Şimdi Ara

AMD bisikletler satışa sunuldu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
5.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Frenleme sistemi alışılmışın dışında mı? Kontra diye birşey duymadınız sanırım. 35 üstü olup kontra bisikleti olmayan var mı? Çocukken çok havalı birşey di. Ama zincir atınca pedalı geriye çeviremediğiniz için ekstra el becerisi istiyordu 😉

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok ısınıyordur bu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oyun filan boş dedi adamlar. Bisiklet sürün bisiklet AMD bisikletler satışa sunuldu 

• BİM'e gelen bisikletler bunlardan güzel. Not: Kesinlikle abartmıyorum.

• Vay be kontra ha. Ne kaydırırdım bisikleti be (:

• o bisiklette kontra pedalla fren var frensiz değil...

• yakında bunlardan 1 tanesi almak iyi gelir ama ankarada nerede süreceğim ki o da aklımı kurcalamaıyor değil

• Nvidia sürücüsüz araç geliştiriyodu noldu o iş? Neyse bizi çok ilgilendirmiyor sonuçta bütçemiz amd bisikletlerine anca yetiyorAMD bisikletler satışa sunuldu 

• fbyram kullanıcısına yanıt

bisikletten anlamazlar konuşurlar kontra pedal kullanacak beceri yoksunları...

• Ciginix kullanıcısına yanıt

ısınan rekorlar kıran inteldir cahil intel muridlerine anlatamazsın...

• detanaoq kullanıcısına yanıt

Buraya 3k fiyattan gelir. Sen al kullan. Ben fren sistemine bir şey demedim, tasarımından bahsettim dikkatinden kaçmış sanırım.

3K fiyata satmazlar intel olsa 10K fiyata koşa koşa alırdın muridi olduğu markaya sahip çıkıyor...

• detanaoq kullanıcısına yanıt

Ben markaya bakmam ne sunduğuna bakarım. Bisiklet olarak değerlendirdim. Hiç çekilmez bir fan olduğun belli, al kullan çağ dışı bu bisikleti o zaman.

tabi tabi tasarımı sadece USA'ya uyar... bence Türkiye yada avrupada satmazlar bile... çok bekleme... retro tasarımı anlamadığın ortada...

• kaç çekirdekli acaba :)

• AMD bisikletler satışa sunuldu
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Adam kontra bisiklet mi satıyor?

Bu ne la?

• Ekran kartına darboğaz yapıyor mu? Crysis Remastered açıyor mu? Bunlar önemli.

• İlk başta şaka sandım hala şaka olduğunu düşünüyorum bu bisikletlerin savunulacak bir tarafı yok gayet çağdaşı. Bisiklet yapmak kolay bir iş değil rekabet çok yüksek, AMD bu bisikletleri kendi yapmamış çinden almış logo basmış beş para etmez çöpler. Bunu her hafta sonu 50km yapan bir bisikletçi olarak söylüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şaka haber felan mı bu ne? Bisiklet desen disk fren vs yok.
    Bu işlerle uğraşcağına biraz ekran kartına yönelsen e amd

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.