Şimdi Ara

AMD AM4 Anakartlar Görünmeye Başladı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
1
Favori
11.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

AMD AM4 Anakartlar Görünmeye Başladı

Sence bu resimdekilerden, Gigabyte Gaming 5 mi? Asus Crosshair mi?

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Hepsi birbirinden güzel görünüyor Gigabyte ve asus biraz daha iyi duruyor ama, Bakalım asrock nasıl olacak
  • AMD AM4 Anakartlar Görünmeye Başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 17 Şubat 2017; 8:54:3 >

• Şu ana kadar hala bir mITX AM4 anakart yok değil mi?
    İkinci görseldeki model çok iyi gibi duruyor özellik bakımından yakında göreceğiz bakalım ne nedir
  • MSI X370 XPower Gaming Titanium fiyatı 299 Dolar olacakmış.
  • Z chipsetinde fiyatı 330 dolar sanırım. Yeni kan gelen AMD uyumlu anakart piyasasında üreticiler arasında ki rekabet kaynaklı diye düşünüyorum. Hem AMD'nin uzun yıllar sonra yeni ürün ile geri dönmesi hemde yeni soket olması İntel tarafında ki anakartlara kıyasla benzer ürünlerin arasında 25-50 dolarlık fiyat farkları oluşacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

MSI X370 XPower Gaming Titanium fiyatı 299 Dolar olacakmış.

O anakart, sırf boya ya bence. Komponent kalitesi Asus'la bir değil.
  • Z87 döneminde Eksen Bilgisayar ASRock'ın çok güzel ve uygun fiyatlı anakartlarını getirmişti. Çoğu kişi de öneriyordu. Bu dönem de umarım getirirler. Taichi gerçekten çok şık olmuş. Beşiktaşlı olarak çok hoşuma gitti.
  • https://youtu.be/RVcIss7m5SM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mini itx mobo yokmu ya :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMD AM4 Anakartlar Görünmeye Başladı AMD AM4 Anakartlar Görünmeye Başladı AMD AM4 Anakartlar Görünmeye Başladı

AMD AM4 Anakartlar Görünmeye Başladı AMD AM4 Anakartlar Görünmeye Başladı

• çıksın bakalım nekadar iddalı amd görelim
    kimisi 2 tane kimisi 3 tane x16 pcie veriyolu var demiş, ryzenlerin pcie veriyolu durumu nedir? Bu anakartlarda 1 x16, 2 x8 yokmu?
  • Linus reyiz fotoda sinyali vermiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

https://youtu.be/RVcIss7m5SM

Böyle anakartlar görmeyi çok istiyordum amd'den umarım bekleneni verir, Tabi fiyatlar uçuk olacaktır dolar yüzünden çok kötü döneme denk geldi
  • Anakartlar güzelde servisler çok kötü,hangisini alsak servise işimiz düştü mü yandık.

Gene gigabyte alırım heralde en çok ondan memnun kaldım,onuda korkarak alacam heralde bir sürü şikayet eden var servisinden asusla,msı gene öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redoracle

Anakartlar güzelde servisler çok kötü,hangisini alsak servise işimiz düştü mü yandık.

Gene gigabyte alırım heralde en çok ondan memnun kaldım,onuda korkarak alacam heralde bir sürü şikayet eden var servisinden asusla,msı gene öyle.

Yeni bir sisteme geçersem eğer ilk tercihim Asrock yasa asus olacaktır ikinci olarak gigabyte veya msı.
  • Valla asus çizgi elektronik servisinden ağzım çok yandı 50 sefer yolladım sorunu yazmama rağmen bios güncelleyip geri yolladılar bende 40 tlye birine verdim gitti arızasını düzeltemediler bi türlü alana da böyle böyle dedim arızası var kabul etti 170 tlye aldığım sıfır anakartı arızayı onaramadıkları için uğraşmamak için daha fazla verdim gitti,daha da dandik asus almam kompenent kalitesininde o kadar iyi olduğunu düşünmüyorum giga ve msı'ı bu konuda daha başarılı görüyorum ultra durable,military class serileri çok daha üstün asusta doğru düzgün bir dayanıklılık yok ama fiyatı diğerlerinden daha kazık birde.

Almayı düşündüğüm kartta ses çipide önemli msı yapmış bi dene gördüm özel ses yongalı kulaklık anfili eğer fiyatı uygun olursa tercih edebilirim,tabi gigada ses çipli anfili çıkarırsa parasına bakacaz heralde,şu anki g1 sniperdaki anfi çok güzel iş görüyor cloud 2 kulaklıkta.

• redoracle R kullanıcısına yanıt
    Çizgi son zamanlarda çok şikayet edilen bir firma olmuştu zaten servis değişti ama oda pek iyi yorumlar almıyor

Asus malzeme kalitesi olarak daha iyi bence msı'dan gigabyte kullanmadım hiç o yüzden birşey diyemem ona bu konuda
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.