Şimdi Ara

AMD'den Intel'i üzecek işlemciler: Ryzen 5 2400G inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
5.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 64
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 saat 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • cagatay_26 (7 mesaj) nightsniffer (6 mesaj) F.@.T.İ.H (5 mesaj) DarthLuca (4 mesaj) Mete Can Karahasan (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (76 mesaj) Mobil (5 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (2 mesaj) (23 mesaj) (3 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> AMD'den Intel'i üzecek işlemciler: Ryzen 5 2400G inceleme
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1428 Mesaj
    Bi arkadaşa 2400g işlemciyi aldık yeni sistem topladık, driverı kurdum, fakat 4k videoları kesik kesik oynatıyor, sanırım amd ekran kartı uygulamasında ayarlar var, ne yapmak gerekiyor bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Kullandığınız uygulamanın ayarlarında "gpu/donanım hızlandırma" gibi seçenekler olmalı, onları aktif edip tekrar deneyin muhtemelen çözülecektir.
    |
    |
    kaazto28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

8700k nın içini dolduracak işlem yapıyorsan 8700k ile yoluna devam et. fanboyluğun luzumu yok.
    |
    |
    berk768 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Güneş gibi ol şefkatte,merhamette. Gece gibi ol ayıpları örtmekte. Akarsu gibi ol keremde,cömertlikte. Ölü gibi ol öfkede ,asabiyette. Toprak gibi ol tevazuda,mahviyette. Ya olduğun gibi görün,ya göründüğün gibi ol.
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    Selam benim işlemcimin dahili grafik kartını kullamıyorum. Driverler ve Bios güncel. Bu neden kaynaklanır yardımcı olursanızsevinirim.

Orijinalden alıntı: HasanTunç21

Selam benim işlemcimin dahili grafik kartını kullamıyorum. Driverler ve Bios güncel. Bu neden kaynaklanır yardımcı olursanızsevinirim.

bios üzerinden dahili gpu yu kapatırsanız sorununuz düzelir, amd ve nvidia sürücüleri çakıştığı için sistem ya dahili gpu yu, ya da ikisini birden durduruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F.@.T.İ.H -- 4 Nisan 2018; 22:9:34 >

• Yarbay
    5711 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kaazto28

Bi arkadaşa 2400g işlemciyi aldık yeni sistem topladık, driverı kurdum, fakat 4k videoları kesik kesik oynatıyor, sanırım amd ekran kartı uygulamasında ayarlar var, ne yapmak gerekiyor bilen var mı?

bios ayarlarınızdan dahili gpu frekansını 1250MHz e sabitleyip, soc voltajınızı 1.2v olarak ayarlarsanız daha akıcı bir şekilde 4k videolarınızı oynatırsınız
    |
    |

Öyle yapsam o ünlem işareti kaybolur mu? Benim eski laptopumda da 2 ekran kartı vardı intel hd ve amd 7600m ama sıkıntı çıkmıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HasanTUNC21 -- 4 Nisan 2018; 22:23:59 >
    |
    |
    F.@.T.İ.H kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: HasanTunç21

Öyle yapsam o ünlem işareti kaybolur mu?

Benim eski laptopumda da 2 ekran kartı vardı intel hd ve amd 7600m ama sıkıntı çıkmıyordu.
    |
    |
    F.@.T.İ.H kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
SEO
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.