocam
  • videolarda yeşil ekran sorununun çözümü var.

videoya sağ tık>ayarlar gelin. orada donanım hızlandırma özelliğini etkinleştir var. o kutucuğu kaldırın. f5 yapın düzeliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1452leonardo

videolarda yeşil ekran sorununun çözümü var.

videoya sağ tık>ayarlar gelin. orada donanım hızlandırma özelliğini etkinleştir var. o kutucuğu kaldırın. f5 yapın düzeliyor.

Ama bu sorun için geçerli değildir. Bir çok konularda denenmiştir.
  • s.a. arkadaşlar ısınmadan dolayı olacağını sanmıyorum benim pc 4 gün hiç kapanmadan çalıştı öyle bişi olmadı buğün ise açtım pc youtube den şarkı dinliyordum aynı hatayı aldım ilk defa bu hatayı aldım ardından birdaha oldu ne yapıcam bilmiyorum
  • overclock yapmayın ekran kartına yemiyorsa bu hatayı verir, ben overclock u geri çektim 1 yıldır sorun vermiyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

bende de aynı hatayı veriyor bu hata bilgisayarımda 2-3 gündür var daha önce hiç böyle birşeyle karşılaşmamıştım lütfen yardım edin

kart sorunu olarak göze çarpıyor malesef kartı servise gönderiniz. aşırı ısınmasından kaynaklanıyor herhalde.

arkadaşım sorunu çözdüm ama yine de teşekkür ederim

nasıl çözdün anlatırmısın ?

• Bende 6870 almıştım. Aldigim gun bu sorunları yaşadım. Normal degildi bu. Sitesinden gördüm ki bir bios güncellemesi yayinlanmiş. Hemen guncelledim ve sorun cozuldu. Sizinkide bu tip bir sorun olabilir.
  • amd radeon hd 6630M laptop kullanıyorum. sony marka. görüntü bağdaştırıcsı yanıt vermiyor hatasını bende alıyorum sık sık. güncelleme yapmaya kalktığımda ise "bilgisayarınızda uygun olmayan bir donanım/yazılım bulunduğundan güncelleme olmuyor" gibi bir hata alıyorum. aygıt yöneticisinden ekran kartını güncellemeye çalıştıgımda daha günce sürümü yoktur diyor. biri yardım edebilr mi ?
  • benim bu sorunum sıcaklıktan oluyor, 4 ayda bir ekran kartının içini açıp tozları çıkartıyorum. ayrıca birde ekran kartına kaliteli termal macun sürüyorum. artık bu tür sorun hiç yok. yukarıda bir arkadaş demiş biostan da olabilir. olabilir. ama benimki sıcaklıktan ve tozdan dolayı imiş. mesajı geç cevapladım kimse kusura bakmasın. sorun çözüldüğü zaman, kimse cevap vermediği için gerek duymamıştım. ama bakıyorum da hala cevaplar ve sorunlar geliyor. bu arada ekran kartını çok bilmiyorsanız kendiniz açmayınız ve termal macun siz sürmeyiniz. iyi anlayan birisine yaptırınız. birde garantiniz varsa, teknik servise temizlettiriniz. içini açarsanız garantiniz yanar. çünkü torna vida izinden, ekran kartının daha önce açıldığı anlaşılıyor. teknik servise ilk önce götürün , onlar temizlesin, sonraki zamanlarda siz temizleyebilirsiniz. böylece garantiniz yanmaz. vida daki izlerin teknik servisten olduğunu söylersiniz. garantinin yanmaması için.

• Bendede aynı sorun var
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.