Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (678. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: lazye , lazye , Texaslı Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.556
Cevap
189
Favori
1.251.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Siyah ekran alıyorsan sistemin ya da ekran kartında bir sorun vardır öyle genel bir siyah ekran hatası kalmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcuk6688

Bu mesaj silindi.

psu ile alakalı olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: kukki

siyah ekran hatası vermeyen sürücü var mı? ekran kartım msi radeon rx 570 4gb. sıkıldım artık nereden geçtim intelden amd ye.

bende rx 570 kullanıyorum sorun yok hocam.

• Selam Arkadaşlar AMD 10 Bit Piksel Bİçimi Tam Olarak Nedir ?

Teşekkürler.

• pilgrimage P kullanıcısına yanıt

Standart monitörler 16 milyon renk verebilir ki bu monitörlerin 8 bit renk derinliğine sahip olduğunu gösterir. 10 bit renk derinliğine sahip monitörler ise 1 milyar rengi gösterebilirler.

• 8+2 frc olan monitörlerde 10 bit full RGB çalışıyor ama 10 bit piksel dizilimi ise yarıyor mu deneyen veya kullanan var mı ? Monitör Samsung chg70

• gaddar0000 G kullanıcısına yanıt

10 bit piksel dizilimi kullanmayın renk derinliğini 10bit yapmanız yeterli. Performansınız düşer onu açarsanız o daha çok pro uygulamaların uyumluluğu için olabilir diye tahmin ediyorum. İsterseniz açın ama performans kaybı olur.

• Timeguard T kullanıcısına yanıt

Hocam yaptığım denemelerde herhangi bir fark göremedim yalnız ac odyssey de freesnyc 2 hdr ayarlarını aktif ettiğimde hdr renkleri bozuyor performans la ilgili bı düşüş gözüme çarpmadı kapalı olarak kullanmak daha iyi sanırım

• Selam Arkadaşlar AMD AMD Freesync AMD en iyileştirilmiş birde açık var bunlar arasındaki fark nedir ? Ayrıca Freesync aktif olunca oyunlarda bir flicker oluyor bu Nvidia kullanirkende vardı.Bunun kesin bir çözümü yok mu ? Teşekkürler
  • Arkadaşlar acilllll amd radeon sapphire rx 5500 xt pulse 4GB tek fanlı ekran kartı intel i3 10100f işlemci 8X2 (16) ram gigabyte H410M S2H anakart

sharkoon shp650 V2 650W 80+ psu var daha toplayalı 2 hafta olmadı cod warzone gta 5 cs go gibi oyunları oynuyorum hiç sıkıntısız ama bu 21.2.3 güncellemesinden midir nedir RUST oyununu oynayamıyorum radeon software uygulamasında oyunun üzerinde çarpı işareti var ve işlemci minimum ayarları karşılamıyor diyor oyunu açıyorum loading screen de oyun donuyor siyah ekran oluyor pc komple donuyor hiç bişey yapamıyorum mecburen reset atıyorum sonra wattman hatası veriyor ayarları sıfırlandı diyor wattman hatasının çözümü ile ilgili güç seçenekleri ayarları herşeyi denedim ama yine olmadı acaba 21.2.3 versiyonu ile mi ilgili pcde oc yapılmadı herhangi ikincil bir oc programıda yok kafayı yemek üzereyim 2 haftadır çözemedik acill bilgisi olan varsa yardımmmmm!!!

• MEnesYE M kullanıcısına yanıt
    Adrenalin 2020 Edition 20.11.2 Recommended (WHQL)
    Bu sürücüde sorun mu yaşadınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Espa kullanıcısına yanıt
    Hayır en son olan şuanki 21.2.3 te
  • MEnesYE M kullanıcısına yanıt

Optional versiyonlarda bu tür sorunlar çıkabilir, en son whql versiyonu öneririm.

• Espa kullanıcısına yanıt
    Tamam deneyeceğim
  • Bu arada Freesync ile yaşamış olduğım Flicker ilngin bir şekilde düzeldi.Ben LG 49nano866 TV 4k 120hz hdmi 2.1 kullanıyorum oyun icin.TV meunusnde Amd Premiumum Freesync diye bir kısım var.Orada KAPALI-YÜKSEK-GENİŞ diye secenekler var.EğER Freesync Geniş Secersem AMD Adrenalin Fressync aralığını 48-120hz olarak gosteriyor.Yüksek Secersem 90-120hz olarak gosteriyor.Yüksek Sectikten sonra Oyunlarda Flicker problemi kalktı en azından benim oynadığım FİFA 21 ve PES serisinde.Bilmiyorum Monitorlerde boyle bir ozellik var mı ? AMA En kotu CRU ile yapılırsa duzelebilir diye dusunuyorum.Bunun neden boyle fark yarattığı konusunda bir fikrim yok.Flicker yaşayanlar icin belki cozum olur dusuncesiyle paylastım.

• Wİndows son update'leri flicker yapıyor diyorlar ama bilmiyorum. Şimdi üstüne tekrar toplu güncelleme falan gelmiş belki düzelmişitir.

• bu sürücü amd nin yayınladığı 21.2.3 ten yeni ve whql.

https://download.asrock.com/Drivers/AMD/VGA/AMD_VGA(v20.45.36_WHQL).zip

aynısının asus linkide var. daha çok apular için. ama başka amd ekran kartlarınıda kapsıyor. benim şansıma 5600xt yi kapsamadığı için yükleyemedim. ama yükleyip çalıştıranlar olabilir.

• eskibirkurt kullanıcısına yanıt
  • serin_su842 S kullanıcısına yanıt

Son sürücüyü normal bir şekilde (yani adrenalin ile birlikte tüm paketi) kurmayı deneyin. Formata rağmen yine olmazsa aygıt yöneticisinden sadece sürücüyü kurun.

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    Win 10 ile ilgili bir sürücü sorunu yok şu an. Ben 580 ile bu zamana kadar hiçbir sürücüde problem yaşamadım Windows 10'da. İlla whql onaylı istiyorsanız 20.11.2'yi kurun.
  • 
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.