Şimdi Ara

AMD Catalyst™ 15.4 Beta(GTA 5) (14.04.2015) yayınlandı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.085
Cevap
19
Favori
130.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • menü yazıları böyle silik oldu neden böyle, kaç defa silip kurdum düzelmiyor, eski versiyonlar böyle değil

AMD Catalyst™ 15.4 Beta(GTA 5) (14.04.2015) yayınlandı
  • bu driver da fifa 13te takılmalar yaparsa bir daha 13 serisi hiç bir driverı kurmayacağım, 12.11 beta11 devam
  • Ben de hâlâ 12.11 beta 11 kullanıyorum ve memnunum bundan. Sürücü değiştirmeye değecek bir fark var mı acaba arada tek kart için?
  • yok ya yok valla amd ne yaptı anlamıyorum ama 13.3 te fifa13 te takılma yaratıyor multi oynarken. maçın ilerleyen dakikalarında acaip teklemeye başlıyor fps 60 olmasına rağmen. yine 12.11 beta11 yolları göründü
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

menü yazıları böyle silik oldu neden böyle, kaç defa silip kurdum düzelmiyor, eski versiyonlar böyle değil

AMD Catalyst™ 15.4 Beta(GTA 5) (14.04.2015) yayınlandı

Şurdaki amd sürücü silme aracı ile eskiyi kaldırıp tekrar kur http://sites.amd.com/us/game/downloads/Pages/catalyst-uninstall-utility.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

demek 7850 cf - 7870 cf - 7870 ez cf - 7950 cf karşılaştırma konusu..

bu arkadaş bugünlerde vurdum duymaz

bir konu açacaktı iki hafta oldu

@bonser24

gönderdim kartları forumdan bir arkadaşa bu arada dediğin gibi yeni driver gelmiş onunla daha iyi olur

biraz geçiktik ama iyi oldu yeni sürücü geldi + sen kartları değiştirdin..

bugün ve yarın müsaitim @bonser in dediği gibi yeni sürücü ile başlayalım testlere..

sen 2. kartı da aldın mı ?..

• quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

biraz geçiktik ama iyi oldu yeni sürücü geldi + sen kartları değiştirdin..

bugün ve yarın müsaitim @bonser in dediği gibi yeni sürücü ile başlayalım testlere..

sen 2. kartı da aldın mı ?..

akşam üzeri iş çıkışı alacam gider gitmez takar testleri bitiririm

pardon dcu2 ye biraz mod yapacam

• quote:

Orijinalden alıntı: designr

yok ya yok valla amd ne yaptı anlamıyorum ama 13.3 te fifa13 te takılma yaratıyor multi oynarken. maçın ilerleyen dakikalarında acaip teklemeye başlıyor fps 60 olmasına rağmen. yine 12.11 beta11 yolları göründü

Hocam 12.11 Cap 2 kurup denedin mi hiç ? 13 driver üzerine .

http://www2.ati.com/drivers/hotfix/catalyst_application_profiles/AMD_Catalyst_12.11_CAP2.exe

• quote:

Orijinalden alıntı: burak451905

quote:

yok ya yok valla amd ne yaptı anlamıyorum ama 13.3 te fifa13 te takılma yaratıyor multi oynarken. maçın ilerleyen dakikalarında acaip teklemeye başlıyor fps 60 olmasına rağmen. yine 12.11 beta11 yolları göründü

http://www2.ati.com/drivers/hotfix/catalyst_application_profiles/AMD_Catalyst_12.11_CAP2.exe

denemedim ama cap 2 13.1 den sonra içine dahil gelmeye başladı diye biliyorum.

• quote:

quote:

quote:

Belki psikolojik olabilir ama ben dmc takılma problemlerini bununla aştım sende bir dene istersen

• quote:

quote:

quote:

quote:

Belki psikolojik olabilir ama ben dmc takılma problemlerini bununla aştım sende bir dene istersen

denedim malesef hala aynı maçı zor bitiriyorum ilk yarının ortalarında bir başlıyor sonra takıla takıla.

• quote:

quote:

Bu ne işe yarıyor hocam tam olarak 13.2 nin üstüne kursam bir sorun olur mu?

• 12.11 beta 11 ile mutlu mesut idare ediyorum,sorun yaşayan arkadaşlara bu driver sürümünü tavsiye ederim
  • 13.3 beta2 yükleyip furmark veya kombustor çalıştıranınız oldu mu?iki programda açılıyor ancak bench e gireceği an atioglxx.dll hatası verip kapanıyorlar önceki sürümlerde böyle bir sorun olmuyor tüm kalıntıları kaldırıp yeniden kurdum değişen bişey olmadı ne yaptıysam da bu iki benchmark ı çalıştıramadım
  • quote:

Multiyi bilmemde single oynadım yaklaşık 3 saat herhangi bir problem yok 13,3 sürücüsünde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

13.3 beta2 yükleyip furmark veya kombustor çalıştıranınız oldu mu?iki programda açılıyor ancak bench e gireceği an atioglxx.dll hatası verip kapanıyorlar önceki sürümlerde böyle bir sorun olmuyor tüm kalıntıları kaldırıp yeniden kurdum değişen bişey olmadı ne yaptıysam da bu iki benchmark ı çalıştıramadım

Aynısı bendede oldu amd nin kendi çıkardığı sürücü kaldırma aracı ile sildim tekrar yükledim sorun düzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

13.3 beta2 yükleyip furmark veya kombustor çalıştıranınız oldu mu?iki programda açılıyor ancak bench e gireceği an atioglxx.dll hatası verip kapanıyorlar önceki sürümlerde böyle bir sorun olmuyor tüm kalıntıları kaldırıp yeniden kurdum değişen bişey olmadı ne yaptıysam da bu iki benchmark ı çalıştıramadım

Çalıştıramadım şimi 12.11 beta 11 e dönüdüm birazdan gözlemlerimi aktarıcam
  • 13.3 beta ile 12.11 beta 11 arasında baya bir fark var ikisinide kurup denedim 13.3 beta 7 gayet güzel sadece furmark çalıştıramadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

quote:

Aynısı bendede oldu amd nin kendi çıkardığı sürücü kaldırma aracı ile sildim tekrar yükledim sorun düzeldi

hem driver sweeper hemde amd cleanup utility ile sürücüyü kaldırıp kurdum tekrar denedim sonuç aynı hiçbir düzelme olmadı. yalnız atioglxx.dll yi syswow64 klasörü içinden eski bir opengl sürücüsüne ait dll dosyasıyla değiştirdiğimde furmark çalışıyor ama diğer benchler halen sıkıntılı.

• bende de sorun yok.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.