Şimdi Ara

AMD, Catalyst 14.4 sürücüsünü kullanıma sundu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
2.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Driver sweeper ve driver fusion kullaniyorum arti amd uUninstaller ile de siliyorm ama olmuyor. Kimse boyle bir asorun yasamamis. R9280x biosunda da, orijinal biosunda da ayni hatayi veriyor
  • Hocam, CCC'de renk ayarlarında 6500k olarak mı seçili orayı kontrol edebilir misiniz?
  • F@ruk F kullanıcısına yanıt
    Dün baktim renk ayarlarina, lakin 6500k gibi bir secenek goremedim. Sanirim dikkat etmemisim. Digital panel renk ayarlarina girdim hepsini sifirladim ama yine olmamisti bende eski driver'a dönmüştüm. Bugun yine bakarim sizleri bilgilendirim
    Edit: Amd blog sayfasinda ahci ve usb driver'larini yuklemememiz gerekiyormus, bug varmis. Aksam birde boyle denerim. Ama amd usb driver'i yuklemezsem bu seferde usb klavye ve mouse calismaz daha önce basima gelmisti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CagriErcan -- 30 Nisan 2014; 12:06:26 >
  • En aşağıdaki bölümde;

AMD, Catalyst 14.4 sürücüsünü kullanıma sundu
    Denerim hocam aksama ve sizinle sonucu paylasirim. Tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Therocqula

Aynen 6370m var bende de ama amd bizi Unuttu resmen

tipik amd işi eski karta güncelleme hiç gelmez nvidia bu yüzden severim eski karta bile güncelleme getiriyor herifler
    ayar burdanmıs :)
    AMD, Catalyst 14.4 sürücüsünü kullanıma sundu
  • HDMI bağlantısı kullanıyorsunuz sanırım, çözüldü ise ne mutlu size kolay gelsin.
  • Arkadaşlar temiz sistem kurayım diye amd uninstaler kullanmayı düşünenler dikkat etsin. Özellikle hdmı üzerinden ses ve görüntü alanlar. Sanırım anakartın ses driverını ve bazı önemli dosyalarıda silme durumu oluşabiliyo. Ve Direk Windows kitlemeleri oluşuyo formatsızd. Kurtaramıyosun. Başıma geldi bi uyarayım dedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar iyi günler böyle bir hata almakdayım sılıp baştan kursamda netframeworkun 3.5 4.0 4.5 kursamda hep aynı
    http://www.hizliresimyukle.com/image/yHN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhat1000 -- 2 Mayıs 2014; 22:19:29 >
  • yok arkadaş yeter artık bu nasıl iş ya para verıyoz ama hiç bır sey duzgun çalışmıyor surucuyu kuruyorum kaldırıyorum bılgısayar hevesım kaçtı vallah amd nin duzgun çalışan bır seyını gormek nasıl olmayacak sanırım nvıdıa ve ıntele geçmenin zamanı geldı sanrım ......

• ersenyesil E kullanıcısına yanıt
    Güle güle sana benim herşeyim sorunsuz.
  • hocam sizin sıstem ozellıklerın yuksek sorun yaşamıyorsun bende sorun var duzeltemedım gule gule dıyecenıze yardımcı olmak daha ıyı olur dıye dusunuyorum ..
  • ersenyesil E kullanıcısına yanıt
    Sisteminizi söyleyin elimden geldiğince yardımcı olmaya calısırım..Mesajımdan cevap butonuyla yanıt verirseniz kısa sürede dönebilirim bildirim geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panmordeczka -- 3 Mayıs 2014; 3:20:30 >
  • bazıları 6xxx serisine çıkmamış diyor bu dedikleri sürüm hd 6xxx serisimi ? hd 6xxx serisine baktığımda sitede yeni sürümü mevcut ama
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.