Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
16.556
Cevap
188
Favori
1.251.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: k1mbu

konuya biraz geç müdahil oluyorum ama bir şey sorucam?

ekran kartını yakmayı nasıl beceriyorsunuz. bileyimde ona göre ters bir şey yapmayım :)

senelerdir bilgisayar kullanıyorum daha henüz böyle bir sorunla karşılaşmadım.

sorma 20 senedir ben de ilk defa başardım. Senin bişey yapmana gerek yok. Benimkisi driver dan sonra kendi kendine gitti. oyunun ortasında 3 saatten sonra dayanamadı.
    büyük ihtimal yeni diver fanı 20 ye fixledi yine (geçen sene çözdükleri sorun). Ya da Sapphire'in canı 1.5 sene gitti ki kendileri AMD bütünleşik referans dizayn platformu diye geçer (yani AMD)
  • driver la ilgili bir sorun olacagını hiç zannetmem. ben arada test yapmak ve kapasitesini tam ölçmek adına kendi ekran kartımın driverlarını sürekli degiştirirm. en bariz örnegi dün akşam eski sürüme alıp, tekrar yeni sürüme geçirdim.
  • 17.2.1'i hiç beğenmedim.Akıcı 60 fps oynadığım Witcher 3'te bu sürücüden sonra çok fazla stuttering denilen anlık takılmalar olmaya başladı
  • Arkadaşlar son drivere güncelleştirmede hata ile karşılaştım.Desteklenmeyen 16 bit uygulama gibi bi hata veriyor sürekli 17.1.2 kullanıyorum.Yardım edebilecek varmı acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: santa rika

Arkadaşlar son drivere güncelleştirmede hata ile karşılaştım.Desteklenmeyen 16 bit uygulama gibi bi hata veriyor sürekli 17.1.2 kullanıyorum.Yardım edebilecek varmı acaba ?

hocam radeon uygulamasından hızlı indirme mi yapıyorsunuz? bende de ayno problem var bayadır.
  • k1mbu kullanıcısına yanıt
    ya bir defa da driver çalışmayı durdurdu dedi. donanımsal olarak aklıma tek gelen şey vramlerin fazla ısınması.
  • Difiction kullanıcısına yanıt
    Crimson u silip tekrar yükledim sorun düzeldi 👍

• santa rika kullanıcısına yanıt
    hızlı yükseltme sorununuda çözdün mü hocam?
  • 17.2.1 beta sürücüsü nedense pes 2017 de donmalara sebep oldu. Böyle bir sorun yaşayan var mı? Kullandığım kart asus rx 480 strix oc
  • quote:

Orijinalden alıntı: CagriErcan

17.2.1 beta sürücüsü nedense pes 2017 de donmalara sebep oldu. Böyle bir sorun yaşayan var mı? Kullandığım kart asus rx 480 strix oc

Hocam ben de Sapphire Rx 480 kullanıyorum,Pes'te değil ama bende de Witcher 3'te ciddi donmalar yarattı son sürücü.Hatta PC bile daha geç açılmaya başladı.17.1.2'ye geçtim tekrar,tüm sorunlar düzeldi.Sana da aynısını tavsiye ederim
  • Son sürücüler ile Rust oynayıp deneyimleyen var mı ?

Evet optimizasyon özürlüsü bir oyun ve hala geliştirme aşamasında fakat eskiden bu kadar fps drop yaşamıyordum sanki.
  • dun aksam 17.2.1 surucusunu bf3, witcher 3, far cry primal, mirror's edge, gta5 ve resident evil 7 oyunlarinda denedim bi sorun yok.bu aksam da yine bir kac oyunda deneyecegim.bu surucunun sorun cikarma olayi makineden makineye degisebiliyor pc diye tek bir alet yok ve kullanicilar farkli oyunlar oynuyorlar.fifa yazmadim mesela adam fifa oynuyordur sorun var surucude der, ben derim sorun yok cunku oynamamisimdir.
  • Fan problemleri yaşayanlar var mı?
  • 17.2.1 ile DOOM'da Vulkan ile oynanmıyor, OpenGL e çekmek zorunda kalıyordum. Ben de 16.12.2 ye geri döndüm. R9 390 kullanıcısıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mosahin -- 17 Şubat 2017; 13:29:54 >
  • R9 380 de 17.2.1 güzel çalışıyor just cause 3 gta v, hearts of iron 4, rocket league, cs go ve call of duty black ops 2 battlefield 4 te sorunsuz calisiyor fifa 17 de öyle sadece fan sorunu var fanlar 60 dereceye kadar çalışmamasi gerekirken %20 de çalışıyor bir sorun değil gerçi ama eski driverda 0 rpm gözükürken şimdi 600 de calisiyor bunun dışında güzel watch dogs 2 yi indirip denedigimde buraya yazarım tüm soyledigim oyunlari high veya very high (ultra) aşağısı açmadım ve 70 fps + hepsinde 1080p de cs go 270 300 fps arasi max 310 gördüm bu driver la sicaklik max 72 derece

• Recommended sürümü ne zaman çıkar bilgisi olan var mı?Birde 17.1.2 ile 17.2.1 arasında ne fark var deneyenler paylaşırsa süper olur.Bendeki mevcut sürüm 17.1.2.
  • mesajim onceki sayfada kalmis yarisini tekrar kopyalayayim 17.2.1 ile oynadigim ve sorun yasamadigim oyunlar:

bf3, witcher 3, far cry primal, mirror's edge, gta5, resident evil 7

project cars, hitman absolution, life is strange, rise of the tomb raider, tomb raider, bf4, bf1 single
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wilson Fisk

mesajim onceki sayfada kalmis yarisini tekrar kopyalayayim 17.2.1 ile oynadigim ve sorun yasamadigim oyunlar:

bf3, witcher 3, far cry primal, mirror's edge, gta5, resident evil 7

project cars, hitman absolution, life is strange, rise of the tomb raider, tomb raider, bf4, bf1 single

bu kadar oyunu satın almak istesem kaça patlar?
  • Tugrul_512bit kullanıcısına yanıt
    şuan indirim var steam de bak istediklerini al....
  • Tugrul_512bit kullanıcısına yanıt
    ne zaman ve nereden aldigina gore degisir.bf3'u 1 dolara humblebundle verdi hatta daha sonra EA bedava bile verdi.kanser hastalari saclari kazitiyorlar ya hitman de kel adamlar dikkat cekmek icin hitman'le kanserle savasin mi oyle bir ayaktan 1 dolara verdiler.tomb raider serisinin 20. senesi oldugu icin yine 1 dolara verdiler.project cars'in iyi bir surumu DLC'li filan 80 kusur lira steam'de ama TTnet'in sanirim playstore'de 19.90'a verdileri aynisini.forumun sicak firsatlar kismindan yakaladim ben hep bunlari.life is strange 7.75 su anda steam'da %75 indirimli.rise of the tomb raidere 126 lira saymistim ciktigi gun simdi kac lira bilmiyorum.re7 far cry bf1 gibi olanlari pahali oyunlar ama korsani da var bf1'de multi oynayamiyorsun o haric.soruna cevap vereyim bi 800 lira verirsin herhalde kampanyasiz normal almaya kalksan.
  • 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.