Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (677. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.549
Cevap
189
Favori
1.251.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 675676677678679
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

21.2.1 den 21.2.2 ye yükseltme yaptım fakat ses hatası alıyorum ses simgesinin orada çarpı çıkıyor.Hiçbir ses aygıtı bağlı değil diye hata veriyor.Mecburen kararlı sürüme geçmek zorunda kaldım.

Benimle aynı sorunu yaşayan oldumu?

• cemodinho1 kullanıcısına yanıt
    21.2.2'de AMD High Definiton Audio sürücüsü kurulmuyor. Sesi HDMI'dan alıyorsunuz galiba. Ekran kartının ses sürücüsü kurulmadığı için ses alamıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: warchief46

21.2.2'de AMD High Definiton Audio sürücüsü kurulmuyor. Sesi HDMI'dan alıyorsunuz galiba. Ekran kartının ses sürücüsü kurulmadığı için ses alamıyorsunuz.

Sesi displayport kablosuyla alıyorum.

Bugüne kadar hiçbir güncellemede böyle bir sorunla karşılaşmamıştım.

Peki ne yapmamı önerirsiniz.?

• cemodinho1 kullanıcısına yanıt

Bir önceki sürücüye dönün.

• Sorun yok bende dp port kablodan alıyorum çalışıyor son sürüm temiz kurulum yapın yada 21.1.1 kurup üstüne yeniyi kurun.

• şu güncellemeleri yaptım. dx9 oyunundaki stuttering tamamen kayboldu. (daha öncede sorun kalktı yazmıştım ama şimdi dahada iyi oldu). oyun bariz daha akıcı.

bu linkten alıntıdır:

https://www.station-drivers.com/index.php?option=com_kunena&view=topic&defaultmenu=860&Itemid=858&catid=16&id=457&lang=tr&limitstart=60

Windows 10 21H1 Official Release

1. 2021-02 Feature Update to Windows 21H2 via Enablement Package KB5000736 [10.0.1.2]

-Article KB5000736

-Version: 10.0.1.2

-Size: 22.4 KB

-Official Download Link:  x64 only

2. 2021-02 CU KB4601382 [19041.844.1.7]

-Article KB4601382

-Win Build: 19041.844.1.7 b][u]20H1[/u][/b / 19042.844.1.7 b][u]20H2[/u][/b / 19043.844.1.7 b][u]21H1[/u][/b

-Size: 424 MB

-Official Download Link:  x64 only

bu güncellemeler başka yerlerde beta olarak açıklanıyor. bu cab dosyaları komut isteminden komut yazılarak yüklenebiliyor.

nasıl yükleneceklerini açıklamıyorum zaten bir süre sonra normal windows güncellemeye gelecekler.

• eskibirkurt kullanıcısına yanıt

Windows'un dışında dx8 ve dx9 oyunlarında AMD'nin desteği kesmesinden dolayı gereğinden fazla düşük performans veriyor kartlar. Eski bazı sürücülerde daha yüksek fps alıyorum ama belirli tarihten itibarenki sürücüler de fps yerlerde.

• r9 390x metin2 de 20-25 fps son sürücüde sapıttı iyice.

• adrenalin 21.2.3 sürümü çıkmış

•  Adrenalin 2020 Edition 21.2.3

Yeni Desteklenen:

• DIRT 5™ Energy Content Pack

İyileştirmeler:

• HDMI Audio Devices may fail to install on Radeon RX 400 and Radeon RX 500 series graphics products.
    • Hot plugging HDMI TV displays in multi monitor system configurations may sometimes cause a system crash or hang.
    • An application crash or hang may occur in Substance Painter™ on Radeon RX 6000 series graphics products.
    • A system crash or hang may occur on the HP Reverb G2™ when connected to Radeon RX 6900 series graphics products.
    • Radeon Software may sometimes fail to gather the latest available Radeon Software versions when performing or checking for updates.

Bilinen Hatalar:

• A system hang or crash may be experienced when upgrading Radeon Software while an Oculus™ VR headset is connected to your system on Radeon GCN graphics products. A temporary workaround is to disconnect the headset before install.
    • AMD is currently investigating end user reports that Radeon Software may sometimes have higher than expected CPU utilization, even when a system is at idle. Users who are experiencing this issue are encouraged to file a bug report in Radeon Software.
    • Brightness flickering may intermittently occur in some games or applications when Radeon™ FreeSync is enabled, and the game is set to use borderless fullscreen.
    • Enhanced Sync may cause a black screen to occur when enabled on some games and system configurations. Any users who may be experiencing issues with Enhanced Sync enabled should disable it as a temporary workaround.

Radeon™ Software Adrenalin 2020 Edition 21.2.3 Release Notes | AMD

• Yaklaşık 1.5 yıl sonra PC’yi formatladım şimdi de son sürümü kurayım bakalım.
  • son güncellemeyi rx5600'a kuran var mı ? bi öncekiyle ben sorunsuz kullanıyorum güncelleyip sorun yaşamak istemiyorum. Güncelleyen varsa geri bildirim yapabilir mi ?

• Rage 2 indirdim bu ve bir önceki sürücüde çok kötü bir performans alıyorum. İnternette bir çözüm bulamadım. Eğer oyanarken grafik ayarlarını değiştirirsem 7-8 fps e kadar düşüyor. Youtube dan baktığımda orta ayarlarda stok değerlerde sistemim stabil 60 çalıştırıyor. Ben üstelik maksimum hız aşırtma yapıyorum. Ekran kartım msi rx 570 4 gb armor işlemcim ryzen 2600.

• martax32 kullanıcısına yanıt

rx5600xt de kullanıyorum. bir sorun yaşamadım.

• Konu ölmüş ya da AMD sürücüleri çok başarılı.

• Battlefield 1 de oynama süresi 2dk gösteriyor sizde de aynı mı?
  • Kasım Bilgin K kullanıcısına yanıt

Aynı kartı kullanıyorum aynı sorun bende de var. Ve hangi ayarı yapsam da 40 fps yi geçmiyor hiç.

• NeCRiS kullanıcısına yanıt

Rapor gönderdim, umarım yakında çözülür. Açık dünyada boş boş gezip adam vurmak istiyordum hevesim kaçtı. Linux a geçesim vardı belki orada daha iyi çalışır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasım Bilgin

Konu ölmüş ya da AMD sürücüleri çok başarılı.

Vall son sürücüler çok başarılı hiç atma, donma vs. kalmadı bende.

• siyah ekran hatası vermeyen sürücü var mı? ekran kartım msi radeon rx 570 4gb. sıkıldım artık nereden geçtim intelden amd ye.

• 
Sayfa: önceki 675676677678679
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.