Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.549
Cevap
189
Favori
1.251.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

AMD Crimson ReLive Edition 17.9.2

Support For

*Radeon RX Vega Series
    *Up to 2x Multi GPU support
    *Project CARS 2™
    *Multi GPU profile support added

İyileştirmeler

*Hearts of Iron IV™ may experience a system hang when the campaign scenario is launched.
    *Radeon Software may display an erroneous "1603 Error" after installing Radeon Software. This error will not affect your Radeon Software installation.

Bilinen Hatalar

*The drop-down option to enable Enhanced Sync may be missing in Radeon Settings on Radeon RX Vega Series Graphics Products. A clean install of Radeon Software can prevent this issue.
    *Unstable Radeon WattMan profiles may not be restored to default after a system hang. A workaround is to launch Radeon WattMan after reboot and restore settings to default.
    *Radeon Settings may nor populate game profiles after Radeon Software's initial install.
    *Overwatch™ may experience a random or intermittent hang on some system configurations.
    *GPU Scaling may fail to work on some DirectX®11 applications.
    *Secondary displays may show corruption or green screen when the display/system enters sleep or hibernate with content playing.
    *Bezel compensation in mixed mode Eyefinity cannot be applied.
    *When recording with Radeon ReLive on Radeon RX Vega Series graphics products GPU usage and clocks may remain in high states.
    />
    http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/Radeon-Software-Crimson-ReLive-Edition-17.9.2-Release-Notes.aspx

6 yıllık konunun ilk sayfasına eklediğim AMD sürücülerine...
    "Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz"
    Ruh hastasıyım 6 yıldır kendi açtığım konunun ilk sayfası içinde flood yapıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 22 Eylül 2017; 2:6:24 >

• Hocam 380 kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok bende
  • Windows 8.1 için 17.9.2 çıkmadı mı?
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    Bırakın artık şu eskimiş işletim sistemini kullanmayı. Windows 10 kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kara344

Bu kişisel bir tercihtir ben de 8.1 kullanıyorum ve 10dan kat kat iyi her yönüyle bana göre. Asıl saçma olan şey windows 7 ye driver geliyor 8.1 e gelmiyor ne yapacağımı şaşırdım bu driverleri yüklemenin bir yolunu bulmak lazım.
  • quote:

Cevabın mesaj yazılmayacak kadar değersiz ve aptalca haberin olsun.
  • Akşam gidince driver modlamayı deneyeyim.
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    Siz bu kafayla devam edin en iyisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Victini

Akşam gidince driver modlamayı deneyeyim.

hocam modlama derken windows 10 driverini 8.1 e yükleme gibi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

quote:

http://www.dosya.tc/server10/dfzrkr/C0318192.rar.html

Hocam bu dosyayı kurulumdan hemen önce C: ye AMD klasöründe yer alan kısma ekleyip dener misiniz?

C:\Users\Vinnie\Desktop\Non-WHQL-Win10-64Bit-Radeon-Software-Crimson-ReLive-17.9.2-Sep21\Packages\Drivers\Display\WT6A_INF

Bu klasörün içine atın değiştirmek istiyor musunuz sorusuna evet deyip kurulum başlatın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suppordle -- 22 Eylül 2017; 18:59:23 >

• quote:

quote:

quote:

Hocam bu dosyayı kurulumdan hemen önce C: ye AMD klasöründe yer alan kısma ekleyip dener misiniz?

C:\Users\Vinnie\Desktop\Non-WHQL-Win10-64Bit-Radeon-Software-Crimson-ReLive-17.9.2-Sep21\Packages\Drivers\Display\WT6A_INF

Bu klasörün içine atın değiştirmek istiyor musunuz sorusuna evet deyip kurulum başlatın.

bu dediğiniz windows 10 driverini 8.1 e kurmak değil mi? driverleri ddu ile silip öyle kuruyorum sorun olmaz değil mi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

bu dediğiniz windows 10 driverini 8.1 e kurmak değil mi? driverleri ddu ile silip öyle kuruyorum sorun olmaz değil mi?

Olmaz hocam.

• BlackBeasT kullanıcısına yanıt
    Siteyi hergün biraz daha bozmaları gerçekten takdir edilesi.
  • quote:

quote:

Bu kişisel bir tercihtir ben de 8.1 kullanıyorum ve 10dan kat kat iyi her yönüyle bana göre. Asıl saçma olan şey windows 7 ye driver geliyor 8.1 e gelmiyor ne yapacağımı şaşırdım bu driverleri yüklemenin bir yolunu bulmak lazım.

Windows 8.1 bazı konularda iyi olabilir ama önemli yazılımlarda ve bazı oyunlarda sorun çıkarıyor. Özellikle oyunlarda windows 10 tavsiye ediyorum.

• Windows 10 da 17.9.2 sürücüsünü RX 570 Pulse modeli ile sadece Witcher 3 oyununda denedim. Normalde 17.7.2 ile full ayarlarda en düşük 40 ortalama 50-53 fps aldığım oyunda 26-27 fpslerde gezindi aynı model kartlarda bir sonraki güncellemeyi bekleyin derim.
  • Arkadaşlar pubg de crash vermeyen bir sürücü var mı 17.9.2 17.9, 17.8 ,17.7,17.6 tüm sürümlerde crash veriyor.
  • yeni gelen güncellemeri nasıl kurmam gerekiyor crimsondan kurunca eski driver pcde kalıyor ve onun üstüne yüklüyor bi skıkıntı yaratırmı
  • berkay1074 kullanıcısına yanıt
    http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

Bu program ile kaldırdıktan sonra yeni sürücüyü kurun.

Kullanımı basit olsa da anlatımlı video için:
    https://www.youtube.com/watch?v=qOWF7YXno3c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KyLeGs -- 26 Eylül 2017; 8:53:38 >
  • KyLeGs kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

AMD Crimson ReLive Edition 17.9.3

Support:

*Total War: WARHAMMER™ II
    *Radeon Chill profile added
    *Multi GPU support enabled
    *Forza™ Motorsport 7

İyileştirmeler:

*The drop-down option to enable Enhanced Sync may be missing in Radeon Settings on Radeon RX Vega Series Graphics Products.
    *ReLive may cause higher idle clocks on the secondary Radeon RX Vega Series Graphics Product in a multi-GPU configuration on certain AMD Ryzen based systems.
    *Negative scaling in F1™ 2017 may be observed on Radeon RX 580 Series Graphics products in multi-GPU system configurations.

Bilinen Hatalar:

*Unstable Radeon WattMan profiles may not be restored to default after a system hang. A workaround is to launch Radeon WattMan after reboot and restore settings to default.
    *Wattman may fail to apply user adjusted voltage values on certain configurations.
    *Radeon Settings may not populate game profiles after Radeon Software's initial install.
    *Overwatch™ may experience a random or intermittent hang on some system configurations.
    *GPU Scaling may fail to work on some DirectX®11 applications.
    *Secondary displays may show corruption or green screen when the display/system enters sleep or hibernate with content playing.
    *Bezel compensation in mixed mode Eyefinity cannot be applied.
    *When recording with Radeon ReLive on Radeon RX Vega Series graphics products GPU usage and clocks may remain in high states.
    />

http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/Radeon-Software-Crimson-ReLive-Edition-17.9.3-Release-Notes.aspx

• 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.