Şimdi Ara

AMD&ATI Kullananlar Topluluğu - Yeni KRAL 290X - (702. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.029
Cevap
22
Favori
480.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 700701702703704
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1-2 sorum var
    bende 6870 var
    sizce 7000 çıkınca iyi bir 7000 mi alayım yoksa ikinci 6870 i mi alayım?
    ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Price

7000 serisi mi?
    1-2 sorum var
    bende 6870 var
    sizce 7000 çıkınca iyi bir 7000 mi alayım yoksa ikinci 6870 i mi alayım?
    ne dersiniz?

Bekle biraz 7000serisinin performanslarını somut olarak görelim ondan sonra yorum yapabiliriz ancak yinede en uygun çözüm yolundaki kartı almışsın 6870 o zamana fiyatları 250tl olur alır cf yaparsın.kaybın olmaz
  • Sapphire hd6870 ,
    Gruba eklerseniz sevinirim :)

http://gpuz.techpowerup.com/11/11/26/c6k.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazukan -- 26 Kasım 2011; 20:15:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ocean Mist

quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: suleymangonca

quote:

quote:

Abi asus hd5870 v2.Ölürüm sana abi ekle benide

Ekledim kardeşim :D

Hepinizi ekledim arkadaşlar, gpu-z ss' lerini unutayalım.

.:: Facebook Grubumuz ::.
    Facebook Grubumuz

Sağolasın abi.30numaralı formam ile sahaya çıktım.Koltuğu vermem valla

Abi sen ne yaptın varmı aklından geçen gpu vs.

Yeni seriler canavar' a benziyor aklımdan geçen tek model 7990, özel soğutmalı alabilirsem tadından yenmez, 5 yılda götürür beni her türlü.

Hocam merhabalar bu grup açılalı nerdeyse 2 yıl olmuş ve sayfa sayısı 700ü geçmiş =D. şuana kadar hep nvidia kullandım hiç ati/amd kullanmadım. bende yeni dizecegim bilgisayarda amd ekran kartı kullanmak istiyorum sizce nvidiadan amd ye geçmeye degermi ? tamamen oyun odakli pc olucak. sırf bu amd nin driverlarından sikayet eden insanlardan dolayı amd ye geçmek istemiyordum ama amd ekran kartlarını keşfetmeyi gerçekten çok istiyorum ve umarım bu önyargı bende kırılmış olur. Aklımda 6950 war. sizce 6950 bütün oyunlara yetermi yoksa 7 serisi ekran kartlarınımı beklemeliyim ? bu bütün sorularımı cevaplarsanız bende pc dizdigimde grubunuza katılmaktan mutluluk duyarım =)

Evet 2 yıl oldu, konumuz baya bi büyüdük, facebook grubumuz msn gurubumuz hepsi aktif.
    Valla ati kullandım nvidia kullanmam veya tam tersi vs bunlar yanlış şeyler, iki markanında kartları gayet iyi sonuçta iki kartda aynı işi görüyor, altıüstü oyun oynuyoruz şunun şurasında ama insanlar fanatik olunca kullandığı kartı markayı birşey zannediyor, bu gibilerde kısacak psikolojik sorunlar var, bunların söylediklerine dikkat etmeyin.
    Driver şikayetleri genel olarak her iki markada da mevcut fakat kullanıcı faktörü çok önemli, ki böyle sorunlarıda normal görmek lazım, ben şimdiye kadar sorun yaşamadım, 6950 direct cu var elimde cf sini de yaptım, tek kartın yetmediği oyun yok, gidişata göre de olması zor.
    Yeni kart alacaksanız 7 serisini (ati) yada 6 serisini (nvidia) beklemeniz çok iyi olur, bunlar şuanki alternatfilerinden oldukça hızlı olacak o yüzden bekleyin derim.

Cevabıniz için çok ama çok, sonsuz kez teşekkür ederim. Aklımdaki bütün soru işaretlerini güzel açıklamanızla bir çırpıda sildiniz. Aylardır kafamı kurcalayan şeyi bir çırpıda yenmemi sağladınız ve şuana kadar duyduğum en mantıklı cevapti bu. Size minnettarım...

Not: 7000 serisini bekliycem bu arada :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kolay gelsin herkese.

bir sorunum var.ccc açılmıyor.en son bf3 için indirdiğim sanırım (1.10prew3) açılmamaya başladı.sorun nedir ? nasıl düzelir.
    xfx6870 be single.

şimdiden teşekkürler :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Abi asus hd5870 v2.Ölürüm sana abi ekle benide

Ekledim kardeşim :D

Hepinizi ekledim arkadaşlar, gpu-z ss' lerini unutayalım.

.:: Facebook Grubumuz ::.
    Facebook Grubumuz

Sağolasın abi.30numaralı formam ile sahaya çıktım.Koltuğu vermem valla

Abi sen ne yaptın varmı aklından geçen gpu vs.

Yeni seriler canavar' a benziyor aklımdan geçen tek model 7990, özel soğutmalı alabilirsem tadından yenmez, 5 yılda götürür beni her türlü.

Hocam merhabalar bu grup açılalı nerdeyse 2 yıl olmuş ve sayfa sayısı 700ü geçmiş =D. şuana kadar hep nvidia kullandım hiç ati/amd kullanmadım. bende yeni dizecegim bilgisayarda amd ekran kartı kullanmak istiyorum sizce nvidiadan amd ye geçmeye degermi ? tamamen oyun odakli pc olucak. sırf bu amd nin driverlarından sikayet eden insanlardan dolayı amd ye geçmek istemiyordum ama amd ekran kartlarını keşfetmeyi gerçekten çok istiyorum ve umarım bu önyargı bende kırılmış olur. Aklımda 6950 war. sizce 6950 bütün oyunlara yetermi yoksa 7 serisi ekran kartlarınımı beklemeliyim ? bu bütün sorularımı cevaplarsanız bende pc dizdigimde grubunuza katılmaktan mutluluk duyarım =)

Evet 2 yıl oldu, konumuz baya bi büyüdük, facebook grubumuz msn gurubumuz hepsi aktif.
    Valla ati kullandım nvidia kullanmam veya tam tersi vs bunlar yanlış şeyler, iki markanında kartları gayet iyi sonuçta iki kartda aynı işi görüyor, altıüstü oyun oynuyoruz şunun şurasında ama insanlar fanatik olunca kullandığı kartı markayı birşey zannediyor, bu gibilerde kısacak psikolojik sorunlar var, bunların söylediklerine dikkat etmeyin.
    Driver şikayetleri genel olarak her iki markada da mevcut fakat kullanıcı faktörü çok önemli, ki böyle sorunlarıda normal görmek lazım, ben şimdiye kadar sorun yaşamadım, 6950 direct cu var elimde cf sini de yaptım, tek kartın yetmediği oyun yok, gidişata göre de olması zor.
    Yeni kart alacaksanız 7 serisini (ati) yada 6 serisini (nvidia) beklemeniz çok iyi olur, bunlar şuanki alternatfilerinden oldukça hızlı olacak o yüzden bekleyin derim.

Cevabıniz için çok ama çok, sonsuz kez teşekkür ederim. Aklımdaki bütün soru işaretlerini güzel açıklamanızla bir çırpıda sildiniz. Aylardır kafamı kurcalayan şeyi bir çırpıda yenmemi sağladınız ve şuana kadar duyduğum en mantıklı cevapti bu. Size minnettarım...

Not: 7000 serisini bekliycem bu arada :)

Rica dostum.

@mnf.trb preview sürümü değilde onaylanmış son sürücü ve ccc' yi indir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 27 Kasım 2011; 1:32:09 >

• XFX hd 6850. +1 de benden gelsin (:
  •  AMD&ATI Kullananlar Topluluğu  - Yeni KRAL 290X -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ney69 -- 27 Kasım 2011; 12:29:51 >
  • öncelikle emekleriniz için müteşekkirim..ben de 5850 almayı düşünüyorum..ama hangi markanın 5850sini alacağıma karar vermedim..his i cooler vatan bilgisayarda fiyat olarak uygun ama 5850 almışken en iyisini almak isterim.yardım ederseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz220

öncelikle emekleriniz için müteşekkirim..ben de 5850 almayı düşünüyorum..ama hangi markanın 5850sini alacağıma karar vermedim..his i cooler vatan bilgisayarda fiyat olarak uygun ama 5850 almışken en iyisini almak isterim.yardım ederseniz sevinirim

6870 alabilirisiniz fiyatları aşagı yukarı aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: UzmaN345

quote:

öncelikle emekleriniz için müteşekkirim..ben de 5850 almayı düşünüyorum..ama hangi markanın 5850sini alacağıma karar vermedim..his i cooler vatan bilgisayarda fiyat olarak uygun ama 5850 almışken en iyisini almak isterim.yardım ederseniz sevinirim

297 tl miş 5850 o parayı fazlasıyla hak ediyor ben 5850 piyasada kalmadı biliyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: UzmaN345

quote:

6870 enaz 100 küsür lira daha fazla ..6850 alsam nasıl olur? özellik olarak 5850 ile 6850 arasında nasıl farklar var?
  • Arkadaşlar mesajıma çabucak bir cevap yazabilirseniz çok sevinirim. HD 4850 var, hd 6850 sapphire veya asus almayı düşünüyorum. Yer sıkıntısı çeker miyim kasamda? Kasamın boyunu tam bilmiyorum ama hd 4850'den sonra 3-4 cm boşluk var.
  • AMD Phenom 2 X6 1090T CPU
    AMD HD6970 GPU

AMD ram de çıkarıyormuş..Komple AMD olacağım yakında..

Benide ekleyin..

Mesajlarımın altına AMD-ATI kullananlar grubu diye logoyu nasıl ekleyecem..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Budfox -- 27 Kasım 2011; 23:52:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anarkos

Arkadaşlar mesajıma çabucak bir cevap yazabilirseniz çok sevinirim. HD 4850 var, hd 6850 sapphire veya asus almayı düşünüyorum. Yer sıkıntısı çeker miyim kasamda? Kasamın boyunu tam bilmiyorum ama hd 4850'den sonra 3-4 cm boşluk var.

Hocam msi cyclone ve xfxlerede. akinderim ve 4850 niz referans tasarimsa ayni boyutlardadir assagi yukari. Ama bir cetvelle olcmekte faydavar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NowOrN3wer

quote:

Arkadaşlar mesajıma çabucak bir cevap yazabilirseniz çok sevinirim. HD 4850 var, hd 6850 sapphire veya asus almayı düşünüyorum. Yer sıkıntısı çeker miyim kasamda? Kasamın boyunu tam bilmiyorum ama hd 4850'den sonra 3-4 cm boşluk var.

Hocam msi cyclone ve xfxlerede. akinderim ve 4850 niz referans tasarimsa ayni boyutlardadir assagi yukari. Ama bir cetvelle olcmekte faydavar

Vatan'a gidip boyutu uymazsa değiştiririm deyip aldım. Sorun çıkmadı da. Hata hem Sapphire'de hem de bende. Sapphire'in internet sitesinde ebat yazmıyor ama Asus yazmış. Asus HD 6850 tam 26 cm. Sapphire HD 6850 ise Asus'tan belki yarım santim daha kısadır. Benden sonra soracak olan arkadaşlar olursa umarım bu mesajı görürler.

• Arkadaşlar dün akşam aldığım kartı taktım, eskisinin sistemini inceleyerek. Ama eskisinde şu gösterdiğim alanda tek bir giriş vardı. Bunda ise iki tane. Güç kaynağına bağlanıyor ya içime kurt düştü acaba güç kaynağından 2. bir kablo daha bağlamak gerekiyordu da ben tek kabloyla mı bağladım diye. Eğer öyleyse bu kablolardan 1 tane daha nereden alabilirim? Teknomarketlerde var mıdır? Teşekkürler cevaplar için.

AMD&ATI Kullananlar Topluluğu  - Yeni KRAL 290X -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anarkos -- 28 Kasım 2011; 8:14:50 >
  • quote:

Arkadaşlar dün akşam aldığım kartı taktım, eskisinin sistemini inceleyerek. Ama eskisinde şu gösterdiğim alanda tek bir giriş vardı. Bunda ise iki tane. Güç kaynağına bağlanıyor ya içime kurt düştü acaba güç kaynağından 2. bir kablo daha bağlamak gerekiyordu da ben tek kabloyla mı bağladım diye. Eğer öyleyse bu kablolardan 1 tane daha nereden alabilirim? Teknomarketlerde var mıdır? Teşekkürler cevaplar için.

http://www.hepsiburada.com/Liste/akasa-6-pin-pci-e-guc-donusturucu-kablo/productDetails.aspx?productId=bs2025&categoryId=105325 bu linkteki kablo işini görur sanırım aslında kendinde yapabilirsin bozuk power supply'ın varsa tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: qkmb

quote:

Arkadaşlar dün akşam aldığım kartı taktım, eskisinin sistemini inceleyerek. Ama eskisinde şu gösterdiğim alanda tek bir giriş vardı. Bunda ise iki tane. Güç kaynağına bağlanıyor ya içime kurt düştü acaba güç kaynağından 2. bir kablo daha bağlamak gerekiyordu da ben tek kabloyla mı bağladım diye. Eğer öyleyse bu kablolardan 1 tane daha nereden alabilirim? Teknomarketlerde var mıdır? Teşekkürler cevaplar için.

http://www.hepsiburada.com/Liste/akasa-6-pin-pci-e-guc-donusturucu-kablo/productDetails.aspx?productId=bs2025&categoryId=105325 bu linkteki kablo işini görur sanırım aslında kendinde yapabilirsin bozuk power supply'ın varsa tabi.

hocam verdikleri kutunun içinden bu çıktı ama bunu nereye takacağımı bulamıyorum. Arkadaşlar da anlatmaya çalışıyorlar bir başka konuda. Sen de bi deneyiver belki sern tutturursun? O beyaz uçlar nereye girecek?

• POWERCOLOR HD6850 GDDR5 1GB 256BIT AMD RADEON DX11 EKRAN KARTINI 287 TL Kdv Dahil fiyata Vatandan 3 gün önce aldım çok memnunum, ileride bilemediğim merak ettiğim bir şeyi sizlere soracağım.
  • 
Sayfa: önceki 700701702703704
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.